3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » énekesnő zenekart keres

Témakörök
Hirdetés
énekesnő zenekart keres
yelyah 2011. jún.. 9.  17:55 39
Sziasztok! 21 éves kialföldi lány keres olyan zenekarokat, ahol énekes hiány van. Főként az amerikai punk zene érdekel (pl.: Paramore, Avril, Sum41, stb.), de bizonyos kereten belül szóba jöhet más stílus is ;)
Elérhetőségem: yelyah@indamail.hu

Ui: Van zenei tapasztalatom, és több hangszert is meg tudok szólaltatni :)
   
Paradigm Band 2011. jún.. 7.  21:32 38
Sziasztok!
Király Anna vagyok,18 éves,budapesti.12 éve énekelek,3 éve külön hangképző iskolába is járok,nyáron kezdem a klasszikus hangképzést is az eddigiek mellett.Az életem a zene,szöveget és énekszólamot írok.Szimfonikus metál zenekarhoz szívesen csatlakoznék!!!(Nightwish,WT,Epica...)
Üdv!
Anna
(kiraly.anna92@gmail.com, 0670-628-2868)
   
Andabanda 2011. jún.. 6.  19:48 37
Már csak egy gitáros és dobos hiányzik az új nemistudom mihez :-)
Ha szereted a karcosabb, dallamos, táncolható alternatív zenét és ügyesen gitározol, vagy dobolsz, írj és küldünk vadi új demót a dalainkból!
   
élőzenekar 2011. jún.. 6.  19:08 36
Budapesti zenekar keres magának kreatív, lelkes énekesnőt 22től 30 éves korig.
Zenei stílusunk sokszínű pop, rock, hiphop, funky és ezek keveréke.
Többnyire saját dalokkal foglalkozzunk némi feldolgozás átiratokkal.
Magyar nyelven íródnak a dalszövegek, saját próba terem, koncert lehetőség és saját lemez készítése a terv, Technikai feltételek megvannak. Fix próba napok.

Érdeklődni: imilnproductions@gmail.com címen

pár soros leírás magadról, fénykép és az sem gond ha van valami demód mutatóba nekünk!
Zenére fel!!
   
evnyi 2011. ápr.. 17.  20:51 35
Sziasztok! Budapesti 22 éves lány vagyok és énekelek. Még elég kevés tapasztalatot tudtam szerezni a zenélés terén, ezért első körben olyan zenekar énekese lennék, ami elsősörben feldolgozásokat játszik (pl. Muse, Guano Apes, estébéestébé). A bandatagok pedig ne legyenek túl idősek (ezzel már megjártam egyszer). Kíváncsian várom a lehetőségeket! ;)
E-mail: evnyievnyi@gmail.com
   
zongora59 2011. márc.. 21.  10:23 34
Külföldi rutinnal rendelkező zongorista-szintetizátoros-énekes vagyok. Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkező énekesnőt vagy hangszeres énekes zenész kollégák vagy zenekarok jelentkezését várom belföldi-külföldi zenéléshez. László Károly Tel.:70 273 05 46
   
ossyni 2011. márc.. 13.  17:25 33
ÉNEKEST KERESEK DEBRECEN és KÖZELÉBŐL HOUSE ELECTRO STÍLUSBAN !
(példa a stílusra : [link] )
FÉRFI/NŐ MINDEGY !
JELENTKEZNI ossyni@gmail.com
http://www.youtube.com/ossyni
   
xy 2011. márc.. 12.  14:52 32
Érdi, frissen megalakult rock (pop-rock,punk-rock,dallamosabb metál,nem zúzda) együttes vagyunk (16-17 évesek).Olyan jó hanggal bíró énekest/énekesnőt keresünk,akivel együtt akár nagyobb célokat is elérhetnénk.Ha érdekel,hangfelvétel, videó magadról jó lenne.
e-mail: iwanttoridemybycycle@gmail.hu
   
zongora59 2011. febr.. 22.  14:51 31
Zongorista, szintetizátoros, énekes vagyok. Külföldre járó zenekarba beszállnék. Énekes hangszereseket és énekesnőt keresek. Üdv: László
Tel:+36702730546
   
All For One 2011. febr.. 19.  09:30 30
Zenészeket és énekeseket keresünk két nagylemeznyi dalhoz, egy rock és egy pop-rock együttes alapításának céljából. Komplett együttesek jelentkezését is várjuk, akár lány csapatokét is. A DALOK STÚDIÓ FELVÉTELE MÁR MEGOLDOTT!!
Íme néhány dal a repertoárból,melyek úgy gondoljuk magukért beszélnek:
Rock dalok:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Pop-rock dalok:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky