3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Tehetségvadászat

Témakörök
Hirdetés
Tehetségvadászat
jon 2005. jún.. 10.  10:20 164
Szerintem kell jo par buli, mire eljutsz odaig, hogy nem erdekel 5-en vannak-e vagy ezren, bar egy kis lampalaz azert nem art, segit megorulni odafenn, mert ha teljesen hidegfeju vagy akkor nem mas az egesz mint hakni. Rohadtul nem baj, ha valaki egy kicsit izgul, nem is ertem, miert kellett szegenyt ennyire lebuntetni. Amugy meg az egyik mentorom mondta, hogy, "Ulhet lent a vilag zeneszeinek, kritikusainak szine-java, nem ok vannak a szinpadon, hanem Te, es aki akkor es ott a szinpadon van, az a kiraly."

Stab es Arpa, egyetertek amugy

rokk
   
árpa 2005. jún.. 10.  08:29 163
A túl sok alkohol tényleg káros lehet.

Nekem az a tapasztalatom, hogy koncert elõtt el kell lazulni valahogy. Ha valaki sörrel lazul akkor azzal. Az alkohol kitágítja az ereket, jobban pörögsz tõle. A drogok kapukat nyitnak meg, bár nem élek velük.
Haverom az koncert elõtti orális szexben hisz.
Valahogy mind a három kapcsolódik a rákkendrollhoz, vagy nem?

Üdv
   
Stab Venom 2005. jún.. 10.  01:08 162
Re: ö
[quote:a0d36c091b="Eddi"]Akár lehetsz az is, de ha valaki beszarik a szinpadon, az sürgõsen felejtse el a zenélést, hisz annak örömbõl kell történnie és élvezni azt és nem reszketõ kézzel akkordozni vagy dobolni.... :)
Nálam a szinpadon való zenélés nagyobb élvezet mint egy bomba nõvel való kielégülés :)
Akinél meg tele a gatya, az még gyakoroljon, mert valószínü nem biztos a dolgában, de sajnos nem errõl van szó!
Kemény kimondani, de alkalmatlan az ilyen a zenélésre.
Esetleg, otthon vagy a garázsban a nagymaminak zenéljen az ilyen :)
Az is lehet örömteli, végülis :)DDDDDD[/quote:a0d36c091b]

Szeretnék ELLEN MONDANI ennek a hozzászólásnak!
1. Senki ne mondjon senkinek, hogy zenéljen e, és hogyha igen, akkor hogy hol és kinek.
2. Itt korábban a "reszketõ kéz" ellen javasoltak sört vagy egyéb szeszes dolgot, ezzel sem értek egyett: Síralmas látvány, ha izguló ember az alkoholtól bódult állapotban probálja ellazitani és élvezni a koncertet. Nem is beszélve, hogy alkoholizmus és degradációhoz vezet.
3. A zenéhez tehetség kell és adottság. A kemény showman-pofa(és koncert kivánás) ezekhez nem feltétlenül tartozik. Lehet valaki jó zenész és nulla showman. De fordítva is lehet, és ez sokkal gyakrabban elõfordúl. Pont azért is az folyik a TVbõl, ami folyik.
4. Senki sem teheti, hogy valakinek a lelke(akinél van) érzékenyebb a koncertekhez, pláne nem kritizálhatja, pláne, úgy, hogy "mennye' má' a zenébõl!".
5. Ha valaki jobban szereti színpadon lógni, mint szeretkezni, ez nem jelenti, hogy mindenki így van ezzel, és probáljünk csak elképzelni, hogy valaki ezen a világon máshogyan érzi, másképpen gondolkodik!

Ha vannak kérdések, a véleményemet megvédem.
Tim "Stab Venom"
..::Inner Sea::..
   
the big sourcer 2005. jún.. 9.  19:08 161
Eddi disztingválj!

Ne felejtsd, hogy a garázsokból mennyi jó zenekar futott neki a világot jelentõ deszkáknak, és nyertek világhírnevet!!! No és persze John Mellencamp még 30 évesen is elõszõr nagymamájának mutatta meg a szerzeményeit, mielõtt a nagybecsû elé tárta volna õket! Bíza Egyeske rosszul fogalmazott, és most issza "levét". No de hajrá waze, az idõ mindent megold, és még a szarnak is elszáll egyszercsak a szaga...
   
Eddi 2005. jún.. 9.  18:26 160
ö
Akár lehetsz az is, de ha valaki beszarik a szinpadon, az sürgõsen felejtse el a zenélést, hisz annak örömbõl kell történnie és élvezni azt és nem reszketõ kézzel akkordozni vagy dobolni.... :)
Nálam a szinpadon való zenélés nagyobb élvezet mint egy bomba nõvel való kielégülés :)
Akinél meg tele a gatya, az még gyakoroljon, mert valószínü nem biztos a dolgában, de sajnos nem errõl van szó!
Kemény kimondani, de alkalmatlan az ilyen a zenélésre.
Esetleg, otthon vagy a garázsban a nagymaminak zenéljen az ilyen :)
Az is lehet örömteli, végülis :)DDDDDD
   
1 a 40-bõl 2005. jún.. 9.  15:50 159
Lehet hogy rosszul fogalmaztam.
Amit le akartam irni, mindössze annyi, hogy nem láttam a zenekarokon, hogy izgulnak, és hogy én izgultam volna.

kedves eddi:
Honnan tudod, hogy jelenleg nem vagyok gázóraleolvasó?
Úgy gondolom itt senki nem a zenélésbõl él
   
the big sourcer 2005. jún.. 9.  15:06 158
Kedves 1 a 40-bõl!

Egyet értek Eddi pajtással, bár egy kicsit drasztikusan (és elõször rosszul is) fogalmazott. Noha a színpadi térdremegést a koncertrutin (no és pár sör - mer R'N'R vagy mi a rosseb) mérsékelni szokta, de a "telegatya" ellen nincs recept. Talán csak a kukazacsek! Uhhogy 1 a 40-bõl, el kéne gondolkodnod azon, hogy a maradék 452 zenekar miért nem reszketett a szinpad elõtt "rakottnacival"! Ha rájössz, akkor talán a gyomorgörcsöd is elmúlik egy-egy fellépés elõtt.

Pusszancs
   
Eddi 2005. jún.. 9.  09:32 157
ö
Köszi Tim!:-) Te is annak tünsz. :-)
   
Steve a webbabmester 2005. jún.. 9.  09:21 156
Interjú
Egy interjút olvashattok a www.aljaskuszobab.hu oldalon, amit a KEKSZ.NET PHOTOPORTÁL munkatársa készített Mike-al.
   
Tim Stab Venom 2005. jún.. 9.  02:01 155
??
Eddi, nagyon értelmes embernek tûnsz...
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky