3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Radiohead: In Rainbows kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezRadiohead: In Rainbows kommentek
marci 2008. febr.. 21.  02:41 2
igen, és gondolj bele, hogy a világ egyik legsikeresebb együtteséről beszélünk, azonnal toplistás, bármit csinálnak. ennyit a jól bevált receptekről :)
Előzmény:   Bigmate    2008. febr.. 20.  21:01  
Bigmate 2008. febr.. 20.  21:01 1
Gyakorlatilag az itt olvasottak 100%-át alá tudom írni. Bár nekem személy szerint a gyorsabb, "epilepsziás" tünetekkel jellemzett számok is tetszenek, de egyébként ez a jelző igazán találó. :D Már több, mint másfél éve, hogy először hallottam Radioheaded, és teljesen letablózott. Először csak egy-két szám, aztán egy-két album, most pedig már csak 1-2 szám van, ami annyira nem jön be, valószínűleg azért, mert azokra még nem értem meg. :) Szóval azóta megállás nélkül ezt hallgatom, közbeikatva természetesen más zenéket is, néhai szakaszokban pedig ezt a "megállás nélkült" is a többszörösére fokozom, az éjjel-nappal szintig. Kedvenc albumaim természetesen az OK Computer, amellett pedig az Amnesiac. Azt gondolom, a Radiohead okkal kap bármi nemű elismerést, főleg az utóbbi években megtestesült munkásságukért, a koncerteikért, és a közönség-szeretetükért, gondolok például az időnkénti olcsó vagy akár ingyenkoncertekre. A Radiohead az a banda, akik ha kiadnak egy lemezt, egyből visszhangot keltenek, és a visszajelzések - bár lehet, hogy hónapokkal vagy évekkel később, de - mindig pozitívak. Mert olyan lemezeket, és olyan számokat adnak ki, melyeknek pont az a jelentős hányadrésze a szeretnivaló, mint ami más együttesek más lemezein a töltelékanyagnak tudható be. Ja, és ha már 'In rainbows', akkor helyén van a mondás, a kevesebb olykor több. Gondolok itt az először megjelenő 10 számra, és a netes értékesítésre, akár fillérekért. Radiohead, Radiohead, mindörökkön örökké. :P
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky