3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Technikai kérdések, segítség! » Problémák

Témakörök
Hirdetés
Problémák
sjozs74 2006. ápr.. 2.  14:06 38
Sziasztok!
Valahogy be kellene már fogni a száját ennek a szexoldalas baromnak!
   
andu 2006. márc.. 31.  13:24 37
Re: Szavazás
[quote:1dc6b46f95="mkt"]Sziasztok!
Két kérdésem lenne:

Az egyik, hogy nem találtam 2006-os szavazásokat a fórumon. Lehetséges, hogy megszünt a fórumos szavazás lehetösége?

A másik, hogy a "Szavazás" menüpontban elvileg naponta lehet szavazni. Megoldhato lenne-e, hogy ezt fixen 0-24oráig mérjék, mert ugy vettem észre, hogy a szvazatom leadásátol számitott 24 orában nem szavazhatok, ez pedig azt jelenti, hogy ez állandoan tolodik.

Üdv,
Kati[/quote:1dc6b46f95]


Kedves Kati!

A szavazás rövidesen megváltozik, jelenleg nincs fórumos szavazás, hanem 24 óránként 1 szavazatot lehet leadni, pont ahogy írtad. Mivel nemsokára változni fog, túl sok értelme nem lenne átírni a programot emiatt, úgyhogy egyelõre marad a jelenlegi rendszer. A fórumos szavazás helyett van egyébként a mostani.

Üdv,
Admin

.
   
mkt 2006. márc.. 31.  13:19 36
Szavazás
Sziasztok!
Két kérdésem lenne:

Az egyik, hogy nem találtam 2006-os szavazásokat a fórumon. Lehetséges, hogy megszünt a fórumos szavazás lehetösége?

A másik, hogy a "Szavazás" menüpontban elvileg naponta lehet szavazni. Megoldhato lenne-e, hogy ezt fixen 0-24oráig mérjék, mert ugy vettem észre, hogy a szvazatom leadásátol számitott 24 orában nem szavazhatok, ez pedig azt jelenti, hogy ez állandoan tolodik.

Üdv,
Kati
   
winterborn 2006. márc.. 6.  09:02 35
T. "findse...real..! Jó lenne, ha nem itt hirdetnéd magad, ez nem a megfelelõ internetes portál, úgyhogy ezt MOST FEJEZD BE!
   
myMusic Admin 2005. okt.. 14.  13:25 34
Re: koncertlista
[quote:4f76151ac8="Tvik"]Hi,
ahogy egyre több zenekar regisztrál, az aktuális koncertlistára már az aznapi koncertek sem férnek fel. A legkézenfekvõbb megoldás a lista hosszának megnövelése lenne.

A dátumot pedig fölösleges 15-ször kiírni, ahelyett inkább a club/koncerthelyszín nevét látnám szívesen. A dátum pedig menjen vastaggal egy külön sorba pl.
Üdv![/quote:4f76151ac8]


Kösz a javaslatot, mint írtuk a címlapon épp a honlap áttervezése folyik, figyelembe fogjuk venni a javaslatot.

Üdv,
Admin
   
Tvik 2005. okt.. 14.  10:32 33
koncertlista
Hi,
ahogy egyre több zenekar regisztrál, az aktuális koncertlistára már az aznapi koncertek sem férnek fel. A legkézenfekvõbb megoldás a lista hosszának megnövelése lenne.

A dátumot pedig fölösleges 15-ször kiírni, ahelyett inkább a club/koncerthelyszín nevét látnám szívesen. A dátum pedig menjen vastaggal egy külön sorba pl.
Üdv!
   
myMusic Admin 2005. szept.. 23.  09:15 32
[quote:9b1af6323e="major.robert"]A hónap zenekara szavazással mi van már? Mindjárt vége a Szeptembernek és még sehol semmi!?[/quote:9b1af6323e]

Hello!

Jogos a kérdés, de három napja kitettük a címlapra a választ. A stúdióidõ nem fog elveszni csak átalakul :) Változik a szavazás, átalakul az oldal. De errõl nemsokára minden zenekar értesítve lesz emailben.

Üdv, Admin.
   
major.robert 2005. szept.. 22.  13:18 31
A hónap zenekara szavazással mi van már? Mindjárt vége a Szeptembernek és még sehol semmi!?
   
myMusic Admin 2005. aug.. 25.  10:09 30
Re: help
[quote:8bdba3d388="ferke"]hello!!!

van 1 koncert felvételem amit kis mp3 lejátszóval rögzítettem a mikrofon kimeneten.sajnos nem lett valami nagyon jó minõség mert lehet túl közel voltam a hangfalalkhoz és torz lett a felvételem.azt szeretném megtudni hogy lehet-e valamit kezdeni vele,és milyen progit ajánlasz hozzá.szereztem már 1-2 programot,de annyira nem értek hozzá hogy mihez is kéne nyulni.elõre is köszi.
ferke[/quote:8bdba3d388]

itt az oldallal kapcsolatos problémák ügyében tudunk segíteni, ezt a kérdést szerintem tedd fel a bárpultnál hátha valaki a látogatók közül tud rá válaszolni. nekem nincs ötletem.

üdv, Admin

.
   
ferke 2005. aug.. 22.  18:13 29
help
hello!!!

van 1 koncert felvételem amit kis mp3 lejátszóval rögzítettem a mikrofon kimeneten.sajnos nem lett valami nagyon jó minõség mert lehet túl közel voltam a hangfalalkhoz és torz lett a felvételem.azt szeretném megtudni hogy lehet-e valamit kezdeni vele,és milyen progit ajánlasz hozzá.szereztem már 1-2 programot,de annyira nem értek hozzá hogy mihez is kéne nyulni.elõre is köszi.
ferke
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky