3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » A zenekart nem engedték be a saját koncertjére kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezA zenekart nem engedték be a saját koncertjére kommentek
rockybaby 2008. ápr.. 7.  15:43 3
valójában az említett ügyünkben nem a hely volt a hibás, emrt nekik ez a dolguk: hostelek is egyben! az egészen más kérdés, ahogy mondod, hogy ki milyen munkaerőt alkalmaz, sajnos:( egyébként tőlünk rengeteg elnézést kért a szervező ember, aki nem szólt, hogy ne menjünk le olyan korán és ne hirdessük olyan koraira a bulit, szóval ez ügyben absz korrekt, sőt, jófejek is voltak! volt ettől már rosszabb is egészen máshol... de azért a sztorid nem semmi:(
   
derylius 2008. ápr.. 7.  12:58 2
A fent említett biztonságiak közül egy magas, szemcsis, őszes tahó kissé bunkón viselkedett velem és a barátnőmmel ( ami egy szolgáltatásban dolgozó ember számára nagy luxus), aztán mikor ezt a panaszkönyvel is meg akartam osztani, akkor kivette a pultoscsaj kezéből a panaszkönyvet és közölte, hogy ha nem takarodok el, akkor meg talál verni, aztán ordítva jött utánam az ajtóig!!! Én nem járok olyan helyre, ahol nem látnak szívesen, és miután nem reagáltak egy smsemre sem, aholcsak lehet hirdetem, hogy ne menjetek oda! Ne támogassátok az olyan helyeket, ahol nem a vendég az első! A saját érdeketek!!!
   
rockybaby 2008. ápr.. 5.  17:29 1
ennyire durva még sosem volt, ez tény, pedig volt már egy-két érdekes esetünk... de azért 50 év minimumos francia biciklisták...:D
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky