3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Szuper! Végre megvannak a nyertesek! kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezSzuper! Végre megvannak a nyertesek! kommentek
Q-Roots 2008. jún.. 4.  20:38 10
Üdv Pilwax! Kérhetném hogy jobban tekinsd át azt a 10-es listát,van akinek mégis csak ott szerepel a neve!? Peace
Előzmény:   Pilwax    2008. jún.. 4.  11:32  
MyAdmin 2008. jún.. 4.  19:43 9
a Rajongók számát tekintve tényleg 11 a Friix, de egyébként a két "rangsor" nem sokban különbözik, mivel a regisztráltak tudnak csak szavazni, és ugyanott van a szavazok gomb ahol a kedvencekhez, aki egyikre kattint, általában a másikra is...
A két tízes listából egyébként 7 előadó ugyanaz volt, tehát nem sok különbség van, de mi a kettőt összegezve néztük, és összesítve lett Frixx a 7-dik.
Látszik egyébként a szavazatok száma is a bemutatkozó lapon, csak az havonta nullázódik, mert minden hónapban van valamilyen verseny, lehet pl. stúdióidőt nyerni a Citysound Hangstúdióban 30 ezer Ft értékben, aki a legtöbb szavazatot gyűjti.
   
friix 2008. jún.. 4.  17:40 8
Mikinek igaza van, a rajongók száma szerint tényleg a 11.-ek voltunk... Nem kételkedünk a verseny tisztaságában, azonban a döntésünk végleges!
Sok sikert mindenkinek!
Köszönettel,
Friix
Előzmény:   MyAdmin    2008. jún.. 4.  14:36  
miki 2008. jún.. 4.  14:48 7
Rendben!...Félreértést elkerülendően leszögezném, hogy véletlen sem akarom kétségbe vonni a zsűri szakértelmét és ha a Friix csapatot választották akkor annak egyetlen oka lehet, az hogy jók!....Remélem átgondolják a visszalépést és nem teszik meg....
A versenykiírás valóban a szavazatok számát is kiemelte, de én mint felhasználó a sorrendet csak a rajongók száma szerint tudom megnézni...
Ebben az esetben természetesen visszavonom a kétlekedésem Friix irányába sűrü bocsánatkérések közepette :D

Jó bulit!
Előzmény:   MyAdmin    2008. jún.. 4.  14:36  
MyAdmin 2008. jún.. 4.  14:36 6
Sziasztok!

Ez érdekes :) Frixx a szavazatok alapján a 7-dik helyezett lett a versenyben, vagyis mindhárom nyertes az első 10 helyezettből került kiválasztásra. Azt, hogy a 11-dik lett az nem tudom honnan vettétek.

A másik kérdésre: a különdíjasok nem lépnek fel, mivel a kiírás szerint csak az a három formáció lesz az A38-on, akiket a Karmatronic kiválasztott.

Akkor tehát minden rendben.
Remélem érthető :)

Peace!
   
friix 2008. jún.. 4.  14:11 5
Tisztelt MyMusic és Karmathronic!

Köszönjük szépen a lehetőséget és az elismerő szavakat, de a verseny tisztasága érdekében visszalépnénk a fellépés lehetőségétől. Reméljük lesz még alkalmunk a közös munkára!
Mély Tisztelettel:
Friix
Előzmény:   Pilwax    2008. jún.. 4.  11:32  
Pilwax 2008. jún.. 4.  11:32 4
Ezt nem lehet érteni :D, mert még a külön díjasok sem voltak benne az első 10-be :), de hát mindig ez van. nem kell csodálkozni.
   
khcs 2008. jún.. 3.  22:20 3
Na hát igen ezt én sem értem hogy miért kellett benne lenni a 10-be. Viszont annak örülök hogy a Hírwevők bejutott és hatalmas pacsi nekik,legalább KMO ott van a képviseletükben. Gőte
   
miki 2008. jún.. 3.  21:28 2
Bocsánat 2. helyre...
   
miki 2008. jún.. 3.  21:28 1
Gratulálok a győzteseknek!
Csak 1 kérdés: Miért kellett benne lenni az első 10-ben a versenyzőknek, ha utána a 11.-et választották a 3. helyre??? :D
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky