3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Madonna nagy bajban! Ez a nyalóka nagy szopás... kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezMadonna nagy bajban! Ez a nyalóka nagy szopás... kommentek
loops 2008. máj.. 13.  23:34 8
Minden elismerésem a cikk írójának!! remek esszé! Ilyen jót régen olvastam-
Írj még jó sokat!
Üdv: Kibo
   
karl boro 2008. máj.. 10.  19:56 7
...amúgy meg természetesen az embereket és a szakmát nem lehet hülyének nézni http://mymusic.hu/20080510_madonna
   
karl boro 2008. máj.. 10.  19:54 6
...még jó hogy ebben a mai világban mindenki elmondhatja a véleményét mindenről...és mivel nincs két ugyan olyan vélemény így természetesen respect minden irányban...tulképpen jogos mind a két oldal...hasonló építő véleményekre van szükség még ha nem is értünk vele egyet...így kell!
   
daveboy218 2008. máj.. 9.  19:28 5
egyébként közben hallottam a teljes lemezt és visszavonom hogy poénnak szánták. itt egy vélemény az albumról, ez NEM KRITIKA, csak egy vélemény.:
Na hát akkor: egyszerűen szuper a lemez. soha nem gondoltam volna hogy ezt mondom, de az. nem értem továbbra sem minek kell ez a hülye image, a gagyi borító, amikor a elmez korántsem az. nagyon is Madonnás, nagyon is mély.

Candy shop:
Fantasztikusan jó kezdés, nagyon jó dal, így kell kezdeni a lemezt. Érdekes hogy elsőre ez se jött be, de a promo turné óta nem megy ki a fejemből. Madonna beinvitál a cukorka boltjába. A célnak tökéletesen megfelel, a szöveg meg lol, de jópofa. 10/10

4 minutes:
Nem értem miért került rá az albumra. Továbbra sem tartom Madonna dalnak, jó rá táncolni, jók benne, de ennyi. Az album koncepciójához sem illik és egyébként is a leggyengébb dal. 10/6

Give it to me:
Mulatós Utálom a mulatóst, de ennek a dalnak még ez is jól áll, a get stupidos részt imádom, meg amúgy is az egész. Különleges dal, a refrén meg bulis. Igazi party-sláger lesz. Ez a második dal amihez kell egy kis humorérzék, mert egy percig sem szabad komolyan venni. 10/10

Heartbeat:
Madonna egyik legjobb dala. Nagyon régen ragadott magával ennyire dala elsőre, bizsergek libabőrös vagyok, csodálatos. Madonna is szépen énekel benne, és nagyon jó a ritmus meg az egész. Nem gondoltam hogy az Easy ride után hallok még ilyet Maddytől. Remélem egyszer lesz lehetőségem adni az embereknek egy hasonló dalt, mert oda vagyok tőle meg vissza. 10/10

Miles away:
Ez is magával ragadó, Maddy ebben énekel talán a legjobban, élőben is tuti. Igazából nagyon nincs mit hozzáfűzni, ott van ahol lennie kell. Mellesleg kicsit AL-os beütése van, ek tudnám képzelni az Intervention és az X-static process között mondjuk. 10/10

She's not me: Minden bizonnyal a legjobb dal az albumon zeneileg. Egyike Madonna legszínesebb dalainak, talán a legnagyobbaknak is. A Paradisehoz tudnám leginkább hasonlítani olyan szinte, hogy egy igazi különlegesség,ami sajna rádióba nem való és félek h élőben sem lehet előadni. A szöveg is jó, már ahol értem Amikor így bemélyül a zene, az nekem nagyon ROLos, kicsit Kylie is eszembe jut (In my arms), nagyon nagyon jó dal. Ezt se hittem h Madonna erre a lemezre csinál ilyeneket. 10/10

Incredible: Az egyik legfurcsább dalélményem. Az elején egy csodás r and b dalnak indul, és végére gyökeresen mást kapunk. Mintha egy csaj szakítana a barátjával utána a rockosabb részben dühöng, aztán rájön h még mindig szereti a fiút, és a végén meg elmegy magából kibulizni az egészet, és még új pasit is talál magának Detto She's not me, egyik legnagyobb meglepetés. 10/10

Beat goes on: WTF? sokkal jobb mint a demo. Nagyon jó az első 3 perc, egy igazi nyári sláger, nekem kicsit Holiday jutott róla eszembe feelingben, a refrén kitűnő, Madonna nagyon jól énekel. 3-4-ig Kanye rapje nekem túl sok, és a végén még fél percet kapunk az élvezetes dalból. A rap miatt: 10/9

Dance 2night: Nagyon jó táncdal, fülbemászó refrén, egyelőre még a lemez végén kullog, de amire készítették arra tökéletes. 10/9

Spanish lesson: Egy percig se vegye ezt se senki komolyan :DDD Madonna beteg. Ismét felvillantja művészi humorát. Isteni. A refrént elvinnyogja, a végén meg a homeworkös dörmögés ultraLOL. Gagyi szöveg, de direkt gagyi és én az I'm going bananast is imádom. Nagyon jó szórakozás. 10/10

Devil wouldn't recognize you: Taps taps ismét, nagyon mély dal, mély klipet is kérünk hozzá! Jó Madonna magas hangja, de végre visszakapjuk a mélyet, és Justin oh-oh-i is tetszenek. Igen Cry me a riveres de nekem jobban tetszik annál. Az eleje és a vége is nagyon szép, magával ragadó az egész dal. mindenképpen KLIPET HOZZÁ 10/10

Voices: És igen, Maddy bemutatta, hogy ismét ki tud királyul zárni egy király albumot. Easy ride és LION után folytatódott a sor, kiváló zárás. Az egész dal nagyon szép, mintha folytatódna a DWRY egy kicsit másképp. A hugom is megjegyezte hogy jó dal. a szövege ennek a legjobb, és a vége meg annyira szép, és annyira odavág, a csengő a vonósok minden. Ez is ott van ahol kell lennie. 10/10

Az egész lemez hatalmas pozitív csalódás volt nekem, ilyen meglepetést Madonna még sosem okozott nekem. Imádom, és bebizonyította hogy hatalmas művész és a legjobb énekes-előadó-zenész minden. A borítót tudnám feledni :S és az album címe sem találó sajna. de ezek részletkérdés dolgok élőben nagyon kíváncsi leszek rájuk.
   
daveboy218 2008. máj.. 9.  19:26 4
Sztem meg sokkal de sokkal jobb album a COADnál. hallgasd meg csak többször. szuper lemez, a 4 minutes a leggyengébb. a She's not me és a Heartbeat pedig a legjobb.
   
megüsselek? 2008. máj.. 7.  12:08 3
déka, a confessions ( illegális) letöltéseit nem számoltad bele, de még úgy is jóval vezet anglia
a hard candy viszont tényleg egy rakás kaksi... ha poénnak szánták, ha nem.
   
déka 2008. máj.. 7.  08:28 2

a Confessions in USA bukott meg. mint azt fent említém.

in USA mindössze 1.7 mill példány kelt el belőle (300 mill fő lakosság mellett), ezzel szemben in UK több mint 8 mill (60 mill fő lakosság mellett), de lehet, hogy ez nem elég jelzésértékű.

   
daveboy218 2008. máj.. 6.  13:38 1
Ez egy magát viccesnek gondoló pocsék, rasszista megnyilvánulásokkal megtűzdelt, vulgáris fikázás ráadásul tele hibával. Madonna nem tud énekelni LOL. A lemez meg sztem egyszerűen egy poén egy amolyan kommersz bef*ckolás Madonnától, ami soha nem lesz alapmű, de legalább nem próbál komolykodni olyan stílussal amihez nem ért, csak belekóstolt. Azt ne mondja már nekem senki, hogy ezt ő komolyan gondolja. Nem, csak ebbe érdemes lett volna belegondolni. A Confessions... meg hol bukott meg? Gratulálok annak aki írta, borzalmasan tehetségtelen, nem csak a zenéhez nem ért, de még írni sem tud. Igénytelen. GÁZ.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky