3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Szuper lemezzel tért vissza a Pál Utcai Fiúk! Hallgasd meg! Meglepetés videó! kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezSzuper lemezzel tért vissza a Pál Utcai Fiúk! Hallgasd meg! Meglepetés videó! kommentek
r0t0 2008. máj.. 25.  13:25 3
A nagy megújulás és a modern idők szava a ritmusszekcióba kicsit erősebben beszivárogtatott volna. Ez és a dobsound kissé punkos beütésű, holott a zene kevésbé az. Nem ártana 1 kis modernizálás itt is. Pl. engem a sokak által istenített címadó számban különösen zavar. Na mind1, ez is csak 1 vélemény.
Lecsó, a te hangod már nem a régi. Ismerjük el. De sosem a vastag, markáns orgánumod miatt szerettünk, szóval azért még elmegy. Szerencsére Anikó még mindig ott van a szeren, igaz, hogy nem fejlődött semmit de persze a tökéletest hova is lehetne még. :)
A legjobb szám az Azt hittem. Ez tényleg ÚJ és ezt a stílust tényleg jól is toljátok. A Delfint és a Bogár-t szintén kedveltem, ez utóbbi olyan, mint a Quimby régen.. A leggázabb track egyértelműen a Múlt.
A lemezborító borzalmas... Grafikusként mondom.
Összeségében: köszönjük, hogy újra él a PUF, szép munka. :)
   
karl boro 2008. máj.. 9.  09:04 2
respect
és én sem azért mondom mert ez egy pozitív kritika
amúgy ez a lemez jobb mint bármelyik - pedig én tényleg sokat hallgattam a régieket
igazán szórakoztató
ilyeneket még
   
mily 2008. máj.. 8.  21:40 1
nagyon jó cikk (nem azért mert pozitív kritika!) rég olvastam hasonlót.

köszi a zenekar nevében is
mily
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky