3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Basszusgitáros zenekart keres

Témakörök
Hirdetés
Basszusgitáros zenekart keres
mikonas223 2024. márc.. 15.  22:45 4
Kezdetben bizonytalan voltam az online kaszinókkal kapcsolatban, amíg fel nem fedeztem a https://weissbethu.com/ oldalt. Ez az oldal zökkenőmentesen beilleszkedett az esti rutinomba, olyan játékok gyűjteményét kínálva, amelyek különböző preferenciákhoz szólnak. Olyan térré vált, ahol jól érezhetem magam, esetleg nyerhetek egy kicsit, és ami a legfontosabb, kikapcsolódhatok. Az oldal vonzereje abban rejlik, hogy kifejezetten a magyar felhasználókra szabott, így ez az én kedvenc szórakozási lehetőségem.
   
Eleanor 2010. szept.. 17.  21:24 3
Szimfonikus metál zenekar basszusgitárost keres Budapesten v környékén!
Tervek: feldolgozások, később saját számok írása (amint összeszokunk). Szoprán énekesnővel...
Részletekért érdeklődj: letskaraoke@gmail.com
   
Nyuszt 2005. máj.. 19.  11:26 2
Hali mindenkinek!
Budapest környéki 21 éves basszusgitáros vagyok, 2éve játszok a hangszeren és punk/rock, hardcore/punk zenekart keresek illetve szeretnék alakítani. Jópár saját számmal rendelkezekl.
Amit szeretek, külföldi és magyar elõadók, csak néhány: Millencolin, Pennywise, Agnostic Front, Offspring, Green Day, NOFX, ..stb (ezek most csak külföldiek voltak), többit bõvebben:
Elérhetõségem: kakas84@citromail.hu
Fellépést nem egy helyen tudok intézni!!
Jelentkezéseteket mielõbb várom!!
Üdv!
   
Bluebass 2018. jan.. 3.  13:33 1
Sziasztok!
Budapesti, 17 éves basszerosként csatlakoznék már meglévő, vagy alapításra váró zenekarhoz. Színpadi/stúdió tapasztalatom nincs, de már alig várom, hogy legyen. Eleinte feldolgozásokra gondoltam, később saját számok írásának aktív résztvevője lennék, a stílus szinte mindegy, bármit szívesen játszom, ha nyitottak vagytok a kísérletezésre.
Keress bátran emailen ( lola.fekete9@gmail.com ) vagy telefonon!
   
bassgitaros 2010. szept.. 17.  19:41 1
Idősebb basszusgitáros működő zenekart keres.
Jelentkezni: bassgitaros@gmail.com
   
tcs 2005. ápr.. 5.  17:45 1
Basszusgitáros zenekart keres
Nem kezdõ basszusgitáros zenekart keres.
Több stílusra is nyitott vagyok, hívj vagy írj:
06205366050
tcs4@citromail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky