3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Tehetségvadászat

Témakörök
Hirdetés
Tehetségvadászat
Eddi 2005. jún.. 9.  00:09 154
ö
Helyesbitek :)
Gázóra leolvasónak :)))
Már aludni kéne, nem ilyen jókat írni :)DDD
Mentem is :P
Csá.
   
Eddi 2005. jún.. 9.  00:06 153
ööö
Ha tele van a gatyád a szinpadtól és a zenéléstõl, akkor menj el gázszámla leolvasónak :)DDD
   
egy a 40bõl 2005. jún.. 8.  15:16 152
Én elmentem megnézni a Döntõt.
MIndegyik zenekar nagyon ott volt. Mi nagyon izgultunk volna, ennyi kamera meg minden, lehet, hogy jobb, hogy be sem jutottunk :D
Tele lett volna a gatyánk.
Viszont otthon tv-ben nézni nagyon gáz volt. Teljesen mashogy szólt.
na világbéke
   
big sourcer 2005. jún.. 8.  14:06 151
És ti mit kaptatok azért a 2. helyért, a Babok pedig mit a 3-ért?
Megöl a kíváncsiság!!!!!

No nem akarom fikázni a bulit, mert már páran megtették elõttem, meg tényleg gratula a Cyborn-nak az 1. helyért, a Sunscreen-nek a díjakért, s a Slag-nak a produkcióért, mert õk megnemérdemelten nem kaptak semmit, ha jól tudom!
De a többiek ne ajnározzák má' magukat, mert néha nem tudta eldönteni a nagybecsû közönség, hogy mi a framcot keres itt ez a banda!
Arról a - gondolom - csalódott 492 zenekarról meg nem is beszélve, akik a csodás "szakmai" zsûrinek köszönhetõen esélyt sem kaptak arra, hogy bizonyítsák "TEHETSÉGÜKET"!!! Spongyát rá...
   
sztyepp 2005. jún.. 7.  09:31 150
A buli tényleg fantasztikus volt, köszi a szervezõknek ezt a frankó estét. Bár nekem egy "kedves" ember sikeresen elbaszta valamivel, meg az egész hétvégémet, de mindegy. Mostmár örülök én is a második helynek.

Gratula minden bandának! Nagyon voltatok!

sztyepa
POZITIV
   
bab evõ 2005. jún.. 7.  08:34 149
Szerintem te még nem voltál babkoncerten
jaa és nincs egy huszasod véletlenül? ;)
   
tila 2005. jún.. 6.  15:47 148
de jó buli volt....elfelejtettünk smst küldeni
   
Egy fesztivál járó.... 2005. jún.. 6.  15:20 147
A Bab evõknek nem volt feltöltve a kártyájuk és nem tudtak sms-t írni!
Ezen nem is csodálkozok mert a Punkok a fesztiválokon mindíg mindent tarhálni szoktak! Hát most az sms tarhálás nem jött be!!!
:-)))
   
AL 2005. jún.. 6.  15:08 146
Hella!

Jajaja. Súlyos volt...
Oh my God! :-)

AL
Sunscreen
   
csusz 2005. jún.. 6.  14:57 145
A honlaprol ,meg a tvfelvetelrol megtudtuk, h. a stylaw es a sunscreen azaz mi meg kulondijasak lettunk. Allitolag atvettuk ott helyben, de nem nagyon emlekszunk ra...hehe

csusz

sunscreen
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky