3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Basszerost és gitárost

Témakörök
Hirdetés
Basszerost és gitárost
oldbasszeros 2012. febr.. 28.  21:46 62
Basszusgitáros vagyok és zenekart keresek, ahol rendszeres fellépések vannak. Kezdők, ingyen játszók, most alakulók kíméljenek. Jelentkezni: oldbasszeros@gmail.com
   
stoned raider 2012. febr.. 21.  23:01 61
Kedves basszusgitárosok!

Budapesti, alakuló Jazz/Funk trió vagyunk, akik harmadik tagjukat keresik.
A felállás: Billentyűs, dobos és basszusgitáros lenne.
Képzett, 17-20 év közti zenészek jelentkezését várjuk elsősorban.
A komolyság alapfeltétel!
A következő elérhetőségeken kereshettek meg minket:
Tel.: +36706063375
E-mail: mexicola0115@windowslive.com
   
Nowhere Hill 2012. febr.. 17.  09:03 60
Sziasztok!

A miskolci Nowhere Hill zenekarba keresünk basszerost! Nem feltétlen Miskolcról.
Jelentkezni lehet bárhogy :)
Teló: 20/5803724
Ímél: sera.mate@gmail.com
Hanganyag: www.nowherehill.com vagy facebookon is megtaláltok!

Sok sikert!
Üdv!
   
Amunn 2012. febr.. 8.  06:13 59
Csoki!
Numetal zenekarhoz keresünk 2 ritmus gitárost.Szeretnénk egy olyan bandát létrehozni akik dallamos és viszonylag populárisabb zenét játszanak.Hogy tudd milyen zenére gondoltunk:pl,Linkin park,ill nino,rammstein,Red,sick puppies.És még sorolhatnámJ Főleg budapestiek jelentkezését várjuk.Fellépések adottak,rendelkezünk kapcsolatokkal,személy szerint nagyábból mindenhol felléptem már Budapesten.Ha érzel magadban egy kis lelkesedést,Akkor irj
Email,koko_empt@yahoo.com
Telefonszám:0630-938-6357
Illetve Facebook:
[link]
   
betrayed 2012. febr.. 1.  13:17 58
Cső! Debreceni nemrég újraalakult metal zenekar keresi a még betöltetlen basszusgitáros posztra a megfelelő embert. Saját számokat nyomunk főleg, és koncertlehetőségek is lennének. Átlagéletkorunk kb 30 év, szóval a 20 fölötti felnőtt korosztályt képviselő emberek jelentkezését várjuk. A komolyságot kérjük komplett basszuscucc meglétével alátámasztani :) Érdeklődni mailben: betrayed83@gmail.com
   
Nightbringer 2012. jan.. 21.  20:58 57
Sziasztok!

Egy basszus- és egy ritmusgitáros kollégát keresünk (egyik legyen
hörgős) gothic szimfonikus metál formációnkhoz. 20-24 évesek vagyunk
10-14 éves zenei tapasztalattal. Hozzánk hasonló zenészeket keresünk.
Legyél elhivatott, akard ezt csinálni, érts a hangszeredhez. A
zenekarban zenei szerződés van ( ezért is csak komoly embereket
keresünk, nem tétovázunk, nem rontjuk el a másik munkáját egy
esetleges megfutamodással) Felfutási lehetőségeink adottak (nem az
underground haknizásra gondolok). Heti min 3x2 óra próba. A zenekar
mellet egy komoly manager tevékenykedik. Számunkra a zenekar nem csak
elfoglaltság, hanem munkahely és egy igen komoly befektetés,
vállalkozás. Amennyiben érdekel dobj egy üzenetet és megbeszéljük a
részleteket.

Kapcsolat: nightbringer.steve[kukac]gmail.com
   
Gabriel5 2012. jan.. 17.  19:47 56
Kezdő rokkzenekar Rokk és Blues zenéhez egy gitárost és basszusgitárost keres. Próbahely adott.
Elérhetőségek: gabrisch@citromail.hu 06 70 403 6028
   
alaca2012 2012. jan.. 17.  11:46 55
Sziasztok

Kecskeméti kezdő gitáros keres zenekart, zenetársakat a gyors fejlődése érdekében, illetve szabadidő eltöltéséhez. Felszerelésem van, próbahely megoldható stílus: főleg punk rock. Kecskemét és 80 km-es körzetben.
írjatok: a.laca2012@gmail.com

üdv Laci
   
zsika005 2011. szept.. 19.  00:02 54
Sziasztok! Basszusgitáros keres budapesti zenekart. Nem régóta basszerozok, ez a negyedik évem, tehát nem vagyok túlzottan tapasztalt, viszont annál inkább elszánt, és szeretem, amit csinálok. Játékomra a következők a jellemzőek: amit a legjobban, improvizatív módon is alkalmazni szoktam, azok a pentaton, dúr skálák és akkordok és persze ezek keverékei. Nyitott vagyok minden műfajra!! Erősítőm, basszgitárom van, tehát a technikai háttér az megvan! :) zsika005@gmail.com-on keress, köszi
   
Tiny Streams 2011. szept.. 4.  20:00 53
Budapesti, páratlanokat is játszó pszichedellikus rockzenekar (Tiny Streams) keresi lehetőleg 5 húron játszó basszusgitárosát. Készülő videóklip, próbaterem, saját számok, elhivatottság adottak. Elvárás, hogy szeress és tudj is zenélni, amatőrök kíméljenek! Számok meghallgathatók honlapunkon (www.facebook.com/tinystreams), ezeket kéne játszani a meghallgatáson is, kreatívkodás megengedett.
Egyéb infók és jelentkezés: 70-538-7361 vagy tinystreamsband@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky