3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Zeneiskola, tanulás » Gitároktatás

Témakörök
Hirdetés
Gitároktatás
LeeKajko 2016. jan.. 22.  17:27 59
Gitároktatást vállalok stílus függetelnül kezdő gitárosok számára Budapest, XI. kerületében.
Személyreszabott óramenet képi és hanganyagokkal,fejlesztő gyakorlatokkal, különböző technikák elsajátításával, számírási gyakorlatokkal, és még sok mással.
Ár: 2000Ft/óra
Érdeklődni: leekajko@musician.org
   
markorose 2015. jan.. 31.  18:30 58
Gitár és zenei oktatást vállalok Budapesten + Pécelen, kezdőknek haladóknak, kicsiknek, nagyoknak egyaránt. Akár több féle stílusban. Tananyagom közt van a zeneelmélet, kottaolvasás, improvizációs fejlesztés, ritmus gyakorlatok, de akár szolfézs, hangszerismereti és zenetörténelmi oktatás is!
2000Ft/óra

Jómagam már több éve játszom több zenekarban gitáron, bendzsón, mandolinon, buzukin, zongorán, tangóharmonikán, szájharmonikán, furulyákon, moldvai kavalon, mellette énekelek is.

Érdeklődni ezen a címen lehet:
banjomarkorose@gmail.com
   
LeeKajko 2014. nov.. 28.  20:41 57
Gitároktatást vállalok stílus függetelnül kezdő ,illetve teljesen kezdő gitárosok számára Budapest, XI. kerületében.
Személyreszabott óramenet, alapok elsajátítása, zenekarozáshoz való felkészítés, közös fejlesztő jammelések, számírási gyakorlatok és még sok más.
Ár: 2000Ft/óra
Az első óra ingyenes.
Referencia:
www.soundcloud.com/leekajko
Jelentkezni/Érdeklődni: leekajko@musician.org
   
landminee 2014. jún.. 4.  14:23 56
Gitároktatás Budapest szívében, nyáron is!

Info, jelentkezés, zenék-videók:

[link]
[link]
   
matem 2013. dec.. 13.  11:11 55
Gitároktatás könnyűzenei stílusokban, képzett tanártól a XIV. kerületben, kezdőtől haladó szintig. 2500 Ft/60 perc. Az első óra ingyenes! Bővebben itt: http://www.gitarozas.hu
   
guitar.lead8 2013. nov.. 27.  23:40 54
Gitároktatás Budapesten, teljesen kezdőknek, főként gyakorlati alapon (+némi elmélet), rock stílusban! 10 éve játszom szólógitáron (elektromos), több zenekar tagja voltam, dalszerző és szólógitáros vagyok.
Megmutatom neked a gitározás alapjait és annál többet is (szólójáték). Rengeteg hasznos tanáccsal látlak el, dalok helyes elsajátításával, hétről hétre egy-egy kis sikerélménnyel gazdagabban fejlődhetsz.
Ár: 2500 ft/60 perc

Itt veheted fel velem a kapcsolatot:
guitar.lead8@gmail.com
   
ibanez80 2013. nov.. 27.  09:32 53
Gitároktatás Budán.06702368928.[link]
http://www.gitaroktatas.hupont.hu/
   
H.Attila 2013. nov.. 12.  12:55 52
DECEMBERTŐL KIADÓ 1 TEREM!!! - PRÓBAHELY - PRÓBATEREM KIADÓ http://www.probaterem.freewb.hu

Budapesten, földszinti – (nem kell lépcsőzni!), központi fűtéses, világos,
0-24 órás őrszolgálattal ráccsal-riasztóval védett 24 m2-es terem,
zenekari próbateremnek kiadó (BUdapest, IV. kerület Külső-Váci út)
- jelenleg üresen bérelhetők a termek
- hő és hangszigetelt - hangmérnök által tesztelt áthallás nélküli próbalehetőség
- saját felszerelés tárolása
- 0-24 órás pakolási lehetőség -- őrzött parkoló - 0-24 órás őrszolgálat

Ha unod, hogy állandóan költöznöd kell, párás és levegőtlen a próbahely, akkor itt az idő a váltásra!!!
Bármilyen kérdésed lenne, akkor mail-n. keresztül is elérsz, - vagy
music.box@freemail.hu vagy 06 20 622 3124
   
mesa777 2013. márc.. 24.  16:52 51
GITÁROKTATÁS kezdőknek és haladóknak Modern METAL, Rock, Pop, Blues, Alternatív stb.... stílusban, 14 éves kortól az Árpád hídnál!
A Kőbányai Zene Stúdió emelt szintű tanári szakán végeztem.

Zenekarok ahol játszottam:
Snake Heart
Omen
Balkan Fanatik

Session munkák:
Hevesi Tamás
Hollywood Rose
The Idoru
stb. . .

Elérhetőség:
cziframiki777@gmail.com

Üdv. Czifra Miki
Előzmény:   csipisz88    2012. okt.. 29.  15:17  
csipisz88 2012. okt.. 29.  15:17 50
Németh Ferenc vagyok, a Kávészünet együttes ( http://www.facebook.com/versek ) egyik alapítója és gitárosa. Szabadidőmben gitározást tanítok Budapesten, kezdőknek, haladóknak. Elmélet, gyakorlat, az alapoktól az összetettebb dolgokig. 2000 Ft-ért tartok 60 perces órákat, de valamikor ráhúzunk egy 10-15 percet, ha nagyon benne vagyunk. :) Ha szórakozva szeretnél tanulni, és sokoldalú zenész szeretnél lenni, írj a gitarozzunk@gmail-com-ra! ;)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky