3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Egy bukás hátterei - Cypress Hill a VOLT-on kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezEgy bukás hátterei - Cypress Hill a VOLT-on kommentek
dompx 2008. okt.. 11.  16:40 1
Na halihó...csak megjegyezném hogy nem csak a szervezésen meg a hangosításon múlt a siker meg a bukta...ott voltam aszínpadtól kb 5 méterre én 19 évesen nagyon jól érezhettem volna magam a koncerten ha mindenki ugyanannyira várta volna ezeket a nagy pillanatokat mint én...mert mikor volt a közönség bevonása a produkcióba sajna nem álltunk a helyzet magaslatán....én ordibáltam mint állat és alig volt másnapra hangom de az a nagy igazság hogy akik eljöttek 80 %-uknak gőze se volt pl amikor a Pigsnek ment a szövege akkor igen csak kevesen tudták ordítani amit kellett és az kimaradt innen fentről hogy Sen Dog már a második szám után csapott a közönség felé és elege volt hogy nem tud minket normál viszhangnak használni...szal leginkább azzal asok (enyhén piás) emberkével volt a baj aki odacsődült...lettünk volna ott inkább csak olyanok akik télleg miattuk jöttünk...akkor olyan party-t csaptunk volna aminél nem lett volna lényeges az hogy elkúródik egy mike....meg ilyen fasságok....szóval mindent összevetve én attól függetlenül hogy amióta az eszemet tudom vártam a koncertjüket én szégyeltem magamat utána mert nem volt jó a közönség...és itt a válasz a nagy talányra...ezért nem is volt ráadás!!!!!!!!!
PeacE a THE-mp-X
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky