3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Hangszerbörze » Casio CTK-591 szintetizátor eladó

Témakörök
Hirdetés
Casio CTK-591 szintetizátor eladó
Salamander3 2009. máj.. 17.  20:54 2
BEATMAKERT KERESEK:
Sziasztok.
Énekes vagyok,20 éves.szeretnék az új szövegeimhez alapokat.
alternatív pop hiphop stílusban mint pl(puskás peti,sp,zentai márk alapjai)
Olyan alap készítő beatmakert keresek,aki tudna társulni velem,hogy ő zenét csinál,én meg éneklek.így adnánk ki számokat.

Akit felkeltette a hírdetésem,az kérem írjon nekem a tarantino3@citromail.hu
   
MollyFall 2009. ápr.. 21.  10:11 1
Kifogástalan állapotú Casio CTK-591 szintetizátor 40 ezer forintért eladó.
Érdeklődés ezen a címen: tomdelille@gmail.com


Részletek:

61 normál méretű billentyű billentésérzékenységgel, 24 hang polifónia, 255 hangszín (118alap, 128 GM, 9 dobkészlet), 120 ritmus (100 programozott, 20 zongorakíséret), egygombos beállítás, metronóm, 100 dal tanító funkcióval (50 Song Bank, 50 zongoradarab), mikrofon vezérlés (Sing Along), 3 szintes zenetanulás, dal lejátszás vezérlés, dalmemória (2 dal, 2 sáv, max. 5200 hangjegy, lépésenkénti-, illetve valósidejű felvétel), rétegezés (Layer), osztás (Split), transzponálás, hangolás, nagy, multifunkcionális kijelző háttérvilágítással, MIDI (16 csatornás multi-tibre vétel), General MIDI kompatibilitás, csatlakozók: fejhallgató/erősítő kimenet, sustain/változtatható pedálkimenet, MIDI IN/OUT, mikrofon bemenet. 2 x 2 W hangszórók, áramellátás: 6 db opcionális D-méretű elem, vagy opcionális AD-5 hálózati adapter. Méretek: 960 x 375 x 145 mm. Tömeg: 5, 3 kg.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky