3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Mit hallgatsz most?

Témakörök
Hirdetés
Mit hallgatsz most?
Kisboki 2005. jún.. 10.  08:25 12
Hi! Árnyak? Ismeritek? Nem írom le milyen, mert már megtették elõttem.
/the Big Source/
   
the big sourcer 2005. jún.. 9.  18:58 11
Kösz!

Hátradõlõs, ellazulós, elmélkedõs, simogatós, smárolós, nekifutós belerugós, huhh...nomég! Borzongató! Imádom a gitársound-juk.
Kell még íze van.

TOOL
   
Tvik 2005. jún.. 8.  16:23 10
Az a baj hogy kb ennyi legális cuccuk van fenn a neten, de itt-ott lehet találni elszórt kavicsokat. Például: patient

megy: Isten Háta Mögött
   
the big sourcer 2005. jún.. 8.  15:56 9
Jó is az a Zappruder, a Tool-tól viszont én is többre vágyok, mert elég szolid a promójuk. Tipp?


szól: Slag
   
Kisboki 2005. jún.. 6.  12:01 8
Tool
Köszi! Megnéztem a lapot. Ezekbõl a rövid demókból annyit tudok levonni, hogy majd utánna járok ismerõsöknél, és meghallgatom.
   
Tvik 2005. jún.. 6.  10:27 7
Marhajó dobossal, helyenként érdekes tört ritmusokkal, egyedi gitárhangzással és egy néha szívszorítóan visszafogott néha állatmód kieresztett énekhanggal lehet találkozni Tool hallgatása közben. Nagyon picit alternatív beütésû, alapvetõen sötét zene. Borús hangulat orvoslására javallott.

www.toolband.com

Akinek a Tool nem elég alternatív vagy túlságosan is zúzós az próbálkozhat Perfect Circle-lel is. (Tool énekes másik projektje.)
   
Kisboki 2005. jún.. 3.  15:40 6
Szevasztok! Csak épp erre jártam.
Anathema, My Dying Bride, Paradise Lost.
A Toolt nem ismerem, illetve ismerõs, csak nem tudom hova rakni. Milyen stílus.
   
dead soul 2005. máj.. 9.  22:47 5
[quote:f788a0b65a="Tvik"]Talált! Hát akkor majd rendezzük a sördolgot. Fesztiválok, miegymás! Esetleg SZIN...

(> Bob Marley: Redemption Songs)[/quote:f788a0b65a]
benne vagyok, de szavadon foglak, úgy vigyázz, hogy tudom ki vagy!

on: zapruder

ok, most épp nem, de azért hallgatam ma, és bejövös
   
Tvik 2005. máj.. 9.  13:10 4
Talált! Hát akkor majd rendezzük a sördolgot. Fesztiválok, miegymás! Esetleg SZIN...

(> Bob Marley: Redemption Songs)
   
dead soul 2005. máj.. 7.  16:50 3
tool
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky