3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » gitárost keresek!.

Témakörök
Hirdetés
gitárost keresek!.
Btomi21 2014. ápr.. 9.  19:36 1
Sziasztok!
21 éves,egyetemista,kezdő gitáros vagyok, körülbelül 1 éve kezdtem játszani. Időközben rájöttem, hogy a zenélés jobban érdekel az egyetemnél, ezért eléggé rákapcsoltam, folyamatosan próbálom fejleszteni magam. Szintén ilyen kaliberű, kezdő gitárost keresek post-hardcore, metalcore, metal zenék játszására. A cél az lenne, hogy ritmus, és a szóló szerepeket megosztva közösen tanuljunk, fejlődjünk, egymást "húzva", olyan együttesek zenéinek "duózásával", mint Asking Alexandria, Black Veil Brides, Bullet for My Valentine, Escape the Fate, Falling in Reverse, BlessTheFall. Ha kiderül, hogy megértjük egymást, mindkettőnknek bejön a dolog, akkor később dobost,énekest, stb. is kereshetünk. Ne legyél túl komoly, de azért a sok vergődés se menjen a fejlődés kárára :) Várom jelentkezését minden olyan 16-25 éves, a fent említett együttesekért rajongó, gitározni szerető embernek (fiú,lány persze), aki már unja az egyedüli gyakorlásokat és szívesen társulna valakihez.

email: bogdan-tomi@hotmail.com
telefon:+36706345708
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky