3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Queen Unplugged Project zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraQueen Unplugged Project zenekar fóruma
sea 2008. ápr.. 7.  09:31 58
Bssssszzmeg, PONT a (szegedi) nyelvvizsgám napján!!!!!!!! Hát asszem valahogy meg kell majd próbálnotok nélkülözni... :'''(((((
Mona: 26-a munkanap, csak úgy mondom :) Máj.2. pótlása.
   
Mona 2008. ápr.. 7.  09:11 57
Namostanakkor lesz április 25-én buli? :) Yeaaaahh!!! Az jó, mer az péntek és nem kell lelépni hamar.... :)
   
sea 2008. ápr.. 3.  14:43 56
Csatlakozom :) Irgumburgum! Najó, neki szabad :)
Mindenkinek műxenek a képek?
Tényleg NAGYON kéne egy afterparty... Pilátus: én se alszom azóta, pedig én aztán...:)
   
Mona 2008. ápr.. 3.  12:22 55
TIBI!!! Én igazán nem vagyok egy agresszív egyén, de.... EZÉRT MÉG KAPSZ!!!! :) Hát a frász kitört bakker amíg elolvastam az első pár mondatot!!!! Ilyet többet NE!!! :) Lúdbőrzik a hátam basszus....
Moondream, nekem szabad.... csiri-pöri nokival és ubi-salival!!! Be-be-beee! :) (Még én is hatás alatt állok.. :) )
   
tiberio 2008. ápr.. 2.  22:05 54
Nem lesz több QUP koncert. Úgy döntöttünk, hogy a csúcson hagyjuk abba. Amúgy is jön a Queen, úgyhogy átadjuk a helyet a fiataloknak!:)))
De a viccet félre téve, azért töröltük az áprilisi Randis bulit, mert meghívtak minket egy Dél-Amerikai turnéra. A hétvégén már indulunk.
Sorry, de még mindíg a convention (mellék)hatása alatt vagyok, és nem kérdeztem meg a gyógyszerészem!
AAAAAAAHHHHHHHHHGGRRHGRHHHAH!!!
   
moondream 2008. ápr.. 2.  20:31 53
ejnye, Mona, tudhatnád, hogy i betűvel nem becézünk szavakat!!!:P :DDD a friends will be friends télleg nagyon jó volt:))) mint a nyári qup végén, csak sokkal nagyobb szabású:D
   
Mona 2008. ápr.. 2.  15:56 52
Ha meghallom az I'm Going Slightly Mad-et, akaratlanul is elfog a röhögés... :) Bezony, írjátok má meg, hogy mikó lesz konci... Nekem amúgy a Friends Will Be Friends-es dolog jött be naon a végén... és a Sheeer Heart Attack-os kép... :) Azt mikor láthatjuk? :)
   
chip 2008. ápr.. 2.  14:07 51
hümm, eltünt pár időpont...
áprilisban végülis lesz koncert??
   
Pilátus 2008. ápr.. 2.  01:28 50
A hétvégén majd jöjjünk össze... ;) ....eddig se voltam egy álomszuszék,de most aztán végképp NEM TUDOK ALUDNI.
Ja, és felvettünk egy új billentyűst odakint... remélem sikerült idecsempésznem a képét :D :D :D
   
moondream 2008. ápr.. 1.  19:52 49
szegény angol srác dunsztja se volt, miféle bandába vegyült el.....:DDDD de jók voltak ezek a fantáziadús átköltések:DDDDD és sztem is király volt a koncert, meg úgy alleszusammen az egész hétvége isteni volt!!! akik nem jöttek, sajnálhatják nagyon!!!! nem vonatozhattak Breakthrura, és nem látták Jeffet és nem látták milyen sikere volt a Qupnak, és nem lehettek együtt "szolid ezer" másik Queen-fannal;DDDD
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky