3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Tehetségvadászat

Témakörök
Hirdetés
Tehetségvadászat
Tvik 2005. máj.. 31.  12:33 124
Ennek a 3-mal ezelõtti hsz-nak mi a mondanivalója 1 mondatban?
Mert nem értem.
   
Nyiki 2005. máj.. 31.  12:28 123
Az egyéb kellékeket nem számoltad ami kell a Duc Duc zene elviseléséhez!
Fater kocsija teli tankal.
Zselé kilószámba!
Dupla akkumlátor hogy al bírja a mály tónusú lábdob helyetesítõ zajt!
Rendõri bírság ittas vezetésért jogsi nélkül gyorshajtással vagy kenõ pénz!
A zene elviseléséhez elengedhetelen kellékek:
Tû, extasi,speed!
Razia esetén bírság stb...
A bokorban vagy autó motorházán nemi élet kellékei!
Korházi számla egyenlítése a bui utáni napon!
Persze mindennek meg van a maga elõnye és hátránya!


Én rock zenét játszom még se hordok szegecselt bõrt .
Egyszerûen azt veszek fel ami kényelmes!
És bár milyen mûfaj szól nem szoktam ki kapcsolni egyszerüen meg hallgatom ha idegesít akkor le halkítom de nem teljesen!
Na csak ennyi !!!
Üdv Nyiki
   
Nyiki 2005. máj.. 31.  12:19 122
[quote:2767444372="CaptainLooser"]Dead Soul valoban igazat szolt!!

Es vegre kibujt a szog a zsakbol! mindenki "Jo ebedhez szol az Obituary!! Eljen a PACALMETAL!!!" musort akar...:DDD

Mar bocs, de nehany adalek: A Viva a 12-20 eves korosztalyt celozza meg, popularis zenevel... Ergo maximum egy Pokolgep, meg Alvin+a... zenekarok fernek be, mert maskepp nincs nezettseg, nincs reklamkereslet= csodbe mennek...

[/quote:2767444372]
Az ég áldjon meg legalább néznéd meg hogy mit írtam és hallgasd meg hogy milyen zenét játszunk mielött általánosítasz!
[link]
   
CaptainLooser 2005. máj.. 31.  11:58 121
Dead Soul valoban igazat szolt!!

Es vegre kibujt a szog a zsakbol! mindenki "Jo ebedhez szol az Obituary!! Eljen a PACALMETAL!!!" musort akar...:DDD

Mar bocs, de nehany adalek: A Viva a 12-20 eves korosztalyt celozza meg, popularis zenevel... Ergo maximum egy Pokolgep, meg Alvin+a... zenekarok fernek be, mert maskepp nincs nezettseg, nincs reklamkereslet= csodbe mennek...

Ez ilyen egyszeru, nem'tom mit vart akarki is, hogy majd a Viva hos messias modon eloall, es EGY db prog-goth-death csapatot befuttat a TV-be! Az meg minek? A VIVA nem jotekonysagi intezmeny, nem egy Tamas Batyja, aki felkarolja a vilag metal-zenekarait... Mert akkor ugye jonnek a blues, jazz, hardcore-techno, vilagzene es meg sorolhatnam stilusuk, ami hasonlo cipoben jar, azaz kevesen hallgatjak...

Errol az underground, "kitaszitottak vagyunk metal-testvereim" dumarol meg ideje lenne leszokni ennek az orszagnak. Vajon azok a zenekarok, akik mondjuk egy Kalaka fesztivalon lepnek fel underground-nak tartjak magukat? Pedig hasonlo deffinativ jellemzoik vannak! Ok csak kis zenekarok, akik nem szeleskorben ismertek...

A Metal elet kitaszitottjain lehet a legjobban keresni!!!

Egy kis matek: Discos csaj "felszereles": Zene: nem vesz, jon a radiobol
Oltozkodes: helyi kinaiban kb. 12e-bol megvan a teljes felszereles, cipo, top, tanga, hajcsat, miniszoknya...

Metalos: Bakkancs:30e
PVC nadrag: 20e
Rakat egyutteses polo, pulover: 2-5e/db
Zene: Jobb esetben veszi, amugy meg a nyers CD-t is ki kell fizetni
Szimatszatyor a piacon: 3e
Borszijjak, nyakbavalok: 2e
FElvarrok: dbja 5-800 Ft, amibol kell vagy tiz, a szimatszatyira:)
Szegecses anyamkinja: 4e/db
Es akkor meg nem vettunk mondjuk fekete hajfesteket ha goth, bormellenyt ha Akelas, vagy nagy katonai zsakot ha death metalos...

Akkor hol az underground, amikor a sajat underground fajtarsaink megkoppasztanak minket olyan kb. 70e pizre, mire van egy meno metalos felszerelesed? Akkor hol a kitaszitott testveriseg, mikor meg Paksi Endre is ujrakiadja a korai lemezeit, hogy lehuzza a hulye tiniket?!

Kedves OPUS-os illeto? Amugy tenyleg te mit varnal egy ilyentol? Befutast? Sikert? Stareletet? VAlosagshowt az RTL Klubbon, hogy igy el Doomsaw a PAcalmetal zenekar billentyuse, a la Gyozike?
Neha gondolkodni is kellene nemcsak okadni a belet...

Mas dolgok... Jonnek megint fikazni a zenekarokat, hogy csak azokat vettek be akiktol pisilnek a csajok az elso sorban... megnezted hogyan neznek ki ezek az alakok, mint pl. a Nefogazz!, akik kifejezetten csunyara veszik a figurat,?

Vagy bocs, de talan nekem vannak bajaim az angol nyelvvel, de mintha akarhanyszor bootleget, vagy Live albumot hallgatok, esetleg koncerten vagyok, mintha ilyen szavakat hallanek, hogy:SHOW? ami lehet, hogy annak a roviditese hogy: "kiallunk, elpakolunk olyan, meg annyi riffet, tekerest, es cizzelat, hogy beszartok, neha iszunk egy kis bubimentes asvanyvizet es hazamegyunk"
SHOW, csupa nagybetuvel... Senki nem lenne kivancsi egy Lordi-ra, egy Maidenre, egy W.A.S.P.-ra ha nem lenne show, balhe, aminek a segitsegevel eladjak magukat...


Fel kellenes noni itt egyeseknek, s almodozas helyett megkeresni hogy vajon tudnak-e kezdeni magukkal valamit?

CaptainLooser
   
Enterke 2005. máj.. 30.  23:30 120
Cha-cha-cha...
   
dead soul 2005. máj.. 30.  17:25 119
sztem a bekerült zkarok nagy része megérdemli a sikert, ütösek, a számok profin ki vannak vitelezve, haddnemondjam 'igényesek', már amennyit meghallgattam belölük. könnyebben befogadható a zenéjük, az igaz (itt jegyezném meg hogy a pop nem feltétlenül egyenlö britnivel), de abszolút nem meglepö az összetétel. nemtom mért vártátok hogy majd az agoraphobic nosebleed magyar reinkarnációja jut be a tévéadásba, hogy aztán csináljanak nekik egy jó véresbeles klipet és leadják naponta 20szor

a rétegzenének az underground a sorsa. lehet hogy külföldön van annyi metálrádió/csatorna, ahol elférnek, itthon nincs. a viva meg nem alkalmas arra, hogy ennyi ürt bepótoljon, országosan meghirdetett tehetségkutató ide vagy oda.

a kimaradtak örüljenek, hogy elmondhatják magukról, hogy mélyebbrétegü és túl kevéssé kommerciális a zenéjük ahhoz, hogy egy hallgatásra lejöjjön. tehetségkutatótól amúgyse szabad túl sokat várni, már akkor korrektnek nevezhetö az ügy ha a zsüri nem részeg, nem beszélgetnek a fellépések közben stb, reméljük a döntön is így lesz
   
Jani Liimatainen 2005. máj.. 30.  16:45 118
Re: mer?
[quote:07c571f80d="Anonymous"][quote:07c571f80d="Nyiki"][quote:07c571f80d="Sexy"]De miért? azért ez annyival pozitívabb, hogy itt nem leszünk bábok, mert itt se koreográfus, se zenetanár, se semmi nincs.[/quote:07c571f80d]
Azért várd ki a végét testvér! Van ám egy szerzõdés amit alá kell írni a nyertes zenekarnak!
Már szívbõl örülök neki hogy nem jutottonk be! Egyébként a Tehetségvadászat alatt én tehetséget értek és nem azt hogy ki milyen show men és mennyire tudja magát el adni! Én csak tényleg azt fájlalom hogy semmi visszajelzést nem kaptunk! Készültünk rá megírtuk a CD-t el is küldtük ahogy ílik és még csak le se sz..tak minket! Egyébként nem tudom mennyire játszunk populáris számokat de döntsétek el!
[link]
A hangzás és a minõség kicsit tré mert három éves a felvétel, de aki akarja le tudja venni a lényeget!
Üdv Nyiki
Symbol[/quote:07c571f80d]

Monnyuk egyetértek. Mert a médiában is áradoztak elég keményen róla, mennyire is meg lett ez szerveze.

Teljesen valótlan.

Tehetségvadászattal is egyet kell értsek. De ez is olyan, mint ez a ferde szar világ. Az számít sztárnak meg jó zenének, akik jól táncol és jó színpadi sót csinál. De várjunk csak és hol e zene?

Gondoltok itt csitri szpírsz nevû hölgyre (is), akinek még a koncerten a "thank you" is szalagról megy.

Nem vagyok benne biztos, hogy eztafajta zenei irányzatot is errefelé kéne vinni...[/quote:07c571f80d]

Ezt én írtam, bocsi...
   
Anonymous 2005. máj.. 30.  16:43 117
Re: mer?
[quote:02ebc01fb5="Nyiki"][quote:02ebc01fb5="Sexy"]De miért? azért ez annyival pozitívabb, hogy itt nem leszünk bábok, mert itt se koreográfus, se zenetanár, se semmi nincs.[/quote:02ebc01fb5]
Azért várd ki a végét testvér! Van ám egy szerzõdés amit alá kell írni a nyertes zenekarnak!
Már szívbõl örülök neki hogy nem jutottonk be! Egyébként a Tehetségvadászat alatt én tehetséget értek és nem azt hogy ki milyen show men és mennyire tudja magát el adni! Én csak tényleg azt fájlalom hogy semmi visszajelzést nem kaptunk! Készültünk rá megírtuk a CD-t el is küldtük ahogy ílik és még csak le se sz..tak minket! Egyébként nem tudom mennyire játszunk populáris számokat de döntsétek el!
[link]
A hangzás és a minõség kicsit tré mert három éves a felvétel, de aki akarja le tudja venni a lényeget!
Üdv Nyiki
Symbol[/quote:02ebc01fb5]

Monnyuk egyetértek. Mert a médiában is áradoztak elég keményen róla, mennyire is meg lett ez szerveze.

Teljesen valótlan.

Tehetségvadászattal is egyet kell értsek. De ez is olyan, mint ez a ferde szar világ. Az számít sztárnak meg jó zenének, akik jól táncol és jó színpadi sót csinál. De várjunk csak és hol e zene?

Gondoltok itt csitri szpírsz nevû hölgyre (is), akinek még a koncerten a "thank you" is szalagról megy.

Nem vagyok benne biztos, hogy eztafajta zenei irányzatot is errefelé kéne vinni...
   
árpa 2005. máj.. 30.  15:17 116
Melitta,

A bulin a sorrendet mi alapján döntöttétek el? Ezt még mindig nem értem.

Amúgy meg a szombati programot nem rakjátok fel a homepagere?
   
Tvik 2005. máj.. 30.  14:55 115
Ha nincs visszajelzés az a baj, ha megy a sorozatgyártott levél az a baj, ha kritika van a levélben abba úgyis belekötnek. Erre a kérdésre nincs tökéletes megoldás.

Bár az rengeteget elmondott volna ha a zsûri által adott pontokat publikálják egy nagy táblázatban a honlapon. (Ha jól láttam valami pontozásról volt szó az asztal körül. Persze ez sem jó, ugye, mert "a zenét nem lehet pontozni...")

Egyébként a rendezvényt beharangozó reklámhadjárat az ami szerintem igen jól sikerült. Nekem legalábbis nagyon bejött. A megvalósítások is, meg az is hogy egy illusztris szponzor volt/van mögötte.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky