3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Tehetségvadászat

Témakörök
Hirdetés
Tehetségvadászat
Lanyó 2005. júl.. 9.  16:56 194
Sziasztok!
Olvastam a hozzászólásokat a Stylaw internetelérhetõségérõl,sajnos még tényleg nem tudtunk tenni semmit az ügy érdekében,úgyhogy egy darabig még nem lesz honlap,de már rajta vagyunk a témán.Kicsit hirtelen jött ez a Tehetségvadászatos fellendülés,de legkésõbb szeptemberre szeretnénk valami zsír webes cuccot.Egyenlõre csak ez a ZPs koncertünk van lefixálva,õsztõl viszont sok koncertet tervezünk,fõleg nagyobb vidéki városokba.Ha tudtok,akár segíthettek is:)Addig is,ha kérdés van a zenekarral kapcsolatban:nagylanyo@freemail.hu

Lanyó,Stylaw
   
Hajnal000 2005. júl.. 8.  15:56 193
Köszönöm a válaszokat. :)
   
Meli 2005. júl.. 8.  13:33 192
Stylaw
Augusztus 4 én a Zöld Pardonban lesz a Staylaw 19.00 h-tól. Egyébként majd kérek tõlük valamilyen kontaktot, h tudjatok ilyesmit kérdezni közvetlenben is.

Üdv Meli
   
Láma 2005. júl.. 8.  10:22 191
[quote:93621edf75="Hajnal000"]Tudom, hogy ez nem ide tartozik, de nem tudtok a Stylaw együttesnek vmi internet elörheröségét?
Csak mivel nincs honlapjuk meg semmi, nem fogom megtudni h mikor lépnek föl valahol, és szeretném öket megnézni, mert bejött amit csináltak. Vmi e-mail cim v ilyesmi....
Elöre is köszi...[/quote:93621edf75]


Miért ne tartozna ide? :) Nekem is a Stylaw tetszett a legjobban, fõleg az hogy hihetetlen jó hangulatot csináltak. A Google nem dob ki olyan találatot amibõl kiderülne bármi róluk, de annyi biztos h frissen alakult a zenekar, és a Tvadászaton léptek fel elõször, szerintem még nincs honlapjuk.
   
Hajnal000 2005. júl.. 7.  22:48 190
Tudom, hogy ez nem ide tartozik, de nem tudtok a Stylaw együttesnek vmi internet elörheröségét?
Csak mivel nincs honlapjuk meg semmi, nem fogom megtudni h mikor lépnek föl valahol, és szeretném öket megnézni, mert bejött amit csináltak. Vmi e-mail cim v ilyesmi....
Elöre is köszi...
   
Anonymous 2005. júl.. 5.  19:52 189
[quote:168f307baa="Polo"]Aztán jól megölnek minket is ott, mint a szegény Simon Tibit, Isten nyugosztalja! :-([/quote:168f307baa]


azóta háromszor átalakították a helyet, sõt a fukar mindenit nyitás miatt már nem is parkoló van mögötte. egyébként meg ne menjünk el egerbe se megnézni a várat mert ott is sok embert megöltek... :)
   
Polo 2005. júl.. 5.  14:58 188
Aztán jól megölnek minket is ott, mint a szegény Simon Tibit, Isten nyugosztalja! :-(
   
csusz 2005. júl.. 4.  15:47 187
jam pub
Sok sikert a bulihoz!!
Vigyetek magatokkal sört...8))))

csusz
szánszkrín
   
hentertainer 2005. júl.. 4.  11:02 186
pozitiv
Hali!

Ha valamelyikötök személyesen is jól meg akarja mondani nekünk a frankót, akkor jöjjön el most pénteken a Jam Pubba, mivel mi leszünk ott az est fénypontjai! A koncert 9-kor kezdõdik kábé.
Belépõ nincs, viszont megjelenési feltétel fejenként min. 1 paradicsom
   
Effeta 2005. júl.. 1.  17:39 185
EFFETA A SZIGETEN
Kedves Barátaink!

Ismételten a segítségeteket kérjük, az Effeta népszerüsítése érdekében.
Támogatásotokra számítunk és szavazataitokat kérjük.
Az Effeta zenei produkció ismételten egy nagy állomáshoz érkezett, a
SZIGET fesztivál, a Talentum színpadon való fellépés lehetõsége nagy
presztízs számunkra, sokat dolgoztunk érte.
Köszönjük a folyamatos bíztatást, helyenként kritikát, mert általtok
fejlõdünk.

Arra kérünk mindenkit, hogy küldjön legalább egy szavazatot az Effeta
zenekarra - ha teheti kettõt, mondfjuk az otthoni géprõl is:) - és ha van
olyan ismerõsõtök, barátotok aki szintén szívesen segít, kérjétek meg,
hogy szavazzon. Vagy lehetõség szerint küldjétek tovább ez a levelet.
Úgy gondoljuk és reméljük, seígtségetekkel, mi lehetünk a Sziget és a
Talentum színpad zenekara.

Köszönünk minden egyes szavazatot

szavazási lehetõség:

http://www.sziget.hu/fesztival/szavazz

Sziasztok
--
Horváth Attila
mail:horvath.attila@effeta.hu
webpage: www.effeta.hu
mobil: 06 20 44 30 341
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky