3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Szájhúzás igen, rock and roll nem - Guns N’ Roses: Chinese Democracy kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezSzájhúzás igen, rock and roll nem - Guns N’ Roses: Chinese Democracy kommentek
offical nyuszi 2008. dec.. 8.  12:14 3
Szerintem is van rengeteg olyan zkar, aki maradandót alkot túl a 40-en, nézhetjük Bowie-t is, sajnálom, hogy a g'n'r egyenlőre nem tette ezt.
Nem vagyok elfogult slash & co-val, de az ő dolgaikban megmaradt a nyersesség, bár sok töltelék van mind a snakepitben mind a revolverben is. A korszerűség pedig nem dollármilliók kérdése szerintem...
A jane's- ben az alkotói kemikália megmaradt, hiszen ott volt navarro és stepney is, egyébként a strays-t jobban bírom a koraiaknál is...:)
   
burlesque 2008. dec.. 4.  17:41 2
Hát igen, de pl. a Jane's Addiction miért tudott egy modern, XXI. századi, de mégis tökös albumot kiadni 2003-ban ('Strays')? Lehet ezt úgy is csinálni, ahogy ők.
   
offical nyuszi 2008. dec.. 4.  10:09 1
Szánalmas. Letöltöttem, meghallgattam, letöröltem.
Mert olyan, mint amikor egy valamikor volt csillag úgy véli érti a XXI. századot...
Nos nem.
Az AC/DC pont attól hiteles, hogy lesz*ják a trendeket csak csinálják a dolgukat.

Viszza Slash-t és Izzy-t, mert különben Aradszky lászló lesz waxlrose-ból...
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky