3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Technikai kérdések, segítség! » Problémák

Témakörök
Hirdetés
Problémák
myMusic Admin 2007. jún.. 1.  14:22 68
Re: zenekar
[quote:8549660d7a="1 zenész"]Hali! na szóval én ma írtam 1 bemutatkozó emailt nektek a zenekaromról. Az érdekelne, hogy ezekután mi a teendõm, hogyan lehet regisztrálni, és mikor válaszoltok az emailre?

Elõre is köszönöm.[/quote:8549660d7a]


a válasz emailben van minden :)
   
1 zenész 2007. máj.. 31.  20:02 67
zenekar
Hali! na szóval én ma írtam 1 bemutatkozó emailt nektek a zenekaromról. Az érdekelne, hogy ezekután mi a teendõm, hogyan lehet regisztrálni, és mikor válaszoltok az emailre?

Elõre is köszönöm.
   
SkaPeti 2007. ápr.. 14.  12:23 66
Szerintem a válasz: Microsoft suxx!!!

Mi is sokat küzdöttünk a honlapunkkal, hogy menjen mindenhol. A megjelenéssel voltak problémák, és tipikusan az Explorer az, amelyik eltér a többitõl. Ha Firefoxon jól jelent meg, akkor Operán is, de az Explorer soha nem akarta az igazságot... Mindegy! Valahol csak megvan a gépen még az Explorer is...
   
myMusic Admin 2007. ápr.. 13.  13:31 65
Re: Képfeltöltés
Hello!

Internet Explorerrel mûködnie kell. Más böngészõk esetén léphet fel esetleg hiba. Hogy miért azt ne kérdezd :) Ha nem megy sehogy sem, akkor küldd el emailben és feltesszük neked.

Üdv,
Admin


[quote:353970f7d1="SkaPeti"]Ahoy kedves Admin!

Baj van! Nem tudok feltölteni az új albumhoz borítót. Jpg-ben van, 100x100 felbontásban, 24,8 kb a mérete, és mégsem engedi a rendszer... Bosszantó![/quote:353970f7d1]
   
SkaPeti 2007. ápr.. 13.  00:18 64
Képfeltöltés
Ahoy kedves Admin!

Baj van! Nem tudok feltölteni az új albumhoz borítót. Jpg-ben van, 100x100 felbontásban, 24,8 kb a mérete, és mégsem engedi a rendszer... Bosszantó!
   
Szala 2007. febr.. 19.  09:41 63
Téma
Köszi az infót Ska P.!
   
SkaPeti 2007. febr.. 16.  13:42 62
Az egész oldalon áll az e-mail küldés, mert valakik - akiket nem lehet minõsíteni elég trágárul, úgyhogy meg se próbálom - spameltek rajta a zenekarok terhére. Megoldás: írjátok ki az e-maileteket a bemutatkozó szövegbe!

Peace! - SkaPeti
   
Szala 2007. febr.. 8.  12:07 61
E-mail
Hello!
Szalay Gábor vok a Most Zenekarból!
Néhány napja regisztráltunk az oldalon, minden ok, csak azt írja ki a gép, hogy ideiglenesen nem fogadunk e-mailt!
Na ezt szeretnénk kikapcsoltatni, mert mi szeretünk e-mailt kapni!

Segícccssetek!
Köszi!!
   
SkaPeti 2007. jan.. 28.  19:08 60
Re: Koncertdátum
[quote:3bf5477f13="myMusic Admin"]ezt nehezen tudom elképzelni, frissítés nem volt mostanában, ami miatt ilyan történhetett volna. nem lehet hogy többen hozzáfértek és más is feltette a zenekarból?

üdv, Admin
[/quote:3bf5477f13]

Hát ezt meg én tudom nehezen elképzelni, egyedül menedzselem a zenekar online dolgait... De végülis nem annyira lényeges, kb. hetente idenézek, és ezentúl jobban odafigyelek mindenre. Az is lehet, hogy csak akartam törölni, és én vagyok a hunyó! Ha tényleg nem volt frissítés, csak ez lehetett, és akkor bocsi! :)
   
myMusic Admin 2007. jan.. 23.  21:13 59
Re: Koncertdátum
ezt nehezen tudom elképzelni, frissítés nem volt mostanában, ami miatt ilyan történhetett volna. nem lehet hogy többen hozzáfértek és más is feltette a zenekarból?

üdv, Admin


[quote:599bc6abe3="SkaPeti"]Ahoy!

Nekem meg most egy olyan bajom támadt, hogy töröltem egy koncertünket, és 3 nap múlva újra megjelent. Ez gondolom nem bug, hanem egy "frissítés" következménye!
Csak azt akarom mondani, hogy még jó, hogy észrevettem, mert ciki lenne NEKÜNK, ha valaki odamenne egy elmaradó bulira, és zárva találná az ajtót...[/quote:599bc6abe3]
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky