3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » ÉNEKES KERESI...!!!

Témakörök
Hirdetés
ÉNEKES KERESI...!!!
Record Fesztival 2012. nov.. 28.  12:07 27
Fellépő zenekarokat keresünk, szervezés alatt álló, 2013 nyarán, Békés megyében megrendezésre kerülő fesztiválunkra!
Jelentkezni a record.fesztival@gmail.com e-mail címre lehet! Kérjük a levélben tüntessétek fel zenekarotok nevét, műfaját, és linkeljétek át a zenekar honlapját (vagy youtube/facebook/soundcloud oldalát)!
A tárgyba azt írjátok, hogy "Fellépő zenekar 2013".
   
GabrielHard 2011. máj.. 15.  15:54 26
Sziasztok!

A pécsi Aiming High zenekarba keresünk énekes-frontembert. Accept, Maiden, Judas stb nótákat játszunk. Próbaterem, fellépési lehetőség adott. A zenekarról bővebb infót itt találtok: www.aiminghigh.elitweb.hu
Életkor nem számít, mi 24-40 közöttiek vagyunk. Lehetsz vidéki is!

Várunk!

Üdv: Gábor

Ide írjatok: kemeny.gabor@freemail.hu
   
Privateer 2011. máj.. 14.  22:34 25
Rutinos tagokból álló, újonnan alakuló, kizárólag Running Wild-dalokat játszó budapesti zenekarhoz keresünk zenésztársakat a következő posztra: ének. Ha beszállnál, írj a privateerband@gmail.com címre!
Előzmény:   max_2    2010. máj.. 15.  13:59  
GhostTown 2010. szept.. 22.  15:15 24
Metal/Hardcore banda énekesét keresi!

Irányzat: Slipknot, Avenged Sevenfold, Stone Sour
Készülnek a saját számok és nagy szükségünk lenne Budapesten egy 20-25 körüli srácra aki szivesen énekli az előbb felsorolt bandák számait!

Honlap: http://www.ghosttown.eoldal.hu/

Elérhetőség: ghosttown@freemail.hu
   
tposband 2010. aug.. 22.  16:56 23
énekest keresünk

Hello!
zenekarunk énekest keres. 2 éve zenélünk együtt, rockot és punkrockot játszunk.
Elsősorban 15-20 év körüli fiúk jelentkezését várjuk az énekesi posztra.
Budapesten a 22. kerületben próbálunk, de megoldható hozzád közelebbi próbahely bérlése is.
Elérhetőségeink: official.tpos@gmail.com tel:06706002171
   
Folkerek 2010. aug.. 17.  19:51 22
Sziasztok!

Budapesti Folk metál banda keresi érőstorkú énekesét aki jól tud tisztán és hörögve is énekelni,
ha bővebb infó kell írj erre az címre: folkerek@gmail.com
   
mesza 2010. jún.. 27.  20:16 21
Üdv! 16 éves fiú énekesként amatőr bandába Szeged és környékén belépnék. Szinte bármilyen stílus jó, kivéve a metal, heavy metal és a rap, inkább dallamosabbakat kedvelek. Mail: arato1002@hotmail.com
   
classicbeatband 2010. jún.. 23.  09:49 20
Classic Beat Band oldies partyzenekar Budapesten énekesnőt (vagy férfi énekest) keres, akinél fontos az együttzenélés öröme.

Repertoárunk egy kis töredéke meghallgatható alábbi linken, melyeket saját technikánkkal a próbákon rögzítettük. (Az első 4 számot a legutóbbi bulinkon rögzítettük, 4-nél a Közönség énekel.)

http://www.mkmb.hu/classicbeatband

Elérhetőségünk: classic.beatband@freemail.hu 30/975-5718

   
novokain 2010. máj.. 15.  18:19 19
E!
A Novokain zenekar énekest keres!
Frontember pozíciót is betöltő énekest keresünk, akiben szövegírói véna is lakozik:)
Jópár koncert van mögöttünk, tehát színpadi rutin és fellépési lehetőségek vannak, de ha neked nincs, az nem kizáró ok.
A http://myspace.com/novokainhu weboldalon meghallgatható a 2006-ban felvett demónk. Ezek a számok inkább irányadóként szolgálnak, azóta valamelyest más, (reményeink szerint) izgalmasabb számokat írunk, de arra mindenképp jók, hogy irányvonalat mutassanak.
Saját próbaterem és saját cucc van (csak saját mikrofon kell).

Ha megpróbálnád velünk hívd Frenky-t a 06/70-317-7418-as számon, vagy Kristófot; 06/30-902-2272.
E-mail: vilonya@gmail.com ; augusztino@gmail.com

Puszi,
Novokain - 1
   
max_2 2010. máj.. 15.  13:59 18
hali! 27 éves pesti srác vagyok alapszinten énekelek tehát ha profi énekest keresel,akkor nem én vagyok az embered.keresek egy olyan 16-25 közötti budapesti fiatalokbol álló mostl akuló vagy már létező formációt ,akik hasonló cipőben járnak és énekest keresnek .az alapjaim jók párszor énektanár is látott ,hébehóba most is járogatok.elég mindenevő vagyok de sok gyakorlásra van még szükségem!! ami jobban bejön az rhcp és a hasoló jellegű zenekarok de pop-rock kategóriában akármi érdekelne.CSAK AKKOR IRJ HA EZ IGY MEGFELEL HA PROFI ÉNEKEST KERESEL AKKOR NEM ÉN VAGYOK AZ EMBERED!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky