3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Tehetségvadászat

Témakörök
Hirdetés
Tehetségvadászat
myMusic Admin 2005. jún.. 6.  11:30 144
Re: zsolt. 103/15
[quote:fbdfef1051="cefrecica"]ki nyerte ezt az izét?

és miért?

megfejtõk jelentkezzenek!

mostmár az is érdekel hogy ki lett a sorrend.... vázolja fel mindenki hogy miért? fõleg napvilágot nem látot információk érdekelnének mint eddig itt olysok alkalommal - rettentõ izgi - hamar most[/quote:fbdfef1051]


Nos, az elsõ három helyezett:

1. Cyborn
2. Pozitív
3. Aljas Kúszóbabok

A miértre mást nem tudok válaszolni, minthogy a közjegyzõ jelenlétében bonyolított esemény döntõjén a díj a beérkezett SMS-ek száma alapján lett kiosztva. De ezzel gondolom nem mondtam újat.

.
   
Joe 2005. jún.. 6.  09:42 143
Vége a kamú blöff vadászatnak!? :DDD
VÉGE A KAMÚ BLÖFF VADÁSZATNAK? :DDD
   
Steve a webbabmester 2005. jún.. 6.  08:36 142
Babhírek
Sziasztok!

A hétvégi döntõrõl képes koncertbeszámolót láthattok a bablapon!

www.aljaskuszobab.hu

A bab legyen veletek:

Steve a webbabmester
   
cefrecica 2005. jún.. 5.  15:12 141
zsolt. 103/15
ki nyerte ezt az izét?

és miért?

megfejtõk jelentkezzenek!

mostmár az is érdekel hogy ki lett a sorrend.... vázolja fel mindenki hogy miért? fõleg napvilágot nem látot információk érdekelnének mint eddig itt olysok alkalommal - rettentõ izgi - hamar most
   
dead soul 2005. jún.. 5.  09:12 140
írj már naplót léccives
   
hentertainer 2005. jún.. 5.  04:42 139
... és ha már sikerült, kikérdezném a véleményeteket a döntõvel kapcsolatban

Én most kóvájogtam haza, tök boldogan a második helyezetünkkel, bár ez az öröm a Pozitiv zenekaron belül különbözõ hatásfokkal dolgozott - ha nem értitek amit írok az a jim beam miatt van - és még mindig nem nyughat szervezetem kellemes szendergésbe a sok élmény miatt. Ezért írok mostan.
A sok élmény egyik legpozitivabb része az volt, hogy megismertem nagyon sokatokat, kedves embereket, kaptam pólót is, meg cigiket.

Szóval én csak a szépre emlékezem, remélem Ti is ezt teszitek.

Na jóéjt, mert azért mégiscsak alszom már, úgy döntöttem, de majd folytköv...


Mónika
   
hentertainer 2005. jún.. 5.  04:34 138
asszem sikerült bekapcsolódnom...
   
jon 2005. jún.. 1.  20:17 137
tippek
Koszi a tippeket, meg az utmutatot. Dream Theater az megvan, Kyuss meg (egy haveromnak hala) a stonerrock vonal is. Erdeklodve figyelem amugy a leirtakat.. 8)
   
CaptainLooser 2005. jún.. 1.  16:24 136
Normalis? Talan sokkall inkabb beletorodottet lehetne irni... Persze nem ez a franko szo ra, hanem valami olyasmi, hogy belatja az ember, hogy bizony most ez van... Meg kicsit nehez a helyzetem, mer' en ebbol a szomoru helyzetbol elek kozvetve, hiszen marketinggel foglalkozom.
Ez persze nem a tokeletes allapot, ezt en is elismerem. De ugye maga a media egy demokratikus intezmeny, megha nem is annak tunik. Hiszen ha belegondolsz akkor bizony nem tuzne a musorara senki valosagshowt, ha nem lenne ra kivancsi az altala megcelzott nezosereg. Es bizony ezeket diplomasok is nezik... Tobb amerikai + hazai kutatas is ramutatott, hogy itt bizony mindenki nezi a vasutastol az atomfizikusig. Persze van kivetel. Azaz valahol mi tudnank megvalasztani, hogy mit nezzunk. Pl. ha csak 200e-es nezettseget hozna a Gyozike Show akkor bizony eltunne a kepernyorol.
A kesobbi korok megitelese valoban erdekes kerdes, hiszen mi is talalunk, minden elottunk levo korban boven kritizalni valot... Valoszinuleg rank is ez var. Rengeteg kor sorvadasa, valami uj, esetleg meg jobb tarsadalmi, kulturalis normak felallasahoz vezet, gondolj csak a romaiakra, utannuk jott az elvileg emberkozpontubb, felebaratibb kereszteny eszmek kora, ami valahol meg ma is tart... Mostanaban ez alakul at valami massa.
Nekunk azert ilyen kulonosen nehez ezt atlatni, mert fiatal demokraciaban elunk, s csak a felszint latjuk fejlettebb rendszerekbol. De remelhetoleg azert valamilyen alulrol indulo kezdemenyezes minket is megtalal. Nem kell itt tul komoly, s nagy hordereju dolgokra gondolni, hanem h. ugy 5 ev mulva a tarsadalmunk kb. 50%-a kornyezettudatos lesz. Ez persze tavol van a mi temanktol, de valahol ilyen aspektusaibol kell kiindulni.
S a zene azert nehez, mert nem tartozik hozza a mai ember eletehez olyan szervesen, mint mondjuk az osembereknek. S a komolyabb, ertekesebb zenehez tapasztalat, esetleg meg zenei kepzettseg is kell. Hiszen pl. egy opera megnezese komoly felkeszulest igenyel
Sztm. meg erdemes szetvalasztani a muveszet, s a szorakoztatas temakoret is... A zenei ado szorakoztatni akar, nehany torvenyi kotelezettsege altal neha kulturat is kozvetit, kenytelen...

Azert ismerjuk el, hogy bizonyos szponzorok azert tudjak jo helyre is tenni a penzuket, gondolok itt a T-com-ra, aki rengeteg komolyzenei rendezvenyt tamogat. De a szponzorallas meg szinten torz mifelenk...

Sok mindenen kell meg itt valtoztani, s azert en ugy hiszem, hogy nem 100 evek kellenek ehhez, hanem eleg lesz olyan 30-40 is, amig egy uj generacio eleri hogy beleszoljon a nagy dontesekbe is...

Torzulassal kapcsolatban igazad van... Mostmar kb. ertem mit ertettel ott.

Most igy hirtelen ennyi...

CaptainLooser
   
Tom Murphy Kondor 2005. jún.. 1.  15:47 135
Kapitány!

Hmmm... Õszintén szólva igazat kell adjak neked sokmindenben. a vita oka részemrõl leginkább abban van, hogy úgy tûnt (javíts ki ha tévedek), mintha teljesen normálisnak és elfogadhatónak tartanád mindazt, amirõl írtál. Lehet, hogy rossz tulajdonság, de vannak dolgok, amikben számomra nincs megalkuvás. Ja és itt bele lett keverve a metál-dolog. Félreértés ne essék, én nem vagyok metálos csóka. Csak éppen ilyen hangzásba öltöztetve próbálok valami -sztem - érdekeset rátukmálni a jónépre... :) Szóval amirõl én itt firkálgatok, az nem metál mellett, hanem az értékes zene mellett szól.
Más. Manapság mindenféle rendezvénnyel, különféle mûsorokkal kapcsolatban alapvetõ a szponzori támogatás. Sok támogatónak fontos, hogy minõségi kultúrát támogasson, még ha nem is mindig feltétlenül ez az elsõdleges szempont. Na most ha adott egy médium, ami zenét közvetít, szerintem elég negatív irányba befolyásolja az ázsióját az a tény, hogy - anyagi megfontolásokból, vagy ki tudja mibõl - nem képesek nemhogy arányosabb képet adni legalább a könnyû mûfaj irányzatairól, de még csak amolyan "kedvcsináló" szinten sem. Tökéletesen megértem, hogy egy ilyen médánál súlyos pénzek forognak kockán, de - és most elnézést, ha túl patetikus lennék :) - pár száz év múlva, ha netán kissé helyreáll az értékek közötti rend, mit fognak majd tanítani errõl a korról? Hogy a lóvé miatt ezek a médiák segítettek tönkretenni néhány tíz év alatt azt, amit évszázadok alatt szedett össze magára ez a mûvészet. És itt meg is kellene állni, mert mindenféle más problémával folytathatnánk a sort, ami elõidézte ezeket a bajokat.
Majd elfelejtettem: torzulásról beszélhetünk arányok felbomlásánál is. Én valami ilyesmire gondoltam. Hogy pontosan mire is, azt hosszú lenne most itt elmesélni, a zene lélektani hatásairól nem hiszem, hogy ebben a fórumban kellene vitázni.

Üdv!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky