3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekes együttest keres

Témakörök
Hirdetés
Énekes együttest keres
Minda-Music 2009. jan.. 3.  23:56 29
Sziasztok!
Énekesnő keres kísérőzenekart!nem kezdő és lehetőleg összeszokott zenészeket!
minda@minda-music.com
   
agicaa 2009. jan.. 3.  18:06 28
Énekes leányzó keresi komoly szándékú bandáját. Én magam 4 éve éneklek, 20 éves vagyok, és Budapesten lakok. Szinte bármilyen műfajban szívesen énekelnék, a hörgős dolgokon kívül.:) Egyetemista vagyok, így a délutáni és esti próbák lennének ideálisak. Ha engem keresel, írj és megbeszéljük!:) Ágii
agica999@citromail.hu
   
baliharang 2009. jan.. 2.  20:37 27
Énekes-gitárost keresünk pop-punk-rock zenekarhoz Budapesten.
A dobos, az énekes-basszeros és jó pár dal adott.
Legyél 20-26 év közötti, a stílusnak megfelelő megjelenésű!
Próba legalább heti 1x!
Légy kreatív zene és dalírásban is, saját dalok jöhetnek.
Stílus: Blink, All time low, Amber Pacific(2006), Matchbook Romance(2003), Yellowcard(2003)...
Email: baliharang@gmail.com
   
gorog_sali 2008. dec.. 24.  03:50 26
Inverz nevű thrash/nu-metal bandánk kreatív, ambíciókkal és közlési vággyal teli énekest, ordibátort és frontembert keres 17-24 körül! 2-3 éve komolyan együttműködünk Budapesten. Jópár koncert van a hátunk mögött és sok saját számunk van készen, kidolgozás alatt illetve tervben. Utánunk nézhetsz a www.nmc.uw.hu oldalon a bandák között. Irányvonalaink: KoRn, Machine Head, Fear Factory, Otep, Slipknot, 4Lyn, Static-X. A lényeg, hogy légy elszánt, akarj valamit. A próbák szinte mindíg jó hangulatúak, persze vannak néha-néha vitákis számírás közben:) pl.: azon, hogy mi jöjjön a refrén után, vagy hogy kié legyen az uccsó doboz sör:D Természetesen nemcsak énekest hanem egy személyben egy jó barátot is keresünk, akivel zenélésen kívül is több időt tölthetünkk:)
Üdv, metál, sör! \m/
inverz.music@gmail.com
   
buckalako.tatooine 2008. dec.. 20.  16:37 25
Jáksámás! 24 éves leányzó reggae zenekarban énekelne/vokálozna. Fontos információk Pityu bácsitól: "Há végülis jó lennë nëktek a csaj, mer egyrészt tiszta a hangja, meg erős a gigája, meg azér kisebb, mint egy airbus...mondjuk a haja olyan, mit a figefa gyökere".
   
faragow 2008. dec.. 19.  12:09 24
Fiuk-Lányok!Sziasztok!A TheLastReturn! Budapest vagy környékéről énekest keres Pop-Rock műfajban!Énektudás,felszerelés,alpa!!Akit érdekel itt bele tud hallgatni az anyagba!myspace.com/thelastreturn
elérhetőség:faragow@gmail.com
   
btw 2008. dec.. 18.  10:08 23
Énekest keresünk, nem kezdő, de nem is profi zenekarba, Budapest és pest környékit leginkább. Életkorunk 20-25év, csak saját számok vannak, zeneileg elég nehéz lenne behatárolni, de bővebb infót ha megkerestek. 06/20-931-02-55 v. sandortelek@hotmail.com
   
pamaccs 2008. dec.. 17.  15:35 22
SZIASZTOK. VAN EGY VILÁGOM, EGY HANGOM, DE HIÁNYZIK HOZZÁ A ZENÉD... ÖSSZEPRÓBÁLJUK? Budapest.
pamaccs: 20/458-52-76


   
Musyc 2008. nov.. 18.  19:21 21
Hello!

Érd-Budapest környéki, alakuló bandába keresünk dobost és szólógitárost. A stílusod nem számít, a lényeg, hogy nyitott legyél az újdonságokra.
e-mail: franktyrell@gmail.com
msn: zenne@citromail.hu
   
Schwarzfeder 2008. nov.. 17.  22:50 20
21 éves pesti bariton énekes keresi zenekarát. Nem vagyok már kezdő (de profi sem), 3-4 éve határoztam el a zenélést, ebből kb. másfél év telt aktív zenekarozással (némi koncerttapasztalatnak is birtokában vagyok). Hangképzésre jártam, kreatív ötleteim vannak, de szöveget/zenét nem tudok írni. Jó lenne tehát, ha tudnád, mit és hogyan szeretnél csinálni, aztán meglátjuk, én mit tudok ebből kihozni. Műfajilag nyitott vagyok, a drámendbésztől a dallamosabb metálig jöhet minden, de a coverbandák, a koncepció nélküli majdleszvalahogy együttesek kérem, kíméljenek.

schwarzfeder(bájgli)gmail[pötty]com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky