3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Tehetségvadászat

Témakörök
Hirdetés
Tehetségvadászat
Redy 2005. máj.. 26.  12:15 94
Ezt nem hagyhatjuk ki! :)
Most már bocsánatot kérünk mindenkitõl, mert az indexen olvasott kritika meggyõzött, hogy tévedtünk és mi nem értünk a zenéhez!:))))

Bocsánat bocsána bocsánat! :)))))

Ime az indexen olvasott kritika az egyik kedvencünkrõl :)) hihihi

"Az Aljas Kúszóbab kissé infantilis, viszont vicces és nagyon is magyaros Kalifornia-punkja szintén meghatotta a zsûrit. A Térdelj le és szeress!, Vidéki zene vidéki srácoktól és a Pina, pina, punci címû slágerek elkövetõje hibátlanul játssza azt a nagyon egyszerû zenét, amit nem is annyira egyszerû ennyire hibátlanul játszani. A Tücsök mûvésznevet viselõ dobos játéka pedig igazi színpadi performansz, nagyobb szõrzettel a Muppet Show zenekarába is beférne. "
   
sztyepp 2005. máj.. 26.  10:43 93
Re: Gratulálunk!
[quote:0bc39a2e4f="Redy"]Zenekarod neve?
[/quote:0bc39a2e4f]

Már írtam korábban: POZITIV

Mi vagyunk a kakukktojás. A nem rockzenekar. :))
   
RFM 2005. máj.. 26.  10:42 92
Nem tudni elõre hol jelennek meg cikkek. van sajtófigyelésünk, de ennek csak egy hónap elteltével lesz eredménye, fõleg, hogy a legtöbb újságíró csak a sajtóanyagot kérte postán. Az Indexen volt a döntõsökrõl egy jó cikk, de szerintem ezt olvastátok már.
az az igazság, hogy elvesztettem a fonalat, hogy ki ki a felhasználónevek alatt, de a döntõsök elérnek minket telefonon, hátha bármirõl kaptunk már be cikket.
   
Redy 2005. máj.. 26.  10:36 91
Gratulálunk!
Szia, Sztyep!

Itt nem az elégedetlenségrõ vagy elégedettségrõl van szó!

Nem elégedetlenségbõl írom, írjuk ezeket, hanem mindt tényeket, igaz nem mindig pontos amit írtunk néhány dologban, de akkor is a lényeg igaz és elgondolkodtató.

Amúgy ez a zenekar ami alig fél éves, mi már nyomjuk egy ideje a Rock&Roll-t, csak különbözö zenekarokban voltun elötte.....

Gratulálunk, hogy ott vagytok és a Lukács, aki számunkra tisztelni való ember, elsõnek olvasta a neveteket a döntõben.

Zenekarod neve?

Amúgy amiket írtam a Cybord és a Lukáccsal kapcsolatban, azok tények és nem bántások.
Vagy beismerik az érintettek vagy nem!
Attól még a Lukács Laci nagy ember a szemünkben és a cybord zenekar is, aki jogosan vannak a 8-ban.

Üdv.
   
sztyepp 2005. máj.. 26.  09:44 90
Re: Utolsó hozzászólásom, remélem.
[quote:6918c7a553="Redy"]Bár, mi még fél éve sem létezünk, és mégis ott voltunk a 40-ben, és igazán nincs okunk a panaszra, de ezeket meg kell emliteni.

Az is bisztos, hogy soha többé nem indulunk ilyen és hasonló tehetségkutatón!
Tanuló pénznek jó volt.
Persze, azokat teljesen megértem akik bent vannak a 8-ban és ezért teljesen más ezekrõl a véleményük.

A zenekar nevét meg nem mondom meg azoknak akik kérdezték, mert nem vagyunk magunk ellenségei :)) ( elnézést )
Majd ha " befutottunk", akkor nem fogjuk titkolni és reméljük nem csak az ilyen "tehetség kutató" versenyeken keresztül van erre esély :)))

Üdv.[/quote:6918c7a553]

Fél éve se léteztek? Akkor egyrészt gratulálok, másrészt meg a helyedben annak is örülnék, hogy egy fél éves zenekarral bejutottam a 40-be. Nem vagy Te egy kicsit elégedetlen?

Nem akarlak elkeseríteni, de néhány éve én is így gondolkodtam a tehetségkutatókról. Majd mi befutunk a saját erõnkbõl, mert mi olyan kurva jók vagyunk, és már vár minket egy lemezszerzõdés meg egy producer valahol, és majd beröpül a szánkba a sültgalamb.
Nem akarlak elkeseríteni, de mesélhetnék érdekes dolgokat...
   
sztyepp 2005. máj.. 26.  09:38 89
Ha már zsûri.

Én örülök, hogy egy ilyen zsûri volt, nem megasztárosok, akik közül talán csak a Pressert meg tán a Pélyt tartom valamire.

Álmomban nem gondoltam volna rá, hogy egy Lukács Laci féle rocker a végsõ bírálásnál, amikor a szeintük döntõs zenekarneveket mondják, a miénket fogja elsõnek mondani. A miénket, akiknek nem sok közük van a rockzenéhez. Bár, ahogy csusz mondta, tudnánk játszani. Lehet, hogy jobban, mint nélmelyik nagyon komoly rocker arc.

Ez az a nyitottság, amirõl már többen beszéltünk.
   
Redy 2005. máj.. 26.  09:35 88
Utolsó hozzászólásom, remélem.
Szia!

Én írtam, hogy a "Cyborn elõzenekara volt a Tankcsapdának és nagy haverság alakult ki és ezért is.......stb :) "

Ezek tények és igazából úgy értettem, hogy elég nagy elõny ez, ha mondjuk 2 egyforma szintü és tetszõ zenekar közül kell választani és, hogy ki legyen a 8 dik zenekar.

Szerinted, ilyen esetben mondjuk, van egy "drappkalap" együttes, (tegyük fel, hogy az én zenekarom) akik ugyanolyan jók mint a Cyborn és a kutya sem ismer, és nehéz választani, hogy melyik legyen ott...

Szerinted, melyiket választaná jelen esetben a Lukács?
Nyilván azt, akiket ismer, sõt jó barátságban van velük....

Lehet, hogy pont ezért nem kerültünk a 8-ba, mert ez az elõny nem nekünk kedvezett és ha nincs az a baráti viszonyuk a Cybornak a Lukácsékkal, akkor mi kerülünk be. :))) Oké, ez nagyképüen és viccesen hangzott, de mégis meglehet !PPP

Amúgy a Cybornról ez a dolog, csak egy megjegyzés volt, mert õ róluk már írtam, hogy nagyon jók és ott a helyük a 8-ban.
Kívánjuk neki, hogy nyerjék meg!

Nyilván, kellettek olyanok is akiket mindenki, illetve a többség elismer :)

Most írhatod meg az ellentábor is írhatja, hogy mert savanyú a szõlõ, de akkor is ezek elgondolkodtató dolgok :))

Bár, mi még fél éve sem létezünk, és mégis ott voltunk a 40-ben, és igazán nincs okunk a panaszra, de ezeket meg kell emliteni.

Az is bisztos, hogy soha többé nem indulunk ilyen és hasonló tehetségkutatón!
Tanuló pénznek jó volt.
Persze, azokat teljesen megértem akik bent vannak a 8-ban és ezért teljesen más ezekrõl a véleményük.

A zenekar nevét meg nem mondom meg azoknak akik kérdezték, mert nem vagyunk magunk ellenségei :)) ( elnézést )
Majd ha " befutottunk", akkor nem fogjuk titkolni és reméljük nem csak az ilyen "tehetség kutató" versenyeken keresztül van erre esély :)))

Üdv.
   
csusz 2005. máj.. 26.  09:08 87
2+2=7/8
Bocs a matekért, nem jutott eszembe jobb. Persze abból is van jó, Cavum??

A megjegyzés meg nekem úgy jött le, hogy mindenkire vonatkozik. Fogalmazzunk árnyaltabban, okés?

8))

amúgy jaja, odabasz, de jó....
   
Anti megasztár 2005. máj.. 26.  08:33 86
Érdekse, ez a Megasztár zsürihez hasonlítás.
Ahol a Presser burkoltan, de elmondja, hogy az a verseny célja, hogy a zsüritagok kiválogassák, hogy kivel akarnak majd késöbb együtt dolgozni.
Nem követtek el baklövést?
Érzelmi alapon hoztak döntéseket.
Egy szakmai zsüri ne érzelgösködjön!
(arra gondolok, amikor a toth lány, meg a gál csaba "boozie" között döntöttek)
De ha felmész egy megasztár forumra ott biztos elmagyarázzák neked, hogy a megasztár zsürije miért nem jó.
Amugy honnan tudjátok, hogy a Zsüri most milyen szempontok alapján döntött?
Az meg hogy a cyborn azért jutott a döntõbe mert jó haverságban vannak a Lukáccsal hülyeség, mert ennyi erõvel a benzin is bejuthatott volna akinek a basszusgitárosa az a Labi, akivel a Lukács a Tankcsapdát alapította.
És egy Pop nyál tehetségkutatót ne hasonlítsunk már ehez ha kérhetném
köszönöm
   
Tom Murphy Kondor 2005. máj.. 26.  02:48 85
Re: értékelés
[quote:768ae63afb="csusz"]A "kéthetes gyorstalpaló" elnevezést szerintem jó néhány döntõs -köztük mi is- alapból kikéri magának. Simán tudnánk nyomni akár matek-metált is, de sajna nem jön be. [/quote:768ae63afb]

Addig ne kérd ki magadnak, csusz, amíg nem tudod, rólad van-e szó! Kinek nem inge... Mellesleg az a mondatom az élõzenérõl általában szólt, nem errõl a mûsorról. Azt viszont kifejthetnéd nekem, miért a matekmetállal példálózol!
Szerintem nem errõl van itt szó!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky