3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Technikai kérdések, segítség! » Miért van felül a Trinity?

Témakörök
Hirdetés
Miért van felül a Trinity?
myMusic Admin 2005. máj.. 11.  17:32 4
Re: Effeta zenei produkció a legjobb
[quote:fc2bda2788="Stab Venom"]Ámúgy, a írány-váltást én is támogatom(nem magunk miatt),- igy minden hónapban friss banda lesz a szavazás menünél!:)[/quote:fc2bda2788]

Oké, oké, én is egyetértek, úgyhogy megváltozik majd, mikor legközelebb hozzányúlunk (hónap végén). :)
   
Stab Venom 2005. máj.. 11.  02:33 3
Re: Effeta zenei produkció a legjobb
[quote:873a5ed512="Effeta"]kedves Admin! Bárhogy is van, de mégisa szavazó lap legelején a 2004. márciusi banda szerepel azaz a Trynity? nem a 2005-ös április legjobbja...

Na jó nem kötözködöm...mindegy is szerintem az Effeta a legjobb csapat
üdv mindenkinek[/quote:873a5ed512]

Kedves Effeta, még egyszer: nem a legjobb zenekart választanak havonta! (Adminisztrátor, látod? Pont, amirõl írtam!) Csak azt, aki meg fog kapni a felvétel lehetõséget. Mi nagyon örülünk neki, és nagy lökést adott (az egész demót is felvesszük!), de nem vagyunk legjobbak. És senki nem az (Opus Altera csak nagyon jó!:))

Ámúgy, a írány-váltást én is támogatom(nem magunk miatt),- igy minden hónapban friss banda lesz a szavazás menünél!:)
   
myMusic Admin 2005. máj.. 10.  18:31 2
Re: Effeta zenei produkció a legjobb
[quote:131d8261f5="Effeta"]Bárhogy is van, de mégisa szavazó lap legelején a 2004. márciusi banda szerepel azaz a Trynity? nem a 2005-ös április legjobbja...[/quote:131d8261f5]

A Trinity van felül ez igaz, de nem tudom ez miért baj. Lehetne fordítva is, de túl sok jelentõsége nincs. Ha ragaszkodsz hozzá és senkinek nincs ellenvetése akkor lehet hogy majd megcseréljük a sorrendet következõ hónaptól. :)
   
Effeta 2005. máj.. 10.  15:08 1
Effeta zenei produkció a legjobb
kedves Admin! Bárhogy is van, de mégisa szavazó lap legelején a 2004. márciusi banda szerepel azaz a Trynity? nem a 2005-ös április legjobbja...

Na jó nem kötözködöm...mindegy is szerintem az Effeta a legjobb csapat, aki nem hiszi járjon utánna
jó még a dunakanyari fúvós zenekar és a vörös pisti

üdv mindenkinek
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky