3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Gitárost keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Gitárost keresünk!
metallik 2010. nov.. 15.  15:38 22
Budapesti metal zenekar saját cuccal és kellő rutinnal rendelkező szólógitárost keres. Kezdők és linkeskedők kérem kíméljenek.

http://www.myspace.com/postumusmusic

tel harmincas - 625-9191
mail: metallik kukuc freemail pont hu
   
Daemona 2010. okt.. 24.  14:26 21
Hell!

Most alakuló zenekar keresi 20-35 év közötti BILLENTYŰSÉT, SAMPLERESÉT, SZÓLÓ- illetve RITMUSGITÁROSÁT! Goth-metál zenét játszanánk, amint lehet saját számokkal, egy pár pl: Lullacry: [link]
Beautiful Sin: [link]
Gitárosoknál a 7 húrosok előnyben. Fontos, hogy jól érezzük magunkat a próbákon, de azért elvárjuk a pontosságot és a komoly hozzáállást! :)
A próbák PESTEN vannak, úgyhogy budapestiek, illetve Pest környékiek jelentkezését várjuk!
E-mail: daemona91@gmail.com
MSN: vi-ki@freemail.hu
   
lacage 2010. okt.. 24.  12:34 20
Sziasztok,

Nemrég alakult, dallamos rockzenét játszó zenekarba keresünk lehetőleg 20-30 év közötti ritmusgitárost (irány: Nickelback, Calling, Shinedown, Pearl Jam, stb). Télen már el is kezdenénk koncertezni, úgyhogy olyanok jelentkezését várjuk, akikkel lehet jó tempóban haladni. Bővebb infó: www.brainwatch.eoldal.hu, email: lacagee@yahoo.com
   
Nánási Péter 2010. ápr.. 3.  10:56 19
Zeneszerzés, hangszerelés komoly referenciákkal bármilyen stílusban. Formát adok az általad megírt daloknak, vagy írok neked újat. Reklám-spotok, színházi előadások zenéinek megírása, stb. Érdeklődni:zeneszerzeshangszereles@gmail.com
   
daviddriftwood 2010. febr.. 19.  22:38 18
GITÁR ÉS BASSZUSGITÁR LECKE
TEL:06 20-537 41-94
TEXASBÓL USA

Amerikai és a Karib szigeteken turnézó szólógitáros és stúdió zenész:

Jelenleg Magyarországon tartózkódó és beugró munkákat vállaló zenész
gitárleckéket ad kezdőtől-haladóig

(Szóló es ritmikus)

Sok stílusban való jártasság:

Rock, Metal, Punk, Blues, Funk, Country, Bluegrass, Soca, Reggae Rockabilly, Ragtime, stb.

Tapasztalt és jártas még alternatív,economy,hibrid,pengetési stílus Travis és lapos pengetés

Központba helyezve a fül tréningeket és a megfelelő gyakorlási technikát.


Ugyanitt elérhető vagyok beugró és hagyományos projektekre is

Referenciáim közül:
#1
Évekkel ezelőtt basszusgitároztam és egy kisebb együttesben próbáltam szerencsét majd abbahagytam a zenélést. Nemrégen haveri noszogatásra kezdtem el ismét a basszusgitározást és találkoztam David-el. David minden porcikája zenéből és az érzésekből tevődik össze melyből minden egyes alkalommal megpróbál egy-egy szeletet átadni. Rendkivüli türelemmel mutatja meg és mutatja be az ujjrendet, az ujjal való pengetés trükkjeit a hangokat melyet le kell fogni, a ghost hangokat melyeket érzékeltetni kell. Mivel minden futamot, skálát, rövidebb- hosszabb riffet teljes szívvel és magas technikai tudással mutat meg ezért ezek tanulása könnyebben megy vagy könnyebbnek tünik. Valamennyi stílusban - legyen az blues, country, rock, heavy-metal, punk, funky, groove és a többiek - otthonosan mozog és ezt át is tudja adni, meg is tudja értetni és meg is tudja tanítani. David egy igazi jó ember, állandóan gyakorló és játszó zenész, s tanárként - mester és elmondhatom habár ez már inkább sze
mélyes dolog, hogy nekem igazi barátom, bratyóm lett.

Karácsonyi István (Kari) karii@invitel.hu


#2
””Hey guys, my name ist Attila from Hamburg, Germany. I am owner of !yahyah media production and I toured and worked with The Scorpions, Herman Rarebell, Stevie Salas and other pretty interesting bands and musicians. Currently I am producing some new tracks with Public Val and since I met David Driftwood 2 years ago he's my first call to get some slammin' guitar tracks for our songs. As he's not only a great guitar player, but also a great guy with his heart at the right place I would recommend anyone who's interested in playing guitar to pick him for learning how get the right tone out of that instrument. If you have any more questions please don't hesitate to get in touch with me at www.myspace.com/yahyahmedia - Cheers! Attila””
   
petmann 2010. febr.. 10.  20:17 17
Drága Tehettséges Kallódó Zenésztársak!

Budapesti –nem hagyományos felállású- rockformáció (trombitás, basszusgitáros) kersei kreatív, nyitott szellemű alkotótársait DOBOS, GITÁROS, HÍM ÉNEKES személyében. Korhatár nincs, de KEZDŐK KÍMÉLJENEK! Angol dalszövegekkel dolgozunk. Célunk nem a magyar piacon való klubbozásos felörlődés. Kimondottan nemzetközi szintű produkcióban gondolkozunk. Dinamikus, vagány agylebontás és seggrázás, saját számokkal.
Amire számíthatsz:
Minimum heti 1 próba. Alapos, kitartó munka. Nők. Sok műfajt megjárt elmebetegek vagyunk, és szeretjük a beteg embereket., papír nem feltétlen kell róla. 5 számot kompletten megírtunk. (dalszöveg+hangszerelés). A teljes felállás ének, gitár, basszus, dob és fúvósszekció lesz.
Agyrombolóink: Red Hot Chili .., Frank Zappa, Primus, Rage Against.., Mohai Tamás, Avanged Sevenfold, acdc, Marcus Miller és még sokan és sokan és sokan és sokan
Ha tudsz, küldj magadról anyagot!
Mi is küldünk!

Kényszerzubonnyal várunk
petmann@mailbox.hu
ssccabi@gmail.com
   
petmann 2010. febr.. 7.  14:47 16
Drága Tehettséges Kallódó Zenésztársak!

Budapesti –nem hagyományos felállású- rockformáció (trombitás, basszusgitáros) kersei kreatív, nyitott szellemű alkotótársait DOBOS, GITÁROS, HÍM ÉNEKES személyében. Korhatár nincs, de KEZDŐK KÍMÉLJENEK! Angol dalszövegekkel dolgozunk. Célunk nem a magyar piacon való klubbozásos felörlődés. Kimondottan nemzetközi szintű produkcióban gondolkozunk. Dinamikus, vagány agylebontás és seggrázás, saját számokkal.
Amire számíthatsz:
Minimum heti 1 próba. Alapos, kitartó munka. Nők. Sok műfajt megjárt elmebetegek vagyunk, és szeretjük a beteg embereket., papír nem feltétlen kell róla. 5 számot kompletten megírtunk. (dalszöveg+hangszerelés). A teljes felállás ének, gitár, basszus, dob és fúvósszekció lesz.
Agyrombolóink: Red Hot Chili .., Frank Zappa, Primus, Rage Against.., Mohai Tamás, Avanged Sevenfold, acdc, Marcus Miller és még sokan és sokan és sokan és sokan
Ha tudsz, küldj magadról anyagot!
Mi is küldünk!

Kényszerzubonnyal várunk
petmann@mailbox.hu
ssccabi@gmail.com
   
kriszt 2010. febr.. 2.  06:28 15
Hello

Fél éve együtt zenélő trió keres gitárost. eddig 4en voltunk, de a másik gitáros nem annyira örül nekünk, vagy nemtudom, mindenesetre nem aktív tagja a csapatnak... 6feldolgozás, 2saját szám kész, felvételt tudok mindkettőről küldeni, a feldolgiról próbás videós baromságot, hogy mégis hogy működünk, a sajátról meg itthoni kétgitáros énekes, hogy mégis miről van szó. indie, vagy valami ilyesmi, populárisab dallamos rock zenét játszunk, vagy angol pop vagy nem tudom mindek hívják most... feldolgi között van kaiiser chiefs, rhcp, mgmt, stiff dylans, jimmy eat world stb. sürgős lenne a dolog, mert elvileg szerdán mentünk volna leszervezni egy bulit február végére, van is ismerettség egy két helyen, viszont megbízhatatlan gitáros nélkül nem könnyű.
06202827560
brosztl.kriszt@gmail.com

leginkább telefonon várom a jelentkezést, esetleg email msn, itt semmiképp.

ja és budapest.

köszi

kriszt
   
skater 2010. jan.. 26.  13:16 14
Helló!

Gitárosként szeretnék elhelyezkedni egy pesti vagy környéki működő zenekarban, akik rendszeresen próbálnak
és szeretnék valamire vinni a zenéjükkel (lehetőleg saját zenék)
Én jelenleg is zenélek egy zenekarban, de elég lassan haladunk.
22 éves srác vagyok, jópár zenekarban jártam hosszabb-rövidebb ideig, 6 éve gitározom. Ha
kerestek tagot ritmus vagy szóló posztra, nekem egyaránt megfelel.
Gitárom van, erősítőim vannak.
sokmindenre nyitott vagyok, de amik inkább szóba kerülhetnek: skate jellegű punk zenék,
elektronikus jellegű indie, dallamos indie/core, esetleg dallamosabb metalcore.

Komplett demo jellegű zenefelvételre is vannak eszközeim (www.hangfelvetel.mlap.hu)
hangszer, ének, vokál, kondenzátormikrofonok, dobmikrofonok, 20ch keverő, külső hangk.,
lábmonitor, asztali-mély-fülmonitorok, gitár padlóeffektek, DSP énekeffektek, laptop-PC,
stb. Ezzel még hozzá tudok segíteni az együtteshez.

Ha valaki gitárost keres: email: saosin@vipmail.hu
msn: dipshitbone@vipmail.hu
Kössz, hogy végig olvastad!

Üdv
   
yano 2009. dec.. 15.  15:48 13
Metalcore zenekarhoz keresek zenészeket: dobost, énekest, basszerost, gitárost. Elképzelés Killswitch Engage, As i lay Dying, Unearth, Parkway Drive irányvonal, alapvetően csak sajátszámokban gondolkodnék, indulásnak 1-2 feldolgozás próbaképp. Tudás, mobilitást, idő: szükséges, korhatár 20év. Jelentkezni itt lehet: yano911@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky