3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Face Yourself zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraFace Yourself zenekar fóruma
Andrea 2010. febr.. 16.  18:52 11
Sziasztok!
Ha szeretnétek megmérettetni magatokat a Neo rádió Káosz slágerlistájában és részt venni a Káosz fesztiválon keressetek a következő elérhetőségeken:
Boltsek Andrea
musicbox1992@gmail.com
20 618 6724

Káosz slágerlista minden vasárnap 6 és 8 között a Neo rádióban.
   
Fysgirl 2010. jan.. 1.  12:05 10
Cső bodzilla! Láttam a borítót. Nem tom ki szerkesztette de élethű. Nem rossz. A rajta szereplő dalok viszont sokkal jobbak...
Szijjja
   
Fysgirl 2009. márc.. 3.  18:22 9
Szia Bodzilla!Kész van már a lemez?Ha igen akkor kéne nekem az a beigért példány :DDe majd nem tom mikor és hol érlek el!Kérlek értesíts!
Előzmény:   Fysgirl    2009. febr.. 19.  14:51  
Fysgirl 2009. febr.. 19.  14:51 8
Bocsi Bodzi ,de akkor érek haza és sajnos nem tudok sztem elmenni!!!...De megpróbálok.... én már am. is a lemezt várom!!!!!!!De elmennék szívesen.... :S :S :S :S
Előzmény:   bodzilla    2009. febr.. 17.  23:14  
bodzilla 2009. febr.. 17.  23:14 7
FYS Girl! Gyere hétvégén a koncertekre. A 2 koncerten, 2 külömböző programmal konceretezünk.
   
Fysgirl 2009. jan.. 22.  18:42 6
Szia!!!!!!!Akkor asszem csak sikerül február végére!Az jó lenne!Hiányoztok!Am én nem az elsők közt hanem a 2.!!! :D
Előzmény:   bodzilla    2009. jan.. 20.  01:00  
bodzilla 2009. jan.. 20.  01:00 5
szia Fysgirl! Már feljátszottam a basszusgitárt is úgyhogy már félig kész az anyag :), de még sok munka lesz vele, de az biztos hogy te az elsők között leszel aki hallani fogja :) és ha kész lesz akkor tessék majd terjeszteni!!!
   
Fysgirl 2009. jan.. 13.  18:54 4
Szia Bodzi!K jó volt a buli!1 a gáz... nem játszottátok a kedvenc zenémet!!!!!!!!!!!!!!!"utolsó vacsora" ez tetszik a legjobban!a demóról annyit!Hallottam belőle a nyers dobot és állat!Imy hozza a formáját!ez tetszik de úgy is én leszek az egyik 1. aki hallja a CD-t... :P :P :P :P jah és nem szeretném ha ezek után csak úgy szétoszlana az együttes!!!!Ezt vegyétek bíztatásnak!"CSAK ÜGYESEN" :P Imi utálja ha ezt mondom neki:) na mind1 próbára ha took leszaladok remélem nem leszek útban!!!

Pusszancs mindenkinek addig is és jó munkát... :Fys
   
bodzilla 2008. dec.. 21.  12:42 3
Már készítjük az új demo-t, Február elejére tervezzük befejezni. Addig is még az évben utóljára Dec. 27.-én zúzunk még egyet a hard rock cafe-ban. Gyeretek el csináljunk egy jó bulit így az év végére. Fellépők névsora a koncert menüben
   
rockopera 2008. dec.. 3.  14:06 2
Sziasztok!

Mivel nagyon tetszik a zenétek, gondoltam írok a következőkkel kapcsolatban..
Elkészítettem a Trója rockopera/lehet metalopera is/ változatának szövegkönyvét, amelyhez zeneszerzőt keresek. Ha érdekel Titeket a dolog, küldök részletet a műből, valamint válaszolok minden kérdésetekre a projecttel kapcsolatban.
Végül még azt hozzátenném, hogy van két mai történetű rockoperám és egy metaloperám is, ha esetleg középkori történeteket nem díjaznátok.
Email címem: r.rockopera@freemail.hu

üdv:Dénes
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky