3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Tehetségvadászat

Témakörök
Hirdetés
Tehetségvadászat
hentertainer 2005. jún.. 15.  17:38 174
Mi sem elsõsorban a fankidiszkószól zenéket hallgatjuk. A zene amit nyomunk megragadja a populáris "eladható" jegyeit annak amit igazán szeretünk. Sokan mondják, hogy "jazz" zenét csinálunk. Ez elég vicces.
Ha profi jazz zenét nyomnánk, akkor az összes többi nagy muzsikussal együtt éhezhetnénk a füstös klubbokban. Szerencsénk van, hogy valamennyire tudunk és szeretünk populáris zenét is írni. Mert tudjuk, hogy ami nem az, azt it Magyarországon elfújja a szél.
   
Gyepe 2005. jún.. 14.  22:59 173
viva tehetségvadászat
Hi Big Sourcer!

köszi amit irtál, hogy többek között a Slag megnemérdemelten nem nyert semmit. Ez van, de nem panaszkodhatunk... Azért jó volt játszani, jó volt ennyi jó zenekart meghallgatni és megismerni, gratula mind a 8 bandának!
Személy szerint bízom benne, hogy a zenekarok közül néhányról még hallunk a jövõben!

Rock and roll!

Gyepe (SLAG)
   
sensisonic miLupafej 2005. jún.. 14.  18:12 172
mindenféle tehetségkutatás
szevasz tamás! :)

elõször is köszönöm szépen a drakulációt és tényLeg nem vitatkozni akartam, csak Leírni a véLeményemet, ahogy írtam is, a 3 eddigi országos döntõbejutásnak semmi eredménye nem voLt, írtak róLunk pár sort anno, és kész.. egyébként meg részben osztom a véLeményed, mert inkább én is az underground, mint a mainstream és a popularitás feLé hajlok, de vaLamilyen szinten sajnos meg kell felelni, ha az ember el akar érni valamit, esetleg meg is akar élni a dologból.. persze saját erõbõl is sikerülhet mindez, csak sokkaL kisebb az eséLy rá, na meg sokkaL több idõ és rengeteg pénz vaLamint önfeLáLdozás, de hát ezeket a doLgokat sztem Neked nem keLL magyarázni :) szaL big up! és minden jót..

üdvözLet!!

m.
   
Tvik 2005. jún.. 13.  10:08 171
Szia Móni!

Ezek a tehkutatók pont arra jók hogy felrázzák a bandát. Adnak egy bizonyos lendületet, de utána nektek kell továbblépnetek. Most kell felpörgetni a zenekar dolgait amíg még viszonylag nagy a publicitásotok.

Sajnos az undergroundban ritkán jár a Mikulás. :(
   
hentertainer 2005. jún.. 11.  02:13 170
Hát hát, kicsit szkeptikus vagyok én a médiával kapcsolatban. Már háromszor voltunk a tévében, és még senki sem kért tõlem autógrammmot! :)
De azért vesztenivalónk sem volt ezzel a tehetségkutatóval, legalábbis egyelõre úgy érzem, sõt nagyon is sok elõnye van. Például az, hogy egy kicsit felrázta a bandánkat, és tele vagyunk szép reménnyel, meg energiával. Sajna nincs itthon túl sok lehetõség a próbatermekbõl és nóném partikból való kimenekülésre, anélkül, hogy a képünk bekerülne köztutdatba...

Azért az igen nagy kár, hogy a második és a harmadik helyezet lópikulát sem kapott. Most már bánom, hogy annyit költöttem esemesre.... ez persze csak vicc volt, amolyan Oli féle :)

Mónika
   
Tom Murphy Kondor 2005. jún.. 11.  00:23 169
Szervusz, Milán!

Elõször is gratula az elsõ helyhez! Másodszor meg fenntartom az eddigi véleményem, még ha emiatt sokan nem is szeretnek. Hogy mit kerestünk a Sztárgyáron? Talán valami hasonlót, amit ti ezen a megmérettetésen, bár abból nem profitáltunk sokat. Viszont nagyban hozzájárult az itt leírt véleményemhez. Zeneszeretetrõl nem vitatkozunk, a többit neg még egyszer nem írom le. Akármennyire is gáznak tartom az egész versenyt, nektek azt kívánom, hogy tudjatok élni a lehetõséggel!

Üdv

Tom "VERY-VERY-BIG-HEADED" Kondor :)
   
sensisonic miLupafej 2005. jún.. 10.  16:14 168
ez is az is
DEHOGY ÖTTEM MÖG! :)

kondor tamásnak még vmi: nem mintha annyira vitatkozni akarnék, de akkor mit keresett az Opus Altera a Sztárgyár tehetségkutatón?? :)


keep smokin'


da sensisonic


CHECK OUT:

http://ultra.musichello.com
http://www.cyborn.hu
   
árpa 2005. jún.. 10.  15:15 167
MiLu
Vigyázz MiLu!
Mögötted!
   
sensisonic 2005. jún.. 10.  15:09 166
tehetségvadászat
hát, igazábóL csak most csöppentem beLe ebbe az egész fórumos mizériába, azért hozzáfúznék egy-két doLgot!!

nem tudom, miért annyira fontos az, hogy fikázzuk itt egymást, a szervezést (ami persze hagy kívánnivaLót maga után), a zenekarokat, ill. magát a versenyt! "tom alex kondor" szavaira reagáLnék itt: igenis szükség van iLyen és hasonLó versenyekre, hiszen ezek is csak ugródeszkák Lehetnek egy zenekar éLetében, bármennyire is pénzrõL szóL meg szponzorokróL, ezek Q nagy Lehetõségek!! másik meg az, hogy a zsûri összeállításáról meg a szervezés viszontagságairól a zenekarok mit sem tehetnek! egyébként a zsûri véleményem szerint sem volt kifejezetten szakmai, csak részben.. de ez egy már másik téma.. aztán az, hogy a döntõben megasztáros-valóvilágos módon sms-es szavazással döntsük eL, ki Legyen a befutó, szintén nem voLt túL szimpatikus, de ehhez sem tudok túL sok mindent hozzáfûzni.. ez van!! sajnos nekünk nincs meg a Lehetõségünk arra hogy egy turnébuszt vagy egy custom shop-os gibsont vásároLjunk jó kedvünkben!! ráadásuL a Legfontosabb díj, a stúdióidõ sem oLyan doLog, amit utánad dobáLnak az utcán, vagy?? szaL szerintem az ilyen és hasonló jellegû tehetségkutatókra igenis szükség van, mert ugyan szponzori ill. szervezõi szempontból a profit a motiváció, viszont a médiaszereplés, amit a zenekaroknak biztosítanak a verseny alatt és után, nem elhanyagolható, és ebben a viva-nak hatalmas szerepe volt ill. van! az meg, hogy aki vaLamire vaLó zenész, röhög a tehetségvadászaton, kikérem magamnak!! nem Lehet mindenki professzionáLisan képzett zenész, kedves tamás! én sem tanuLtam pepitõL basszusgitározni, pedig aLkaLmam Lett voLna rá bõven! :)

csak a saját tapasztaLokat emLítve: 3 éves koromtóL zenét tanuLok, zenéLgetek, játszottam már mindenféLe hangszeren mindenféLe formációkban, Lassan már több mint 10 éve nyomom a zenekarosdit, vidékrõL induLtam de természetesen pesten kötöttem ki. akkori zenekarokkaL ott voLtam a 97-es pepsi generationext tehetségkutató döntõjében, a 98-as Marshall és Omega tehetségkutatók döntõiben, mégsem értem eL veLe szart sem. de nem adtam feL, keményen doLgoztam karöLtve mindenkiveL a zenekarbóL és most, hogy sikerüLt megnyernünk a Tehetségvadászatot, csak örülni tudok, de mégsem dõlök hátra eLégedetten, ezután ugyanis még keményebben keLL doLgoznunk mint eddig. kaptunk egy Lehetõséget, amit ki is fogunk hasznáLni!!

én magam sem azért zenélek, hogy (akár 3 héten beLüL) milliomos Legyek, hanem azért, mert szeretem, amit csináLok, és most már bizonyíthatóan tetszik az embereknek ez a doLog. azokat sem értem meg, akik féL éves "tapasztaLattaL" siránkoznak és megsértõdnek, hogy nem kerüLtek be.. errõL az jut eszembe, ami már eLhangzott: savanyú a szõlõ.. ne adjátok feL, próbáLkozni keLL, ameddig csak Lehet, sõt még utána is!

kicsit már magam is összevisszának érzem ezeket a sorokat úgyhogy be is fejeztem, Léc.

BIG UP mindenkinek, középdöntõsöknek és döntõsöknek egyaránt, vaLamint azoknak, akik a zene szeretetébõL nyúLnak hangszerhez!!

miLán (cyboRn)
   
Eddi 2005. jún.. 10.  12:08 165
ö
Hello Srab.

" Ha valaki jobban szereti színpadon lógni, mint szeretkezni, ez nem jelenti, hogy mindenki így van ezzel, és probáljünk csak elképzelni, hogy valaki ezen a világon máshogyan érzi, másképpen gondolkodik! "
Én csak érzékeltetni akartam a másik végletet, hogy én pl, mennyire nem fosok, hisz mitõl kellene?:))
Lelõnek a végén, ha valami nem úgy sikerül?:)))
Na errõl van szó! :))
Amúgy a hozzászólások az enyémhez, elég lesarkitott volt, nem azt mondtam, amit ti kihoztatok belõle :)
De szerintem szándékosan nem akarjátok megérteni mit akartam mondani, de nem azavar :)
Na de mindegy :)
Éljen a rock! :)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky