3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » énekesnő zenekart keres

Témakörök
Hirdetés
énekesnő zenekart keres
zongora59 2011. jan.. 31.  09:43 29
Zongorista, szintetizátoros, énekes vagyok. Külföldre járó zenekarba beszállnék. Énekes hangszereseket és énekesnőt keresek. Üdv: László
Tel:+36702730546
   
Hajnalka31 2011. jan.. 21.  16:37 28
Budapesti, 32 éves énekesnő zenekart keres, pop, rock, funky, latin és hasonló stílusokba.Olyan csapatot keresek,aki nem kezdő és komolyan érdekel a zene. A youtube-ra 2 régebbi és 4 újabb dal van feltöltve, a nevemre kell rákeresni: Borbély Hajnalka
Elérhetőség: bhajni78@gmail.com
   
ABRACADABRA 2010. nov.. 27.  12:15 27
ABRACADABRA zenekar: Énekesnőt keresünk!
Kata távozik, de az ABRACADABRA működik tovább. Készül a zenekar harmadik lemeze, közben tévés és rádiós felkérések, koncertek várnak. Ha belevágnál, és a húszas-harmincas éveidben járó, magabiztos pop-rock énekesnő vagy, úgy hajrá, hívj vagy írj máris! Adott két megjelent és egy készülő lemez, és egy 30 saját dalból álló repertoár. 20/4818635 vagy belakeszthelyi@netscape.net
   
Smeo 2010. nov.. 23.  21:40 26
Sziasztok!

Énekest keresek most induló projektemhez.Dalszövegíró és basszusgitáros vagyok. Két lehetőségben gondolkozom; az egyik egy akusztikus formáció, ahol közösen írt dalokat, kisebb klubokban adunk elő művészestek keretén belül. A másik lehetőség (vagy akár párhuzamosan a kettő) egy zenekar (alternatív rock zene) saját dalokkal. Ha érdekel írj:
smeocorse@gmail.com
Mogyorósi Zoltán"
   
zongora59 2010. nov.. 16.  10:24 25
Zongorista, szintetizátoros, énekes vagyok. Külföldre járó zenekarba beszállnék. Énekes hangszereseket és énekesnőt keresek. Üdv: László
Tel.:36702730546
   
brigittamusic 2010. nov.. 12.  21:46 24
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ ZENEKART KERES!!! Élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek!!!
Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes. Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül halott vagyok én is!!!
Rólam bővebben: [link]
(brigittamusic felhasználónév)

Itt keress: bbrigitta@t-online.hu
   
brigittamusic 2010. nov.. 12.  21:44 23
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ ZENEKART KERES!!! Élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes. Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül halott vagyok én is!!! Rólam bővebben: [link] (brigittamusic felhasználónév) Itt keress: bbrigitta@t-online.hu Köszi...

   
zongora59 2010. nov.. 8.  09:55 22
Zongorista, szintetizátoros, énekes vagyok. Külföldre járó zenekarba beszállnék. Énekes hangszereseket és énekesnőt keresek. Üdv: László
Tel.:36702730546
   
Hajnalka31 2010. nov.. 7.  17:35 21
Budapesti, 32 éves énekesnő zenekart keres, pop, rock, funky, latin és hasonló stílusokba.
A youtube-ra 2 régebbi és 4 újabb dal van feltöltve, a nevemre kell rákeresni: Borbély Hajnalka
Elérhetőség: bhajni78@gmail.com

   
UCL 2010. okt.. 7.  01:31 20
Kedves és elkedvetlenedett zenésztársak,

26 éves, budapesti tapasztalt énekesnő zenekarát keresi. Új zenekart is alapítanék, vagy csatlakoznék is. A countrytól a jazz-en át az elternatívig, electro, funk, rock, raggae, akkusztik - bármi szóba jöhet. Acapella énekegyüttes is. Tényleg bármi. Nyitott vagyok midnenre ami jó. Rengeteg féle zenével volt már dolgom...
myspace.com/unicol - itt van, hogy eddig miket csináltam, és ez annak még a fele sincs.
Írni is szoktam számokat (a myspace-emen találhatóaknak nagy részét jómagam kreáltam), de zenekarban a kreativitásnak a szöveg/dallam - írás részét szeretném vinni. Szóval közös kreativitásra vágyom.
Énekes vagyok, kicsit basszusgitározom, kicsit zongorázom, ritmusszekcióban otthon vagyok, és hangmérnökösködni is tanultam.
Keressetek! Izgatottan várom.
tunde.martha@rocketmail.com

Minden jót!

Tünde

   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky