3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Protoype

Témakörök
Hirdetés
Protoype
Anonymous 2006. febr.. 7.  15:22 4
Sziasztok!
Hallottam egy nótát, nekem nagyon tetszett és a hölgyikét is ismerem, lehet ezért csak elfogultságból mondom;)

A Nap süssön Rátok...! Rock'N'Roll
   
Prototype. 2005. júl.. 15.  15:27 3
Készíts REMIX-et!
Készíts REMIX-et!

A Prototype együttes dalaiból készíthetsz remixet, ha jelentkezel a prototype@cxs.hu e-mail címen! A http://cxs.hu/prototype oldalon megtalálható következõ 3 dalhoz tartozik a felhívás:

- Revealed by your Tears
- Perfect Day (Raison detre)
- All Night and Day

Részletek:
- Bármely dalból lehet remixet készíteni, akár többet is össze lehet mixelni, vagy külön-külön, nincsenek korlátok vagy elvárások.
- A remixkészítéshez csak az éneksávokat biztosítjuk, más hanganyagot nem. Interneten keresztül tölthetõk le a sávok július 25-tõl, annak aki jelentkezik az említett címen. Minden jelentkezõt e-mailben értesítünk a letöltés módjáról.
- Ez egy nem hivatalos pályázat, így se szigorú határidõ, se anyagi vagy tárgyi nyeremény nincsen, viszont igyekszünk mindent elkövetni, hogy a jól sikerült remixek megkapják a nekik járó publicitást, hírverést.

Mindezt azoknak ajánljuk, akik azért csinálják, mert szeretik csinálni.... akárcsak mi....

További részletért írj a prototype@cxs.hu e-mail címre!
   
the big sourcer 2005. jún.. 9.  15:21 2
A dolog nem rossz, bár nem az én pályám, de a kishölgy enyhén hamiskás. Hangjából ítéve fiatalocska is. Az idõ azért majd pár problémát megold. (no meg egy jó énektanár)
   
Prototype 2005. ápr.. 30.  10:54 1
Protoype
Hallgasd meg a zenénket, és írd meg a véleményed itt, vagy együttesünk saját fórumában, amit a zenekari fórumok listában találsz meg!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky