3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekest/énekesnőt keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Énekest/énekesnőt keresünk!
Lt0m 2012. szept.. 3.  23:30 284
Paw Mouve Necessities néven elképzeltem a világot. Kíváncsi vagyok ha több ember munkálkodna ezen a világon akkor mi történne. A világnak egyetlen kikötése van: Paw Mouve Necessities névből indul és valami felé, ami felé szeretnénk, halad.Amatőr valami előadóféle vagyok. (21 éves). Fősulit szüneteltetem. Vannak rövidebb szövegek, angol-magyarul. Önmagukban talán nincs sok jelentésük, viszont szerintem megfelelő zenei környezetben tudnak működni, akár némi átírással is. :) Anno dalolásztam egy kisebb bandában, azóta forr az elképzelés. :D Viszont a zenei részhez /egyelőre/ nem sok közöm van. Alap szinten azért tájékozódok.. :)

Ha lenne ötleted, szeretnél valami hasonlót, akkor írj a lenti e-mailre. Hogy mihez hasonlót, az pedig mindenkin múlik :))
Üdv,
Tomi

e-mail: t.lengyel1026@gmail.com
   
Hbf 2012. aug.. 31.  11:31 283
Sziasztok!

Budapesti britpop/indie zenekar keresi lelkes, kreatív énekesét/énekesnőjét!
Első sorban saját számokat játszunk. Átlagéletkorunk 30 év.

Tehát kedves lelkes, kreatív énekesek, énekesnők jelentkezzetek!:)

Bővebb info:
hbf(kukac)freemail.hu
70/20-ötven-124
   
Retard1 2012. aug.. 28.  21:48 282
Budapesti banda énekesét keresi. Már lassan két éve zenélünk együtt, eddig főleg feldolgozásokat játszottunk, de már szeretnénk saját számokat is írni. Leginkább az alternatív rock felé húzunk, de nem akarunk csak egy bizonyos stílusnál megragadni. Ha érzel magadban elég tehetséget és affinitást, jelentkezz!

email: retardmonks@gmail.com
   
Énekesnő csatlakozik 2012. aug.. 23.  14:26 281
Kedves Zenésztársak!

24 éves zeneművészetit végzett énekesnő vagyok. Profi vagy gyakorlott zenekart keresek, élő fellépésekkel, megfelelő anyagi megbecsüléssel. Stílus a metáltól kezdve a jazzen, világzenén, blueson keresztül a klasszikusig bármi lehet, csak kreatív és minőségi legyen.

Szeretettel várom leveleiteket a következő e-mail címre: enekesnocsatlakozik@gmail.com
   
samson85 2012. aug.. 8.  12:11 280
Budapesti kizárólag saját dalokat játszó rock zenekar keres 20 év feletti énekeslányt! Saját teljesen felszerelt próbaterem és koncertek adottak. Érdeklődni a pe.autonomia@gmail.com címen.
   
lkovacs 2012. júl.. 21.  17:37 279
Énekest keresünk!

A Phoenix Project zenekar olyan énekest keres, aki kedveli a 80-as évek metál vonalát. Saját számokat játszunk, a dalok magyarul íródtak és egy konceptuális album van éppen születőben, aminek zenei alapja már majdnem 100%-osan rögzítve van. Nagyjából havonta szoktunk koncertezni, a klubéletben már bejáratottak vagyunk, olyan előadók elő zenekarai voltunk, mint az Akela, a Cool Head Klan, a Rubicon, vagy az EGO Project. A NEO FM-en többször is lejátszották a demó anyagunkat, valamint több webes rádió játszási listáján is fent vagyunk. Itt érdeklődj: http://www.phoenixproject.hu/kapcsolat/
   
pestypartyshowband 2012. júl.. 16.  12:24 278
ÉNEKESNŐT KERESÜNK!!

A Pesty Party Showband énekesnőt keres hajós munkára: Norvégia, november 1-től 30-ig, napi 3X45 perc műsoridő. A zenekarban Rajtad kívül még 4-en énekelnének, szerepel egy másik lány is.

Fizetés: nettó 450.000Ft
(az utaztatás költségei + teljes ellátás adottak ezen felül)

Elvárások:

- színpadi rutin
- az előre megírt vokál szólamok beéneklése
- jó mozgás
- a dalszövegeket kívülről kell tudnod
- dekoratív megjelenés
- nem feltétel, de jó, ha beszélsz pár szót angolul
- korhatár: 35 év
- pozitív emberi tulajdonságok :-)

A zenekarról bővebben: pestyparty.hu

Jelentkezési határidő: július 20., péntek

Jelentkezni e-mailben vagy telefonon lehet: pestyparty@gmail.com , 70/ 317-9393
   
Neodymzenekar 2012. júl.. 10.  21:19 277
Fejér megyei rock zenekar haladó szintű énekesét keresi.
Saját dalokat játszunk, magyar szöveggel. Csak komoly szándékú személyek jelentkezését várjuk, amit ezen a címen lehet megtenni: neodymzenekar@gmail.com
   
Ellenméreg 2012. júl.. 1.  10:35 276
Szia mindenkinek Az Ellenméreg zenekar ismét énekesét keresi Saját próbatermünk van Csepelen, és színpad kész műsorunk Próba minden hétvégén Csak olyanok jelentkezését várjuk, akik teljesen komolyan gondolják, és maximálisan elhivatottak 110 %- ot tudnak, és akarnak nyújtani Alapvetően 1 fiú énekest keresünk front énekesnek, és 1 lányt vokálozni, és 1-2 olyan dalra ami lánynak jobban áll csigafon@gmail.com 0620 220 20 99
   
pityokas 2012. jún.. 20.  23:59 275
Sziasztok!

Hódmezővásárhelyi, szeged környéki metál/hard-rock zenekarba keressük énekesünket (cucc előny) és második gitárosunkat (cucc szükséges)! Tapasztalt zenekar vagyunk, próbaterem van, csak tagok kellenek! Szegedi jelentkezők is jöhetnek, mert az út busszal csak fél óra!

email: pityokas@gmail.com
Előzmény:   Green Apples    2012. jún.. 11.  16:12  

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky