3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » énekesnő zenekart keres

Témakörök
Hirdetés
énekesnő zenekart keres
szlifkarit 2013. szept.. 18.  15:15 79
Sziasztok!
Zenekart keresek, hosszútávú munkára. Több féle stílus is érdekel, és több féle stílusban is otthon vagyok, hiszen mindenem a zene. Pop, régi slágerek, jazz, sanzon, klasszikus dalok stb. Itt bemutatkozásban elég nehéz bármilyen benyomást is tenni, hiszen néhány mondat nagyon kevés ahhoz, hogy megismerjetek. 6 éve énekelek aktívan, rendszeresen önállóan közönség előtt, de véleményem szerint igazán jó minőségi zenét csak zenekarral lehet játszani. Több féle fórumon is elérhető vagyok: akár facebookon Szilvaréta néven, vagy a youtube on: [link] ezen a linken, vagy írhattok az aklanrit@gmail.com címre egyeztetés és érdeklődés esetén. :)
   
jozsika81 2013. aug.. 27.  14:28 78
Sziasztok!Tengerjáró hajóra keresnénk olyan rutinos énekes nöt aki angolul vagy németül jól beszél,saját széles repertoárral rendelkezik pop,latin,jazz,evergreen és aki bevállalna 3-6 hónapos utakat.oktoberi meghallgatásra.gázsi 1800 euro.Ha érdekel dobj rám egy emailt.

email.jozsika81@citromail.hu
   
samson85 2013. júl.. 10.  14:25 77
A budapesti Autonómia zenekar 3 éves fennállása után újraszerveződik és keresi énekesnőjét! Amennyiben elmúltál 20 éves, komolyan gondolod a zenélést és fel mered vállalni magyar nemzeti identitásodat (természetesen ízléses berkeken belül), akkor várunk szeretettel. Egyéb információ és hanganyag a pe.autonomia@gmail.com címen.
[link]
   
Santosh 2013. jún.. 22.  11:44 76
Szia! Mi kellően motivált banda vagyunk,hallgasd meg zenénket és dönts.Itt is,facebookon is megtalálsz minket,Boundless néven.[link]
Előzmény:   Viktoria    2013. máj.. 29.  15:02  
Viktoria 2013. máj.. 29.  15:02 75
Hahó,
Ti zenészek, akik vinni akarjátok már végre valamire!

ÉNEKELEk, amióta az eszemet tudom, de komolyabban véve cirka 10 éve. 22 éves, budapesti szerzet vagyok. A legnagyobb hibám, hogy nőnek születtem, de az életem mégis a metál. Annak is leginkább a modernebb vonulatait szeretem.
Jó pár zenekarral a hátam mögött, lassan már végleg megunom az egyhelyben toporgást.
Olyan zenészekből álló zenekart keresek, akik tudják, hogy mit akarnak, vannak céljaik és kellően motiváltak!
A stílus a heavy metált és hard rockot KIVÉVE szinte már mindegy, csak friss legyen. Lételemem a metál, de szeretem a könnyedebb műfajokat is, a lényeg, hogy jó legyen (és persze, hogy végre legyen már egyáltalán valami)!
Ismerem a kottát, koncerttapasztalatom is van, szépen tudok mosolyogni, és tisztán énekelni, mi kell még?
zeneazkellnekem@gmail.com ide írjatok ifjú titánok és titanillák! :)
   
Ellenméreg 2013. máj.. 20.  18:17 74
Nemzeti rock zenekar alapoktól történő újraszervezéséhez keresek tagokat

Próbaterem csepelen van, a koncert program 18-20 dalból áll, 90%-ban saját számok
A dalok témája fele arányban, nemzeti, történelmi, és fele arányban csajozás, bulizás, motorozás életérzés,

Igazán elhivatott zenésztársakat keresek magam mellé,
(én a ritmusgityót nyomom)

csigafon@gmail.com

0620 220 20 99
   
Levente_Bp 2012. okt.. 1.  15:10 73
Sziasztok!
Nem rég alakult budapesti zenekarunkba énekest keresünk!
A zenekarban jelenleg két gitáros és egy basszeros van és dobos is a rendelkezésünkre áll.
A zenénket nehéz lenne behatárolni stílus szerint, az biztos, hogy hatással volt ránk 70-es 80-as évek post punk zenéje. A joy division-tól a cure-ig nagyon sok zenekart szeretünk.
Mi a 20-as éveink közepe fele járunk, így elsősorban 18-27 éves korosztályból keresnénk énekest. Ha az illető szeret szöveget írni az éneklés mellett, annak is örülünk, mi első sorban magyar dalszövegekben gondolkodunk.
Akit komolyabban érdekelne a dolog annak tudunk felvételeket mutatni az eddigi dalok vázlatairól.
Érdeklődni a kiegettkabalak@freemail.hu címen lehet.

Üdvözlettel, Kiégett Kabalák
   
standupnscream 2012. szept.. 28.  20:20 72
Üdvözlet,

dobost és basszusgitárost keresünk egy budapesti rock/metál bandába. Legyen koncertfelszerelésed, elég tapasztalatod.
Ha szeretnéd kipróbálni velünk és elég tökösnek érzed magad:

Elérhetőség: bulint0324@gmail.com
   
Maya125 2012. szept.. 16.  15:41 71
Jazzénekesnő keres profi zongoristát,gitárost (vagy komplett zenekart ) jazzstandardek ,latin ,soul stb.. előadásához !
Olyanok írjanak ,akik nem ebből akarnak hirtelen meggazdagodni és a zene öröméért játszanak ! maya125@freemail.hu
   
gitaros pisti 2012. szept.. 7.  14:23 70
Progresszív rockzenekar énekesnőt keres Miskolc/Kazincbarcika környékéről.
Info:énekes2000@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky