3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. január

Témakörök
Hirdetés
2005. január
saia 2005. jan.. 18.  13:40 228
kár,hogy itt a vita nem arról szól, hogy jobbra cseréljük a véleményünket, hanem arról, hogy lehet beugatni egymásnak... láttál itt bármikor olyat, hogy valakinek sikerült meggyõzni a másikat?
   
Zoleeca 2005. jan.. 18.  13:38 227
[quote:549aa69120="Jani Liimatainen"]
Tehát a viták kellenek, hogy az ember meghallgassa más véleményét, s a sajátját jobbra cserélje...[/quote:549aa69120]

Igen addig amíg építõ jellegû, csak már azt kell tudni megállapítani hogy meddig az :)

Ja és hogy témánál maradjunk: SZAVAZZON MINDENKI!!!! :)))
Állampolgári kötelességünk!
   
Jani Liimatainen 2005. jan.. 18.  13:36 226
[quote:823e014c88="Zoleeca"][quote:823e014c88="saia"]Zoleeca!

Kár, hogy ezt kevesen gondolják így, nem tudom, miért kell sértõdékeny kisfiúkként vagdalkozni, persze lehet azért nem értem, mert nõ vagyok:)[/quote:823e014c88]

Ki vagdalkozik sértõdékeny kisfiuként? Szerintem még itt annyira senki sem vitte túlzásba a dolgokat. Talán Xmas egy kicsit kritikusan válaszolt a dolgokra, de már megszoktuk tõle :)
Az meg hogy én kicsit durván reagáltam bakker üzenetére az azért van mert nem szeretem az ilyet. De pont ez az amiben (ezek szerint) egyet értünk :)

[quote:823e014c88="Jani Liimatainen"]vajon mi lenne az országgal, ha valaki mond valamit feltétlen el kellene fogadnia a többieknek?[/quote:823e014c88]

Nem mûködne, mert mindig annak lenne igaza aki utoljára mondott valamit. De most is ez van, csak egy szûk kör mondja azokat a dolgokat (állambácsi) mi meg elfogadjuk, mert nem tudunk mást tenni :)
De most spec mire gondoltál?[/quote:823e014c88]

Talán arra, hogy minden fejlõdés alapja, hogy általában mindenki máshogy lát mindent, más a véleménye és törekedik arra, hogy a jobban hasznosítsa.

Tehát a viták kellenek, hogy az ember meghallgassa más véleményét, s a sajátját jobbra cserélje...
   
saia 2005. jan.. 18.  13:27 225
még jó hogy...:) mármint, hogy maradjon a lap, a készítõk helyében nem esnének túl jól a fikázások, csak ezért avatkoztam bele, nem szeretem az értelmetlen dolgokat, remélem a szerkesztõk nem érzékenyek:)
   
Zoleeca 2005. jan.. 18.  13:21 224
[quote:046e0fef5a="saia"]nem rád gondoltam, hanem a többi szépreményû ifjúra.:) nem akartam beleszólni, de izlésem szerint elharapózdtak a kedélyek és már rég nem arról van szó, amiért ez a lap elindult(szerintem)...[/quote:046e0fef5a]

Egy pár dolog azért durvult el, mert korábbi problémákra vezethetõ vissza szerintem. De ezt persze nem itt kellett volna kifejteni, de hát ilyen az ember :)

Ettõl függetlenül remélem, hogy...nem is tudom mit...szal maradjon a lap, mer' jó, és úgy veszem észre még a társaság is nagyságrendekkel értelmesebb mint mondjuk a p*portálon...
   
saia 2005. jan.. 18.  13:16 223
nem rád gondoltam, hanem a többi szépreményû ifjúra.:) nem akartam beleszólni, de izlésem szerint elharapózdtak a kedélyek és már rég nem arról van szó, amiért ez a lap elindult(szerintem)...
   
Zoleeca 2005. jan.. 18.  13:08 222
[quote:e8d28fb963="saia"]Zoleeca!

Kár, hogy ezt kevesen gondolják így, nem tudom, miért kell sértõdékeny kisfiúkként vagdalkozni, persze lehet azért nem értem, mert nõ vagyok:)[/quote:e8d28fb963]

Ki vagdalkozik sértõdékeny kisfiuként? Szerintem még itt annyira senki sem vitte túlzásba a dolgokat. Talán Xmas egy kicsit kritikusan válaszolt a dolgokra, de már megszoktuk tõle :)
Az meg hogy én kicsit durván reagáltam bakker üzenetére az azért van mert nem szeretem az ilyet. De pont ez az amiben (ezek szerint) egyet értünk :)

[quote:e8d28fb963="Jani Liimatainen"]vajon mi lenne az országgal, ha valaki mond valamit feltétlen el kellene fogadnia a többieknek?[/quote:e8d28fb963]

Nem mûködne, mert mindig annak lenne igaza aki utoljára mondott valamit. De most is ez van, csak egy szûk kör mondja azokat a dolgokat (állambácsi) mi meg elfogadjuk, mert nem tudunk mást tenni :)
De most spec mire gondoltál?
   
saia 2005. jan.. 18.  13:05 221
és vajon mi lenne az országgal, ha nem folyton egymás szivatásával lennénk elfoglalva?!
   
Jani Liimatainen 2005. jan.. 18.  13:02 220
vajon mi lenne az országgal, ha valaki mond valamit feltétlen el kellene fogadnia a többieknek?
   
saia 2005. jan.. 18.  12:21 219
Zoleeca!

Kár, hogy ezt kevesen gondolják így, nem tudom, miért kell sértõdékeny kisfiúkként vagdalkozni, persze lehet azért nem értem, mert nõ vagyok:)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky