3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » énekesnő zenekart keres

Témakörök
Hirdetés
énekesnő zenekart keres
cureforlife 2009. okt.. 5.  22:32 9
23 éves énekes leányzó vagyok, egy szál gitárral a kezemben. Zenekart keresek Budapesten! Stílus: főként a rock és metál különböző színterei állnak hozzám közel (brit pop-rocktól, a grunge-on, a stoner és a blues-rockon át, a glammig és még azon is túl :) legyen az Muse, Alice in chains, Janis Joplin, Led Zeppelin, Scars on broadway, The white stripes, Ida Maira, Regina Spector, AC/DC, Pain of Salvation, Tool vagy még sokan mások…).
Gyertek

cureformylife@gmail.com
   
KIAZMA UJB 2009. szept.. 6.  21:15 8
Szia!
Egy saját zenét játszó, folyamatosan fellépő budapesti zenekar vagyunk, igazi énekeslányt - tehát profi frontembert keresünk!
Jelentkezés:

Info@kiazma.hu
web: [link]
   
Eddie Mess 2009. aug.. 28.  01:50 7
Most Lehetőséget Kaphatsz!!! Új Női Énekest Keresek!!!!

Modern, Elektronikus Zeni stílusú Munkákhoz.

Ha érzel magadban tehetséget, ha szeretnéd megmutatni mit tudsz, ha szeretnél egy nemzetközileg is feltörekvő produkció aktív részese lenni, jelentkezz az eddiemessmusic@gmail.com email címen...egy rövid önéletrajzal, ha van referenciád, zenei múltal rendelkezel, azokat is feltüntetve, elérhetőségekkel, és ha lehetőséged van rá, egy rövd felvétellel. Vagy keress fel itt!!!

Előny:Angol nyelvtudás, Kitűnő angol kiejtés. Keratív hanghasználat.
Előképzettség nem feltétel!!!

Mail: eddiemessmusic@gmail.com
www.myspace.com/eddiemesshun
   
FinlandDream 2009. aug.. 24.  12:45 6
Jo napot kivanok !

Lukacs Norbert Csabanak hivnak es Nagyvaradon elek. ( Debrecentol 60km).

A baratnom I eves halgato a Nagyvaradi Zene Egyetemen es mar reg szeretne fel lepni egy zenekarban. 15 eve zongorazik es kivalo szopran enekesnek tartjak.


Ha gondolja van egy demo mit el tudnek kuldeni h meghalgathassa.

Varom valaszat,


Elore is koszonom,

Tisztelettel Lukacs Norbert Csaba
Előzmény:   dominorockband    2009. aug.. 8.  11:10  
dominorockband 2009. aug.. 8.  11:10 5
Szia! Mi egy maglódi zenekar vagyunk.Most lépett ki az énekesünk és s.o.s. énekest keresünk.A jelenlegi repertoárunk P-mobil,Lord és Tunyogi számokból áll,de szeretnénk saját számokat készíteni mert elég a fedolgozásból.Mi 33-45 év közöttiek vagyun,gitár,bass,dob(+vokál),szinti felállásban játszunk.Mondhatom hogy álltalában jó kritikákat kapunk,.Ha érdekelne egy ilyen projekt akkor légyszi jelezz a 06-209-309-288_as számon ,vagy a doninorockband@mailbox.hu e-mail címen.Az én nevem Felföldi Károly.Megtalálhatóak vagyunk a you tube-on domino rock band néven egy pár videóval.A hirdetésed időpontját nézve lehet hogy már elkéstem a felkéréssel de gondoltam megpróbálom mert egy női énekhangal szerintem még jobbak lennének a számok,és nem utolsósorban a a zongoristánk (Böbe) sem lenne egyedüli Nő a csapatban.Kérlek válaszolj minél előbb.Üdv! Felföldi Károly
Előzmény:   Jucc    2008. máj.. 6.  20:13  
hozntrogers 2009. aug.. 7.  15:57 4
Sziasztok ! Szólógitárost és énekes hölgyet keres budapesti együttes. Stílus: 60-70-80-90 évek és napjaink legtáncolhatóbb slágerei.( feldolgozások rock and roll, rock, funky stílusban ) Rendszeres fellépési lehetőség ( saját klubest ) , heti 1 próba. További infók: www.hozntrogers.hu
Előzmény:   Jucc    2008. máj.. 6.  20:13  
chevy 2008. júl.. 11.  00:01 3
JAMPIK ÉS JAMPIPIK FIGYELEM!


Olyan 15-17 év közötti fiúkat és lányokat keresek, akik szívesen csatlakoznának egy újonnan alakuló ROCK ’N ROLL bandába.
Az együttes zenei stílusa a HUNGÁRIA együttes 1980-1983 közötti időszakával és az ’50 -es évek Amerikájával (Jerry Lee Lewis, Chuck Berry, Roy Orbison, Bill Haley stb.) egyezne meg.

A következő szempontoknak kell megfelelned:
♪ legyél székesfehérvári vagy környékbeli (a próbák miatt)

♪ (fiúknak) a következő hangszerek közül valamelyiket meg kell tudni szólaltatni (kezdő tudás nem számít):
♫ basszusgitár
♫ dob
♫ szaxofon

♪ ének tudás elvárt


e-mail: fm13@citromail.hu



(küldd tovább ezt a levelet légyszi minél több embernek!!! előre is köszi!!)
Előzmény:   Jucc    2008. máj.. 6.  20:13  
chevy 2008. júl.. 11.  00:01 2
JAMPIK ÉS JAMPIPIK FIGYELEM!


Olyan 15-17 év közötti fiúkat és lányokat keresek, akik szívesen csatlakoznának egy újonnan alakuló ROCK ’N ROLL bandába.
Az együttes zenei stílusa a HUNGÁRIA együttes 1980-1983 közötti időszakával és az ’50 -es évek Amerikájával (Jerry Lee Lewis, Chuck Berry, Roy Orbison, Bill Haley stb.) egyezne meg.

A következő szempontoknak kell megfelelned:
♪ legyél székesfehérvári vagy környékbeli (a próbák miatt)

♪ (fiúknak) a következő hangszerek közül valamelyiket meg kell tudni szólaltatni (kezdő tudás nem számít):
♫ basszusgitár
♫ dob
♫ szaxofon

♪ ének tudás elvárt


e-mail: fm13@citromail.hu



(küldd tovább ezt a levelet légyszi minél több embernek!!! előre is köszi!!)
   
Jucc 2008. máj.. 6.  20:13 1
Nem vagyok képzett énekesnő, de több éves tapasztalattal rendelkezem. Voltam tehetségkutatón a legjobb énekes, az első három jelölt között a Wigwam Arannyíl gála rockénekesnő kategóriájában. Karakteres hangom van, képes vagyok energiát vinni a dalokba, és azt hiszem szerethető egyéniségem van, ki lehet velem jönni. Amiben nem vagyok jó, az a szövegírás, és dallamalkotás, de ha a szerző hevenyészve eldudorássza, magamra szabom.Olyan zenekart keresek, akik dallamos rockot nyomnak, nemcsak feldolgozásokat, hanem saját dalokat is, ha lehet magyar nyelven, akik 25-45 évesek, Budapesten, vagy elérhető környékén próbálnak, nem most indulnak, van lehetőségük játszani.
Ha van ilyen zenekar, jelentkezzetek a gyarlo@vipmail.hu címen. köszi.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky