3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekaralapítás céljából zenészeket keresek!

Témakörök
Hirdetés
Zenekaralapítás céljából zenészeket keresek!
neoclassx 2016. máj.. 14.  16:19 7
Saját professzionálisan felszerelt stúdióval és közelgő koncert dátumokkal rendelkező
NeoClassX metál zenekar keresi
- 2. gitárosát
- billentyűsét

Jelenlegi tagok:
- 2 Ének, Dob, Basszus, Gitár
- Hangmérnök
- Koncertszervező
- Road


Közelgő koncert dátumok:
- Június vége (tárgyalás alatt)
- Július 14.
- Július 15.

Elég ha hangszerrel rendelkezel.

Műsor ízelítő:
Masterplan - Spirit never dies
Masterplan - Heroes
Yngwie Malmsteen - Cross the Line
Symphony X - Smoke and Mirrors
Nightwish - Phantom of the Opera
Adrenaline mob - Barracuda
Symphony X - End of Innocence
ABBA - metal cover

Közös próbák ideje: szerda, vasárnap 17:30-tól.

Jelentkezésedet a ncx.studio@gmail.com -on vagy a +36 70 639 56 08-as számon várjuk

Keep on rockin'
NeoClassX
   
LutzM 2016. ápr.. 10.  11:12 6
Csao Ha érdekelne a dolog akkor annyi a lényeg hogy a stílus inkább Nirvana ,Foo Fighters, Alice in Chains, Pearl Jam,stb aztán később sajátokat szóval inkább alternatív/grunge/punk-rock stílus mehetne; várom a jelentkezéseteket (,egyébként Gödöllői vagyok de simán bemegyek Pestre próbák miatt) próbahelyet is tudok a neve Probazona a (M2 metró > Kossuth tér > Alkotmány u. > Vajkai u pl) nem drága profi terem és cuccok szoval minden addott a legolcsóbb terem 1600/ óra a legdrágább 2300 . Azért hangszered legyen , és értsd is hogy mit csinálsz ,de egyébként nincs magas elvárásom. Ha érdekel valakit akkor előtte üljünk össze sörözni vagy valami és ha tégyleg érdekel meg beszélünk időpontot aztán foglalok a Proba helyre. Nyugottan keressetek éjjel nappal: +36203684946 itt egy e-mail cím is ha ez nektek jobban fekszik: marci19970901@gmail.com am facén is fenn vagyok m1 még annyi hogy komoly elhatározású zenészeket keresek ,hanem azért vannak célok remélem azért vannak még nirvana fan-ok
   
LeeKajko 2015. nov.. 4.  13:10 5
Dobost, énekest, basszerost (vagy lehet tőlem énekes-basszeros is egyben) keresnék Budapesten, nyers hangvételű, post-rock/metal zenéhez. Valami ilyesmit tudnék elképzelni: [link]
Saját ötleteket tudok küldeni.
Érdeklődni: leekajko@musician.org
   
trb 2015. okt.. 24.  16:23 4
Üdv! Főként saját dalokat játszó, profi célú projektbe keresek gitárost és basszusgitárost. Az irány az igényes mainstream pop és rock. Az alábbi oldalon található lejátszási listámon vannak fenn demódalok: [link] Ha érdekel, kérlek írj az alábbi elérhetőségre: bujdosoandrasimre@gmail.com, illetve telefonszámom: 06 20 234 5866.
András
   
Volk 2015. okt.. 24.  15:26 3
DOBOS KERESTETIK!!!
A NoamutheN zenekar ritmus szekcióját eddig betöltő hű harcostársunk Dascov, úgy döntött Angolhonban folytatja tovább kalandos életét (ezúton is sok sikert kívánunk neki) így megüresedett helyére új dobos bajtársat keresünk! Hetekben jelenik meg az első saját albumunk, így garantáltak a fellépések a közel (és messzi) jövőre való tekintettel. ;)
Ha érdekel egy izgalmas poszt egy budapesti székhelyű, korántsem hétköznapi Szimfonikus Fantasy Metal zenekarban, ne habozz, írj nekünk!!
Amire szükségünk van:
- Tapasztalt, gyakorlott képesség (duplázás, blast beat, metronómra való pontos játszás sampler végett)
- Eddigi számaink gyors betanulása (referenciáért kutasd a zenekar oldalát, vagy az alább linkelt zeneszámot)
- Kreativitás, saját témaötletek
- Együttműködő készség
- Szeresd azt, amit csinálsz
- Korhatár 18+
Ami előnyt jelent:
- Szeresd a fantasyt, mint műfajt
- Rendelkezz saját dob szettel, de duplázó, pergő, saját cinek minimum legyenek
Amit mi garantálunk:
- Heti rendszeres próbák
- Saját számok
- Koncert lehetőségek
- Szüntelen jókedv
- Harc és dicsőség
- Sör
- Nők
- Garantált hely a hősök csarnokában (vagy amilyen túlvilágot szeretnél :D )
Ha magadra ismertél, kérlek, írj bátran nekünk! Ám egy megosztással is segíthetsz!
Elérhetőségeink:
[link]
(személyes üzenet)
noamuthen@gmail.com
tedac_verechion@hotmail.com (Tedac)
deak.robert90@gmail.com (Volk)

Referencia:
[link]
   
zenekarkereso 2014. dec.. 2.  14:25 2
Új élet, új zenekar, új lehetőségek - ehhez keresem társaimat Budapesten.

Civil munkám mellett énekesnő vagyok, amióta az eszemet tudom, énekelek. Népdalénekléssel kezdtem, feldolgozás-zenekarba kerültem, aztán lett saját rockbandám, ami 8 év után megszűnt (itt kizárólag saját dalokat írtunk), utána 3 évig egy másik rockzenekarban énekeltem (itt is a saját dalok voltak a fő profil). Ha utánaszámolsz, hát igen, elmúltam 30 :)

Szeretném magam kipróbálni más műfajban is, így most jazz-funky-soul-blues-bármi-ilyesmi vonalon keresek magam köré komplett zenekart, vagy akár külön zenészeket.

Ami fontos: nem feltétlenül képzett embereket keresek, de azért jó, ha az ember ért a hangszeréhez. Tudj kísérni, ha kell, hagyj érvényesülni, de mellettem te is nyugodtan kibontakozhatsz, csak ne legyen széthangosítva, szétdobolva a zene. Legyen élvezetes, jókedvű, férjünk be egy kis klubba, de töltsünk meg egy nagyobb színpadot is. Feldolgozásokkal kezdhetnénk, aztán majd meglátjuk. Dalokat, szövegeket írtam mindig is, ha egymásra találunk, még bármi lehet.

Amit szeretnék: összhangot, barátságot, jókedvet, lazaságot, terveket, lehetőségeket. Nem akarok világsztár lenni, de persze fellépéseket tervezek. Próbahely ha van, jó, ha nincs, keresünk.

Írj e-mailt: zenekarkereso@gmail.com
Mindenkinek válaszolok!
   
Dice 2014. nov.. 29.  11:37 1
Sziasztok!

Budapest és környékéről ritmusgitárost, basszerost, dobost és énekest keresnék, a linket látható zenéhez.

Az érdeklődők a dicezenekar@gmail.com mail címen írhatnak!

[link]
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky