3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Sziget

Témakörök
Hirdetés
Sziget
Nyiki 2005. jún.. 1.  10:26 7
Miért is jó kint lenni?
Én meg mondom õszintén elõször 1995-ben voltam kint elõször!
Hát az összes cuccomat el lopták, de ennek ellenére akkorát buliztunk mint még soha! Szerencsére a lóvé és az iratok a zsebembe voltak azt nem tudták el vinni! Utána még évekig vissza vissza jártunk! Nekem negyon tetszett a Sziget! Remélem idén is le jutok nem is a zenekarokért hanem a bulik végett! A sok barátságért ami itt kötõdik a hajnali zsíroskenyér evésért stb...
A zenekarnak viszont évrõl évre ugyanazt a mailt dobják vissza ! Nem tudom mi az oka talán nincs igény a zenénkre ! Na mindegy!
Szerintem ha jól akarod érezni magad ott a helyed!
Üdv Nyiki
Symbol
   
Jani Liimatainen 2005. máj.. 31.  20:47 6
úgy általánosságban vagy az ideji?

Az idejire a szar kifejezés tisztelet lenne azt hiszem. Már ami a programokat illetti. Egyedûl talán az Opeth említésreméltó, de a szr hangzással azt is elfogják cseszni, mint mindig.

A nagy színpadra is sikerült sok idióta zenekart és elõadót megnyerni.
Azért érdekes megnézni a belgák mit szerveznek hasonló megközleítésben:

www.graspop.be
   
Tvik 2005. máj.. 31.  11:12 5
Hallom megjöttek a sziget jelentkezések negatív-visszajelzés emailjei.
   
Obir 2005. ápr.. 21.  20:39 4
Megejegyzem a kerdes azert van ebben a topicban mert lehet amatorzenekaroknak is jelentkezni(mar lejart a hatarido) szoval lehet jelentkezni..biraljak es ha jonak itelik kapsz valamennyi idot pl Hammarworld sirban te lehetsz a 22.elozenakr..tok poen...

Magyarul az admin kerdese arra iranyult,hogy szerintetek miert jo az,hogy lehet jelentkezni..illetve megeri e stb...

Velemenyem...kint lenni (sztem) kurva nagy....bocs..de tenyleg nagyon feelinges....fellepni....tudjatok mit? majd jovore megmondom mert tuti kuldunk majd anyagot es ha bejon akkor irany a szinpad;)
inden viszont ott csapolok en is elso sorokba LESZ BRAINSTORM...yepyep:)
   
Obir 2005. ápr.. 21.  20:35 3
Megejegyzem a kerdes azert van ebben a topicban mert lehet amatorzenekaroknak is jelentkezni(mar lejart a hatarido) szoval lehet jelentkezni..biraljak es ha jonak itelik kapsz valamennyi idot pl Hammarworld sirban te lehetsz a 22.elozenakr..tok poen...

Magyarul az admin kerdese arra iranyult,hogy szerintetek miert jo az,hogy lehet jelentkezni..illetve megeri e stb...

Velemenyem...kint lenni (sztem) kurva nagy....bocs..de tenyleg nagyon feelinges....fellepni....tudjatok mit? majd jovore megmondom mert tuti kuldunk majd anyagot es ha bejon akkor irany a szinpad;)
inden viszont ott csapolok en is elso sorokba LESZ BRAINSTORM...yepyep:)
   
saia 2005. márc.. 10.  21:34 2
Miért jó? hát ha ebbe belekezdenék hosszú lenne, ha már voltál kint biztos tudod, ha nem ajánlom tedd meg minél hamarabb, nem fogod megbánni...miért jó? ez egy olyan kérdés szerintem, amire annyi válasz van, hogy nem szabad feltenni eleve... a szigeten mindneki örül, minden zenekarnak még a legborzasztóbban szánalmasabb "mûmayerekenek" is örül az ember, és ehhez nem kellenek feltétlenül segédanyagok, bár elég jellemzõ..szerintem jó mindenkinek, jó a zenészeknek, mert úgy is sikerük lesz, jó a közönségnek, mert élvezik, de nem folytatom, mert fáj a szívem, hogy még ilyen messze van..Miért rossz? tudnék pár dolgot mondani, de nem teszem, a lényeg: vagy szereted a szigetet vagy utálod és viszolyogsz tõle..asszem ez tipikusan az a dolog, amiben nincs közép út. Szerintem:)
   
myMusic Admin 2005. márc.. 8.  10:38 1
Sziget
Miért jó és miért nem?
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky