3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Na de ki nyer a VIVA Cometen! És miért? - videó! kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezNa de ki nyer a VIVA Cometen! És miért? - videó! kommentek
baranyi erzsebet 2008. jún.. 9.  16:57 3
Kedves Henrik mielőtt cikket írsz bármiről is ,jó lenne ha kicsit tájékozódnál előtte!!!!!!
Mért írom ezt? Csak azért mert olvastam a fenti cikkedet ami nem igazán fedi a valóságot és most ki emelnék egy konkrét példát is.
Te azt írtad a fenti cikkedben , hogy a tavalyi Cpometen Gáspár Laci nyert nos sajnos ez nem így volt:-((
Az igazság az mióta Gáspár Laci a szakmában van MINDEN ÉVBEN jelölve volt a Cometen és hála Istenek kétszer is sikerült nyernie 2005-ben illetve 2006-ban !!!!!!!!
Sajnos a 2007-es évben nem sikerült elvinnie a Comet gömböt , de az idei Comet gömb ismét Lacié lesz a legjobb férfi előadó kategóriában!:-)
Liza
   
Soós Gergely (Sugee) 2008. máj.. 15.  01:32 2
Egyetértek az előttem szólóval,mindössze egy apró megjegyzés még:itthon erre van igény.....
   
veszkijarat 2008. máj.. 9.  11:06 1
A jelöltek táborát végignézve nekem szinpatikus a MyMusic szerkesztőségének a tippje. Azonban elnézve a "szakmai" zsűrit, és azokra gondolva, akik képesek lesznek emelt díjas sms-t küldeni a kedvencükre nem hiszem, hogy ez lesz a végeredmény. Azért izgulni még lehet...

dude, Vészkijárat
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky