3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » A kurva életbe egy igazi hős! kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezA kurva életbe egy igazi hős! kommentek
karl boro 2008. szept.. 17.  14:34 3
a videó a Városbújócska című filmből származik amelynek a főszerepét Dörner György és Másik János játszotta. A koncert helyszíne sajna számomra nem ismert...
   
mángorló 2008. szept.. 17.  12:13 2
kedves cikkíró, örülök h megismerted a kiadót, inkább később mint soha. a koncert jó volt tényleg, bár miután a magyart levitték a színpadról, a koncert folytatódott és ez nekem nagyon nem tetszett. meg az a kurva kordon sem amit a "nagy" koncertek előtt kiraknak. lehetett volna több koncertbeszámoló is a cikkedben, jól van megírva de kevés benne a rakkendroll

(a videó a jégcsarnokos koncertből van 1984 ősz ha jól tudom)

ma (2008 szept 17 18.00) a bárdos deák ági (ex kontroll csoport) fog a jenővel beszélgetni a gödörben mert megjelent a jenő könyve. gyere el
   
Meauw 2008. szept.. 16.  20:47 1
Kedves Júlia! Döncit nem Lászlónak hívták, hanem Józsefnek. (1957- 2008)
Az emlékkoncertje augusztus 22-én volt, szintén nagyon nagy érdeklődéssel. Extázis volt és szép megemlékezés.
Az Európa Kiadó tényleg egy életstílus, forma és irány fény. 20 éve ismerem és imádom azóta is :)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky