3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. március

Témakörök
Hirdetés
2005. március
myMusic Admin 2005. márc.. 31.  18:02 254
lezárva
A szavazást ma 18:00-kor zártuk. A nyertes a Reactor zenekar. A következõ havi szavazás csak jövõ hétfõn indul!

A szavazásokkal kapcsolatban további hozzászólásokat itt lehet tenni:
[link]

Üdv, Admin
   
myMusic Admin 2005. márc.. 31.  17:53 253
Re: Na ne...
[quote:c5666d0f58="Déxy"]Gondolom, majd reagálnak az ötleteidre az Adminok.[/quote:c5666d0f58]

Az igaz, hogy ezeket nehéz leprogramozni, de semmi sem lehetetlen. Két hete írtam itt: [link] hogy valószínûleg bevezetésre kerül a korlátozás hozzászólások száma alapján. Ez egyre biztosabb. De nézzük az ötleteket:

[quote:c5666d0f58="spamfighter"]Ahhoz, hogy szavazni lehessen, minimum 25 hozzászólásnak lennie kell[/quote:c5666d0f58]

Igen errõl már volt szó, és elõbb-utóbb ez lesz. De egyenlõre nagyon kevesen vannak akiknek ennyi hozzászólása van, így tulajdonképpen kizárunk mindenkit a szavazásból. Ha meg túl alacsonyra tesszük a korlátot (pl. 10 hozzászólás) akkor megint könnyû lesz megkerülni, még akkor is, ha rendszeresen törölni fogjuk az értelmetlen hozzászólásokat...

[quote:c5666d0f58="spamfighter"]folyamatosan részt kell venni az oldal életében pl: belépés, hír közzététele, stb. [/quote:c5666d0f58]

Ez most is feltétel. Enélklül be sem lehet jutni a szavazásba (lásd szabályok) Ezt kézzel figyeljük, de itt csak a 10 bejutottnál kell havonta egyszer megnézni hogy volt-e aktivitása.

[quote:c5666d0f58="spamfighter"]A szavazás megerõsítése képpen a regisztrált emailcímre érkezõ megerõsítõ kódot be kell írni.[/quote:c5666d0f58]

Hát ennek sok értelme szerintem nincs, feleslegesen macerássá teszi a szavazást, de könnyen kikerülhetõ.

[quote:c5666d0f58="spamfighter"]A regisztráció után min 2 hónappal lehet csak szavazni[/quote:c5666d0f58]

Ez sem rossz ötlet, de tulajdonképpen ugyanazt szolgálja mint a hozzászólás-minimum limit. A kettõ közül egyik elég, ha mindkettõt alkalmaznánk akkor a következõ 2 hónapban 5-6 ember döntené el hogy ki nyerjen...

Eddig is csak azért vártunk a hozzászólás-minimum limittel, mert várhatóan jövõ hónapban vagy pár ember dönt, vagy tele lesz a fórum értelmetlen hozzászólásokkal... és az elmúlt 24 óra történései alapján az utóbbinak is elég nagy az esélye.
   
Déxy 2005. márc.. 31.  17:16 252
Re: Na ne...
[quote:41ce04498a="spamfighter"]
Tipp:

Ahhoz, hogy szavazni lehessen, minimum 25 hozzászólásnak lennie kell, folyamatosan részt kell venni az oldal életében pl: belépés, hír közzététele, stb. A szavazás megerõsítése képpen a regisztrált emailcímre érkezõ megerõsítõ kódot be kell írni. A regisztráció után min 2 hónappal lehet csak szavazni, abban az esetben ha a fenti kritériumok teljesülnek...

Elsõ blikkre ennyi...

Ez így megfelelõ?[/quote:41ce04498a]

Hi,

Nos.. vannak benne jó ötletek, csak az a baj, hogy ezek nagy részére nem tudsz program rutint írni... Azt meg kizártnak tartom, hogy valaki személyesen felügyeljen minden szavazatot.
Szóval számítástechnikailag megvalósítható (automatizálható) megoldás kell! (Legalább is szerintem.)

De jó úton haladsz... csak így tovább!
Gondolom, majd reagálnak az ötleteidre az Adminok.

Üdv:
Déxy
   
spamfighter 2005. márc.. 31.  16:58 251
Re: Na ne...
[quote:8a7edaed05="Déxy"]Adj Te is tippet Adminéknak és akkor a következõ hónapok átláthatóbbak lesznek.
[/quote:8a7edaed05]

Tipp:

Ahhoz, hogy szavazni lehessen, minimum 25 hozzászólásnak lennie kell, folyamatosan részt kell venni az oldal életében pl: belépés, hír közzététele, stb. A szavazás megerõsítése képpen a regisztrált emailcímre érkezõ megerõsítõ kódot be kell írni. A regisztráció után min 2 hónappal lehet csak szavazni, abban az esetben ha a fenti kritériumok teljesülnek...

Elsõ blikkre ennyi...

Ez így megfelelõ?
   
spamfighter 2005. márc.. 31.  16:43 250
[quote:a628a40853="spamfighter"]Bár beleböföghettek volna a fórumba egy "Hajrá"-t akkor is, és azonnal érvényes a dolog...[/quote:a628a40853]

Természetesen NEM az ADMINOKRA értettem a dolgot, hanem a szavazógépekre...
   
Déxy 2005. márc.. 31.  16:37 249
Na ne...
[quote:c19085634b="spamfighter"]Elég szánalmas és átlátszó az egész...
Elhiszem hogy mindenkinek jól jön egy 15 - 25.000 forintos nyeremény, de ez azért mégis túlzás...
Véleményem szerint szerencsétlen döntés volt az adminok részérõl az, hogy nincs elveszett szavazat... Bár beleböföghettek volna a fórumba egy "Hajrá"-t akkor is, és azonnal érvényes a dolog...

sf[/quote:c19085634b]

Ember,

Mi a szánalmas, és mi az átlátszó???

Úgy gondolom, hogy mindenki tisztában van ennek a jelenlegi (vagy akár a többi) szavazási verzió hiányosságaival, és ezen a fórumon is már többször át lettek rágva a részletek. A szerkesztõk azt mondták, hogy egyenlõre ez a legjobb megoldás amirõl tudnak, hát akkor ezek szerint a szabályok szerint kellett játszani... vagyis ez van.

A ReACToR részrõl Vilkó többször is tett fel kérdéseket és vitatta az rendszer igazságosságát, és én is próbáltam agyalni a dolgon, hogy hogy lehetne értelmesebben megrendezni a szavazást... sajna még nem jöttünk rá olyan megoldásra, amit javasolhatnánk.
Innentõl kezdve, az adott szituból kellett kihozni a legtöbbet.

Szóval ne kezdjük az egészet elölrõl! Adj Te is tippet Adminéknak és akkor a következõ hónapok átláthatóbbak lesznek.

A lányoknak pusz, a srácoknak üdv:
Déxy

u.i. Ja és elõbb is reagálhattál volna, mert ahogy látom, itt a hó vége és ez az elsõ hozzászólásod.
   
spamfighter 2005. márc.. 31.  16:21 248
Elég szánalmas és átlátszó az egész...
Elhiszem hogy mindenkinek jól jön egy 15 - 25.000 forintos nyeremény, de ez azért mégis túlzás...
Véleményem szerint szerencsétlen döntés volt az adminok részérõl az, hogy nincs elveszett szavazat... Bár beleböföghettek volna a fórumba egy "Hajrá"-t akkor is, és azonnal érvényes a dolog...

sf
   
faceinthesand 2005. márc.. 31.  16:20 247
Re: SZIASZTOK
[quote:9adf4592cf="Déxy"]Én csak annyit akarok mondani, hogy a ReACToR egy nagyon aktív, energikus és maximalista zenekar... Bármi, amibe belevágunk, azt szívvel lélekkel csináljuk, és igyekszünk mindenbõl kihozni a legjobbat a lehetõségeinkhez képest... [/quote:9adf4592cf]

Én meg azt hiszem, h ezt a rajongók is igazolhatják! ;) Hajrá ReACToR!!!
   
Tuzsu 2005. márc.. 31.  14:24 246
ReACToR
Hajrá ReACToR! :-)
   
Vilkóbácsi 2005. márc.. 31.  12:40 245
Re: SZIASZTOK
[quote:327cdcff14="Déxy"]Én csak annyit akarok mondani, hogy a ReACToR egy nagyon aktív, energikus és maximalista zenekar... Bármi, amibe belevágunk, azt szívvel lélekkel csináljuk, és igyekszünk mindenbõl kihozni a legjobbat a lehetõségeinkhez képest... Ha mást nem is, talán annyit nyerünk, hogy ezt bebiztonyíthattuk talán ebben a versengésben is.

A Minden hazugság!-ról pedig szerintem nem felesleges énekelni. Attól még, hogy ez így van, nem kell beletörõdni... a dolgok mélyére kell nézni, és foglalkozni kell a problémákkal.

Ami a szavazást illeti, Re-G egy méltó "ellenfele" a zenekarunknak. Nagyon éles a harc a szavazatokért. (Le a kalappal elõttetek kedves zenekar.)
Szerintem az tudja igazán értékelni a másik hozzáállását, aki szintén részt vesz a dömpingben.

Bármi is lesz most már a vége... a Re-G kivívta a tiszteletemet.

A lányoknak pusz, a srácoknak üdv:
Déxy[/quote:327cdcff14]

Szerintem mindent elmondtál.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky