3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Szenzációs hír! Steven Tyler lehet a Zeppelin énekese kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezSzenzációs hír! Steven Tyler lehet a Zeppelin énekese kommentek
burlesque 2008. okt.. 28.  23:59 5
A Zep-számok legalább negyede jól állna neki szerintem, de a kísérletezőbb dalokat - sajnos - el kell felejteni, ha Tyler lesz az énekes.
   
karl boro 2008. okt.. 28.  19:17 4
én ezt csöppet sem tartom elképzelhetetlennek. tylernek nagyon ott van a hangja míg jimmy page-ék igencsak megtalálhatják vele a hangot. plant nem akart ebben részt venni míg page és a többiek igenis kezdeni akarnak magukkal valamit. még ha ez nem is egy végleges led zeppelin de kisérletképpen igenis érdemes lenne belevágni. én nagyon megnézném. de lehet hogy plant is...
   
burlesque 2008. okt.. 28.  17:35 3
Úgyis Page a lényeg :D
   
RiziRubensAchado 2008. okt.. 28.  16:46 2
Ez ugyanolyan illúzióromboló baromság, mint a Queen Paul Rogers-szel. Rogers a legnagyobb fehér blues-torok a világon. Korábban sem értettem és most sem értem, hogy keveredhetett egy ilyen bandába, mint a Queen.
   
RiziRubensAchado 2008. okt.. 28.  16:43 1
Imádom Tylert, imádom az Aerosmith-t és persze a Zepp-et is, de ugye ez csak egy vicc.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky