3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Az igazi hős húrjaival harcol –  B.B. King Budapestnek zenél kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezAz igazi hős húrjaival harcol –  B.B. King Budapestnek zenél kommentek
mpepe 2009. júl.. 19.  00:34 1
Ott voltam csütörtökön a Sportarénában, és el kell mondanom, olyan élményben volt részem, ami az életben csak egyszer adódik.
Susan Tedeschi és zenekara egyszerűen zseniális volt. Nejem (ő is ott volt) nagy Janis Joplin rajongó, de azt mondta, Susan még nála is jobb volt...
A mester pedig...nem egyszer csalt könnyeket a szemembe a koncert során. A hangosítás azért hagyott némi kívánni valót maga után, de a második szám után már arra sem lehetett panasz.
Szóval B.B. King... hihetetlen volt, nem is lehet igazán szavakba önteni...Közvetlen, humoros, könnyed, olyan mindenki nagypapája, aki csak ül és zenél, de még mit, és hogyan... A zenészei, pedig egytől-egyig kiválóak voltak. Hálát adok az égnek, hogy láthattam, hallhattam, a Blues Nagymesterét.
Köszönöm: Peti
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky