3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » RockNight Mikulás buli! kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezRockNight Mikulás buli! kommentek
Misimokus 2007. dec.. 12.  08:22 11
Jah és én is ott voltam, és szerintem is jó volt, csak kár, hogy a Krampuszok 11-ig voltak!
   
Misimokus 2007. dec.. 12.  08:20 10
Hehe én tudom!
Aszem Február 29.-én Szökönapi party lesz!
   
Miházy Dénes 2007. dec.. 12.  06:17 9
Na én ott voltam és nagyon jó, volt. Egy kérdésem lenne!
Mikor lesz a következő? engem csak ez érdekel?
   
Rock Night 2007. dec.. 8.  05:28 8
Először is mindenkinek Köszönjük, aki ott volt, Összesen 270-en, na jó a pontos adat 274-en Az este 5 banda lépet föl. Az első a Gaslight volt nagyon hangulatossá tették az estét, utánuk a History Of Heaven következett, számomra is meglepő vallásos New Metál számaikkal és ezek után jött egy igazán kellemes meglepetés. A Rotkreis a hihetetlenül eredeti 3 énekessel rendelkező banda nem elég hogy saját számaik kitűnőek és csak ajánlani tudom, hanem a feldolgozásik igazán újszerűek és megmozgatják a közönséget. Majd jött az este nagyon várt bandája a „Hónap zenekara” cím tulajdonosa az: És Én Mit Szoljak!? zenekar, akik nem nyújtották a maximumot (és ha így fogalmazok, még kedves voltam). Majd jött ez este legérdekesebb bandája egy reggit játszó banda a Columbia, nem is értettem mit kerestek ott a Rock Night Mikulás Buliján, nem illetek bele a színvilágba, de ennek ellenére egyszerűen lenyűgöztek, már-már a Közönség sikernek is mondanám, de ezt a díjat a Rotkreis még mindig erősen viszi. Az a lényeg hogy mind 2 zenekart érdemes megkeresni, December 14.-én és december 25.-én fognak fellépni!
   
Rock Night 2007. dec.. 5.  17:34 7
Szia! Már mindent tudsz, az a dolgod, hogy Pénteken (dec. 7.) eset gyere el a M3-as metróval a Forgács utcáig, és elsétálsz a Rock Nightos jeleket követve a Viper Room-ig (Váci út 168/b). És ott megtalálod a Rock Mikulás Ajándékait!
Ajándékok:
Mindenki kap csokit és kívánhat egyet!
Zenekarok: Gaslight, History of Heven, Rotkreis, És én mit szoljak?, Columbia
ÜNEPELJÜK EGYÜTT A MIKULÁS ÜNEPÉT!!!
   
Miházy Dénes 2007. dec.. 4.  15:02 6
Figyi jobb ha hagyod a csajom , maradj csak a Krampuszoknál vagy én is adok neked egy virgácsot a seggedbe!!
   
Misimokus 2007. dec.. 4.  14:49 5
Hogy néz ki a csajod, Dénes? Érdemes elmennem miatta a Buliba!
Na jó a krampuszlányok is jok lesznek nekem!
   
Miházy Dénes 2007. dec.. 4.  14:37 4
ok ok a Mutert ithon hagyom :P De a csajomat hozom :D
   
Rock Night 2007. dec.. 4.  10:47 3
Köszi +1X Dénes gyere el és Anyádat ne hozd!!!
   
Miházy Dénes 2007. dec.. 1.  16:38 2
Én ott leszek ez tuti, már csak a Krampuszok miatt is:D
Kár hogy ilyen sorendben vannak a Bandák én az És én mit szoljakot tenném be utoljára, mint fő zenekar!!!
Már csak egyet nem tudok: Mi lesz az ajándék hallottam hogy lesz meglepetés is? DE MI LESZ????
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky