3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Tehetségvadászat

Témakörök
Hirdetés
Tehetségvadászat
the big sourcer 2005. jún.. 30.  10:10 184
Álmodj Királylány!!!
   
hentertainer 2005. jún.. 29.  13:45 183
....még nem tudom, elmondani Neketek, hogy mi a véleményem a tehetségkutatóról, mert még reményeim szerint történni fognak dolgok... mert ugye most nem nagyon történnek, legalábbis velünk nem... legalábbis nem a tehetségkutató kapcsán.... persze amik eddig történtek, azok jó dolgok voltak... :)

m
   
WAKE UP! 2005. jún.. 28.  22:49 182
Nos, nem igazán olvastam visza minden korábbi hozzászólást, de nincs igaza (teljesen) azoknak akik a Tehetségvadászatot fikázták.

Mi is bekerültünk a legjobb 40-be és nagy élmény volt a középdöntõben játszani, bár néhány zsûritagról most már igazán rossz véleménnyel vagyok és hát pár zenekarnak sem volt ott a helye a legjobb 8-ban, de mindent összevetve igazságos lett a végeredmény... (Szerintem)
   
Õszinte 2005. jún.. 28.  11:52 181
Jaj, ti sosem tanultok???? :DDDDDDDDD
Annak szól, aki magára veszi! :DDDD
   
csusz 2005. jún.. 27.  22:01 180
Tudjuk, mi is emlékszünk rá, de azok ugye nem koncertkörülmények voltak (sajnos), hanem a felvételre volt állítólag kihegyezve. Biztosan akad ott jobb motyó, csak elö kell szedni mind.
Amúgy meg a piros Marshall alapból is szétszedi a helyet, na ez a lényeg.

Tessék eljönni, sörözünk...8)))

cs
   
sztyepp 2005. jún.. 27.  16:49 179
Re: Konci
[quote:f17e303a73="csusz"]Na, hogy meglovagoljuk kicsiny népszerüségi hullámunkat, lesz király Sunscreen koncert a Cool Rock Caféban július 29-én bizony ám. Azért szólok most, hogy mindenki még idejében le tudja mondani a nyaralást, koncertet, egyéb hétvégi teendöt...8)))

Mindenkit szeretettel várunk, aki nem akarja kihagyni a nyár második legnagyobb zúzását (a legnagyobb az a VOLT-on lesz, Péntek 17.00).

Rokk/Metál!!!

csuszi/sunscreen[/quote:f17e303a73]

Nem féltek oda menni megint srác? Az a hangosítás azért meleg volt. :)
   
csusz 2005. jún.. 24.  21:02 178
Konci
Na, hogy meglovagoljuk kicsiny népszerüségi hullámunkat, lesz király Sunscreen koncert a Cool Rock Caféban július 29-én bizony ám. Azért szólok most, hogy mindenki még idejében le tudja mondani a nyaralást, koncertet, egyéb hétvégi teendöt...8)))

Mindenkit szeretettel várunk, aki nem akarja kihagyni a nyár második legnagyobb zúzását (a legnagyobb az a VOLT-on lesz, Péntek 17.00).

Rokk/Metál!!!

csuszi/sunscreen
   
sztyepp 2005. jún.. 22.  17:11 177
Nem akarok senkit megbántani, de miközben néztem ezt az izét - mármint a cometet - azon filóztam, hogy ennyire szar a kontroll, vagy követelmény, hogy hamisan kell énekelni? Mert ez gyakorlatilag minden fellépõnél komoly probléma volt.
   
M 2005. jún.. 22.  12:50 176
A Viva Comet egy vicc volt. Felháborító és aki ott volt, az tényleg láthatta mirõl szól a hazai tv és tv zenei élet. Még annyira sem tisztelték meg a nézõket, h hallani lehessen rendesen amit a mûsorvezetõ mond. Na de aki ott volt, annak nem kell elmesélnem, milyen átállási szünetek voltak és milyen "playback" show. Vicc
   
egy a 40bõl 2005. jún.. 21.  12:42 175
Néztem a viva commet díjátadót
szegény cybornék nem voltak épp a legjobb formában
A tehetség vadászaton jobban sikerült a fellépés szvsz
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky