3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Anti-Flag: Bright Lights of America kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezAnti-Flag: Bright Lights of America kommentek
drivesilence 2008. júl.. 18.  11:10 1
ez szánalom. mindenki mindig csak a kemény kritikákkal tolja le a legnagyobb punk zenekarokat. én azt mondom hogy próbáljon meg egy ilyen fikázós újságíró egy hasonló punk albumot összehozni és utána pofázzon az új témákról. mindenki tudja, hogy kb 3-4 album után nehéz új témákat írni, vagy egyáltalán olyan dallamot írni ami még nem volt hallható más zenekarnál. És aki nem tud angolul az ne írjon ilyeneket mert pont ellentmond ez a cikk is azzal ami ellen magyarázkodik az újságíró: "Ha azt gondolod, hogy a punk-rock nem keverhető a politikával akkor hibás vagy." én körültekintőbben állnék hozzá a nagyobb zenekarok kritikáihoz ha már írok egyáltalán róluk valamit. És a punk alapja a politika és ebbe ne is magyarázzon bele senki szerintem. ez az alapok óta eleme a punknak. Az anarchia a fő eleme a punknak ami egyértelműen a politika-elleneségességre utal.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky