3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » zenésztársakat, fellépési lehetőségeket keresek!

Témakörök
Hirdetés
zenésztársakat, fellépési lehetőségeket keresek!
Énekesnő csatlakozik 2012. aug.. 23.  13:53 2
Kedves Zenésztársak!

24 éves zeneművészetit végzett énekesnő vagyok. Profi vagy gyakorlott zenekart keresek, élő fellépésekkel, megfelelő anyagi megbecsüléssel. Stílus a metáltól kezdve a jazzen, világzenén, blueson keresztül a klasszikusig bármi lehet, csak kreatív és minőségi legyen.

Szeretettel várom leveleiteket a következő e-mail címre: enekesnocsatlakozik@gmail.com
   
Fadette 2012. aug.. 16.  21:15 1
Sziasztok!

34 éves énekesnő vagyok, aki az igényes zenéket kedveli. A végzettségem zongoratanár.
Mivel többféle műfajban mozgok, szeretnék olyan 30-40-es énekest találni, aki jól énekel musicalt, operettet, popdalt stb... és szívesen állítana össze műsorokat, mellyel felléphetnénk különböző rendezvényeken.

Emellett olyan zenészeket is szívesen megismernék, akik írnak saját dalokat és dalszövegeket és keresnek hozzá előadót és zenésztársakat.
Friderika első albumának dalainak stílusa nagyon tetszik, ha valaki ilyen hangulatú dalokat ír, örülnék, ha jelentkezne! Fontos az igényes dalszöveg, aminek legyen mondanivalója! Szeretem a latinos dalokat is!

Várom a művészi ambíciókkal rendelkező lelkes emberek jelentkezését! Kecskemét és környékieknek különösen örülnék!!

Fadette

E-mail címem: fadette1978@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky