3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » OPUS ALTERA - progresszív metál banda

Témakörök
Hirdetés
OPUS ALTERA - progresszív metál banda
Orso 2005. márc.. 2.  15:24 9
Na. Végre meghallgattam amik ide vannak feltöltve, látom én hogy a honlapon vannak még egyebek is, azt legközelebbre tartogatom :)

Az Arc Poetica részlete nagyon rövid, méghallgattam volna egy darabig :)

Az eltévedt vándor nagyon tetszik, az énekesnek külön grat a kitartott hanghoz ott a közepén :) (A fényképe alapján mélyebb hangra számítottam, borzasztó kellemes orgánuma van.)

Hiénák: az énekes további dicsérete mellett a refrénnek igen jó az akkordmenete.

Kereskedõ: jó a szövege nagyon (ez mindegyikre igaz egyébként)

Kereszt: ha lehet ilyet mondani, talán ez a legkevésbé egyedi szerintem, de attól még ofkórsz lehet jó. :) Nekem a feltöltöttek közül ez kicsit kilógott.

Szivárvány hídján: bár csak egy részletet hallottam, de azt hiszem ebben viszont benne lehet minden, ami a többi dalban részletekben: zene, hang, érzés, qrvajó akkrodok, hangzatok - huhh, a hideg is kirázott tõle. Nem lehetne hogy az egészet letölthessem valahonnan? :)

Tzupp

ORSO
   
Tom Murphy Kondor 2005. febr.. 25.  15:05 8
Én voltam az elõzõ, csak elfelejtettem bejelentkezni. Sorry...
   
Anonymous 2005. febr.. 25.  15:03 7
[quote:62017cf2c2="Orso"]Tom! :)

Nem én csináltam a weboldalt, de azért köszi a dicséretet, kár hogy mostanában marhán nem frissült :D De majd idõvel oda is eljutunk.

Még mindig akarom én hallgatni, csak annyi munka ne lenne :( Otthon meg nincs netem. Azééé addig üdv :))[/quote:62017cf2c2]

Orso!

Valahol olvastam, hogy szoktál oldalakat csinálni, azért gondoltam...
   
Orso 2005. febr.. 15.  08:18 6
Tom! :)

Nem én csináltam a weboldalt, de azért köszi a dicséretet, kár hogy mostanában marhán nem frissült :D De majd idõvel oda is eljutunk.

Még mindig akarom én hallgatni, csak annyi munka ne lenne :( Otthon meg nincs netem. Azééé addig üdv :))
   
Tom Murphy Kondor 2005. febr.. 15.  00:51 5
Chino!

Kösz a pozitív kritikát! Az angol szöveg témájában félig igazat adok neked, egy amerikai ismerõsöm mondta, hogy minden mûfajnak megvan a saját nyelve, és a rock/metálnak egyértelmûen az angol, és nálunk is készülnek angol szövegek, de egyelõre magyarországi koncertekre számíthatunk, és hát nálunk még mindig baromi kevesen beszélik/értik az angolt. De jogos, amit írtál!
   
Tom Murphy Kondor 2005. febr.. 15.  00:41 4
Hát idetalált, Hölgyem!!!

Most lestem meg a profilodat, elég messze vagy, ami nagy kár. De talán majd egyszer... Valószínûleg lesz koncertünk Gyõrben, remélem akkor majd tudunk ümmögni. Vagy mittomén.

Te csináltad a bandátok weboldalát? Igazán pofás!
   
Orso 2005. febr.. 14.  08:24 3
Szia TOMIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!! :)

Hát most látom hogy itt jársz! :)

Üdv a tagok között hehe. MInnyá meghallgatlak benneteket jól.

Orso
   
Chino 2005. febr.. 14.  08:23 2
Sziasztok!
Éppen most hallgatom az egyik felvételeteket!
Hátõõõ kicsit jobb, mint a januári zenekar...arról inkább nem mondok semmit...:)
Gratulálok:) Igaz nekem nem tetszik a magyar ének, sokkal nagyobbat ütne, ha angol lenne (nem a "Nyugatmajmolás" miatt). Tetszik hangzás is, meg a szám olyan összeszedettnek, kiforrottnak tûnik!
Szóval, csak így tovább!!
   
Tom Murphy Kondor 2005. febr.. 2.  03:51 1
OPUS ALTERA - progresszív metál banda
[b:090fbe34f8]Várjuk véleményeiteket a zenekarral kapcsolatban bármilyen témában, és egyszersmind köszönjük a ránk leadott szavazatokat.[/b:090fbe34f8]
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky