3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Videó hozzászólások » Klinikai Eset - Videó: Valóság kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a videóhozKlinikai Eset - Videó: Valóság kommentek
Sunday 2010. márc.. 17.  23:44 7
Nagyon fasza.:D
   
ves 2010. febr.. 17.  15:19 6
Töki,most őszintén,szerinted ki rakta össze nektek a videót???így már dereng,hogy ki lehetek?:D
   
cobie18 2010. febr.. 17.  15:16 5
Erről van szó:):) de mivel pénzem sincs csak meló este ezért ma nem. De egyébként ki vagy???
   
ves 2010. febr.. 17.  14:10 4
én meg nem akartam cinikus lenni,bocs.:)legközelebb majd mind együtt rakjuk össze,és akkor tényleg igazán fasza lesz(meg akkor majd meg tudom mutatni,hogy kell összerakni).a lényeg akkor is az,hogy ez egy nagyon jó szám,és egy tök vicces klip,mi meg ne háborúzzunk,inkább igyunk...XD
   
cobie18 2010. febr.. 17.  13:33 3
csak az én kedvemért ne, köszönöm szépen. úgy gondolom hogy 3man vagyunk, videót meg nem tudok összerakni bocsánat.
Viszont sajnálom hogy mint elvileges zenekar tagként nem tudok ehhez hozzászólni. Csak egy megjegyzés volt nem lehordás. Cinikus választ nem nagyon vártam rá. mind1......
   
ves 2010. febr.. 16.  17:03 2
ha lesz olyan érdemleges bulizós fotó,amin mindhárman rajta vagytok,akkor ígérem,csak a te kedvedért belerakom :)
vagy esetleg összerakhatsz egy videót kedved szerint...
   
cobie18 2010. febr.. 15.  15:28 1
faxa!!!!:)
azért egy zenekari fotó bele férhetett volna....
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky