3423 artistes 12355 MP3 á télécharger

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Alapítsunk zenekart...

Sujet
Hirdetés
Alapítsunk zenekart...
Atistis 2009. júl.. 27.  12:40 71
Sziasztok! BASSZUSGITÁROST KERESÜNK!!!

Ha szeretnél egy fiatalos együttes tagja lenni, és szeretsz kisérletezni (folk-rock műfajban) illetve szereted a régies és új stílusú zenéket várjuk jelentkezésedet!!!!

Budepesten a Keletinél próbálunk!!!
tel: 0630/665-85-18
e-mail: horviata@hotmail.com
   
ricardo13 2009. júl.. 27.  01:12 70
egyébként aztmondják erre hogy hárdkórpánk
   
ricardo13 2009. júl.. 27.  01:11 69
Zenekart alapítanék szigorúan kezdő emberekkel. Ha megkéne határozni a stílust akkor ezeket jelölném meg irányvonalnak:
[link]
[link]
[link]

ha valaki kedvet érez hozzá az jelentkezzen!!! csak komoly hozzáállású embereket keresek!!! (ja ez kimaradt, én énekelnék!!)

email: tastethepoison@citromail.hu

csáááá
   
Drawn 2009. júl.. 24.  19:56 68
Énekesnő 20 év feletti zenészeket keres budapesti klubzenekarhoz: dobost, billentyűst, szólógitárost és basszusgitárost. A stílus: klasszikus R’n B és funky. Előny, ha tudsz énekelni, mert vokálozni is kellene. Főleg feldolgozásokkal indulnánk, a hosszú távú cél minél több saját dal. Nem a gyors pénzkereset az elsődleges, de cél, hogy keresni is tudjunk azzal, amit szeretünk. Azt szeretném, ha olyan zenekart hoznánk létre, amiben mindenki belead apait-anyait azért, hogy hosszú távon sikeresek legyünk.
Kapcsolat: sushi.fin@gmail.com
   
Effeta 2009. júl.. 19.  06:02 67
Énekesnőt (vokalistát) keresünk!
Az EFFETA zenekar énekesnőt keres, képzett hangú, jó fellépésű, vagány
csapattag személyében. Ha van kedved csatlakozni egy igazán őrült és pörgős bandához, akkor most itt a lehetőség! Mit csináltunk eddig? 4 lemezt, 3 videó klip-et, több tucat fellépést, (Sziget, Pecsa, Efott, Tokaj-hegyalja, Rockmaraton, Jam, Alkatraz…nézd meg a honlapunkat: http://www.effeta.hu info: 06 20 516 4601, vagy írj: info@effeta.hu
   
Mr. Hyde 2009. jún.. 30.  23:35 66
Frissen alakult, industrialis hanzással kacérkodó, modern hangzású rock zenekar keresi DALSZÖVEGÍRÓ ÉNEKESÉT. 19-22 korosztályban. Budapest és környékén. info: kedvesjoco"kukac"freemail.hu
   
Szozi 2009. jún.. 30.  19:54 65
sziasztok!!!! szozi vagyok...
légyszives, LÉGYSZIVES ha bárki ismer egy alakulófélben lévő keresztény rockbandát, ahova kellene énekeslány, az könyörgöm szóljon nekem!!!
vagy ha itt BÁRKI alapitana ilyet^^
légyszives... vagy ha bárki ismer keresztény zenészeket, akik alapítanának, légyszives szóljatok nekem!!!! itt... vagy vegyetek föl MSNre,
soziey@hotmail.com
(amúgyis BÁRKI felvehet, nagyon szívesen ismerkedek keresztényekkel, bárkivel*.*)
köszönöm téynleg:)
(most oszlott fel az előző együttesem, egyáltalán nem volt keresztény, de én felismertem hoyg nem ezt akarom... mert nekem a zene többet jelent... midnegy ezt majd msnen kifejtem:D)
sziasztok!!:)
Szoziii
   
Musyc 2009. jún.. 29.  22:20 64
Hello

Alakuló punk/rock bandához keresünk gitárost, és basszusgitárost. Saját számok vannak, feldolgozásokat is játszanánk. Próbahely nem probléma.

Érd-Budapest körzetéből keressük az illetőt.
e-mail:franktyrell@gmail.com
msn:zenne@citromail.hu
   
Daemona 2009. jún.. 11.  15:56 63
Hell!

Komoly szándékkal alakuló budapesti zenekar (dobos, ritmusgitáros, szólógitáros, basszeros és énekes) BILLENTYŰST, SAMPLEREST keres.
Az irányvonal: industrial-, goth-, dark-metal némi elektronikus zenei és dark ambient hatással. Pl: Marilyn Manson, Gathering, Malice Mizer, Deathstars,stb...
e-mail: daemona91@gmail.com
Msn: vi-ki@freemail.hu
   
pilare 2009. máj.. 19.  21:48 62
ROCK ZENEKAR TAGOKAT KERESÜNK!!!--zenész vagy,itt a helyed velünk!!!

Sziasztok.Mi két 20 év körüli énekes srác vagyunk,egyikünk rock -pop énekes,másikunk rock-rap énekes.Szeretnénk magunknak egy rock zenekart.Jobb lenne,ha külön szereznénk meg a tagokat.Szükségünk lenne,gitárosra/gitárosokra, dobosra/dobosokra és így tovább,ami egy rock zenekarba kell,kivéve énekes,mert az mi lennénk.
Hogy mit is akarunk?szeretnénk mindenképpen híresek lenni.ennek érdekében mindent megtettünk/teszünk.vettünk nagyon drága stúdió felszerelést,komoly videó kamerát.szeretnénk különleges klippet.szóval nyáron sokat kéne dolgozni,de persze a siker érdekében,hogy ismertek,hogy híresek legyünk.szeretnénk a 2010es viva cometbe bekerülni.
Ilyen Anti Fitnes Club féle csapatra kell gondolni.vagy külföldibe(pl Green Day) Mindenképpen különleges zenéket,klippeket alkotnánk.a csapatban nem lenne veszekedés.mindent közösen beszélnénk meg.itt nem kell félned,hogy nem vagy jó,mert itt mindenki tesó,egyszerű emberek vagyunk.ha esetleg emos,vagy nem gond,de nem akadálya,hogy hasonlíts az antis srácokra
Tehát srácok mindenképpen olyan emberekre lenne szükségünk,aki még nincs csapatban,nyugodtan írj.hozdd a gitárod,dobod és legyünk híresek!!!
17-22 év körüli srácok jelentkezését várjuk.
cím:
pilare@citromail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky