3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Technikai kérdések, segítség! » Problémák

Témakörök
Hirdetés
Problémák
dantian 2013. dec.. 10.  13:37 88
Sziasztok, pénteken feltettem egy új zenekart, a saját regemmel belépve meg is találom
[link]
de 'kívülről' (bejelentkezés nélkül) nem látni!
Legyetek szívesen utánanézni, hogy mi lehet a probléma, és amint lehet, nyilvánossá tenni a zenekar profilját!
Köszönöm!
   
Alienbaby 2012. febr.. 4.  10:32 87
Hella!

Az a problémám, hogy 2 dalnál többet semmiképpen nem tudok feltölteni zenekarom, a Krómpillangó oldalára, kérdezném, hogy ennek mi az oka? Létezik, hogy a 20 MB feltöltési korlát az ÖSSZES dalra vonatkozik???

Előre is köszi:

Walter
   
Deseus 2011. jún.. 25.  12:53 86
MÉGSEM, ELNÉZTEM... SZÓVAL FENN ÁLL MÉG MINDIG, HOGY NEM TUDOM MEGNÉZNI A HONLAPOM!
   
Deseus 2011. jún.. 25.  12:48 85
kÖSZÖNÖM A PROBLÉMÁM MEGOLDVA....HMMM milyen gyorsan :))
   
Deseus 2011. jún.. 25.  12:28 84
Üdv!
Nekem is az a problémám van, hogy bár 48 órát ígértek, hogy el lesz bírálva a zenekarom lapja, még nincs semmi!
Már várja pedig sok látogató, hogy megnézze. Kérem, hogy vizsgáljátok meg az ügyet...ugye nem én vagyok az egyedüli
Már várok legalább 3 napja!
   
whateverwewant 2010. ápr.. 24.  18:32 83
Heló.
Csináltam egy zenekaros adatlapot, viszont ha beírom a címet, azt mondja hogy nemlétezik még ilyen zenekar.
Segítséget kérek. köszi =)
   
MyAdmin 2009. okt.. 16.  11:12 82
Kedves feketepéter!

E-mailben még akkor válaszoltam, ezt a hozzászólást csak most láttam... mint leírtam akkor, csak hogy itt is meglegyen a válasz: a koncerten 3 db fellépő volt, a Hated Tomorrow a HS7 zenekar fix előzenekara, mi a harmadik zenekart választottuk a játék során, akik ténylegesen a legtöbb szavazatot kapták, így a játék teljesen korrekt volt, és a tényleges nyertes lépett fel. A Heaven Street 7 és a Hated Tomorrow zenekarok a koncert kapcsán frissen regisztráltak az oldalunkon, azért volt olyan kevés rajongójuk, de nekik semmi köze nem volt a játékhoz.

Remélem sikerült korrekt választ adni.

Üdv,
Sz. I.
   
Törp 2009. jún.. 18.  13:22 81
Az a zenekar nem vett részt a játékban, nekik élből koncertjük volt akkor... de miután ez számodra is kiderült, szerintem az lett volna korrekt, ha ugyanilyen elánnal visszajössz ide korrigálni, vagy valami... ;)
Peace!
Előzmény:   feketepeter    2008. szept.. 4.  15:25  
Törp 2009. jún.. 18.  13:20 80
Mondjuk túl sok kérdés sincs... :D ehhh, nem is szóltam semmit, azt is csak magamban...
Előzmény:   Törp    2009. jún.. 17.  13:55  
Törp 2009. jún.. 17.  13:55 79
Pfffff.... 2007-óte nem sikerült megoldani? :S
Meg ahogy elnézem, túl sok válasz nem érkezik az itt feltett kérdésekre...
Előzmény:   MyAdmin    2007. nov.. 26.  16:49  

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky